Jump to content
Aro821

Głupota i bezmyślność w BMW M3 E92 Wwa

Recommended Posts

Artur.

Nie wiem czy jest się z czego cieszyć, bo jeśli to on. To zrobił krzywdę nie tylko sobie. Pizdną w tą latarnię z 17 letnią pasażerką, trafiła do szpitala. Więc... Chociaż też nie wiadomo ile w tym prawdy.

sebomaster

Pomijając fakt że tamte BMW rozbiło się 2 lata temu

sopel

Ach, musiałeś mnie ubiec sebomaster ;)

Ja nie mogę normalnie... Na innym filmiku na jego kanale wyraźnie widać tablice.

Koleś podobno ma 3 różne tablice. 2 fałszywki i jedną zwykłą.

yeti

komuś zachciało się getaway in stockholm przerobić na getaway in warsaw

Aro821

Nie ma co ukrywać dobry zawodnik z niego..i kolejny co robi sobie jaja z polskiej policji

Lausitz
Nie ma co ukrywać dobry zawodnik z niego..i kolejny co robi sobie jaja z polskiej policji

Pomnik mu postaw!

danek

skrajny brak odpowiedzialności !

MisioLBN

Przez takich agentów teraz będzie nagonka na wszystkich... Już czuje te nocne kontrole puga i trzepanie całego samochodu żeby coś znależć... Do tej pory nigdy im się nie udało ale teraz przez takiego to kur... samochód mi zaczną rozkręcać... Nie wspomne o tym że jak kogoś złapią na ściganiu się w nocy na 3 pasmowej drodze kiedy niema ruchu ludzi itd to nie będzie gadki...

sopel

Taa, nie wymyślaj już. Żeby im się chciało cokolwiek zrobić ;) Bez ludzi z internetu kolesia szukaliby jeszcze ze 3 tygodnie. Nic Ci nie zaczną rozkręcać, nagonka jest tylko w telewizji, dużo gadania, a i tak nic z tego nie wyjdzie.

yayko

nic nie wyjdzie :D

MisioLBN

Gwarantuje Ci że teraz bd się przypier... W nocy jak jadę to lubią mnie przytrzymać i czemu taki głośny czy jest gaśnica itd Co prawda jak potem ruszam to strzał ze sprzęgła żeby ich podkur... Ale czuje że nocne ściganie się będzie trochę utrudnione teraz...

Jakubwawa

Zasadniczo to mamy właściwie tylko pytania :

Czy taki człowiek jest choć trochę normalny?

Czy ta bezgraniczna głupota jest spowodowana małym penisem czy wielkim w jego mniemaniu ego?

yayko

nigdy nie będzie utrudnione :D

wiem co mówię :)

A "BOGUŚ" bywa na spotach SR :)

Lausitz

Zgadza się. Dopóki media nie znajdą nowego tematu będzie temat wałkowany aż do bólu. A potem cisza ...nic się nie stało... znów wypłynie temat bo oglądalność musi być, a niema nic ekscytującego. A życie sobie płynie...

Pozdro!

Pozdro!

sopel
Co prawda jak potem ruszam to strzał ze sprzęgła żeby ich podkur...

:doh

Szaleństwo :D

MisioLBN

Zawszę się z nimi droczę. Zwalniam a na ich wysokości strzał ze sprzęgła... I co mi zrobią :P Albo jak widzę ich za mna na światłach to wyrywam 1 do odcinki czyli równo 50km/h wkładam 4 i sobie jade 50 :P A Ci potem pół miasta za mną. Kiedyś kolegi furę tak polubili że zawsze był zatrzymywany wieczorami. Mierzyli mu głośnośc wydechu a ten się z nich śmiał bo wiedział że jest w normie. A samochód był rzeczywiście za głośny ale nie wydech a z pod maski tak nakur... Bo wielki stożek był. No to oni pod maskę mierzyć a ten w śmiech że w przepisach jest że wydech ma spełniać normy ;)

maciexx123

wykręci się i tyle... raz go podobno już złapali jak uciekał przed nimi ileś tam km i go adwokat wybronił, a sprawę umożono, pieniądz robi pieniądz w tym kraju i nie ma się co oszukiwać...

Yayko pisze, że koleś bez skapy jeździ na spoty itd, przecież policja też może podjechać tam...

10352402_312933675539352_8274702750287502522_n.jpg

---------- Po chwili dodano... ----------

Misio zwracasz w ten sposób na siebie tylko uwagę, dlatego tak was trzepią co się dziwisz... jak byś daleko się od nich trzymał to by was tak nie trzepali...

yayko

ale o tych spotach wiedzą nieliczni :)

sopel

Wrzuciłem do humoru. Wątek ewidentnie o "Bogusiu" z M3, nie zmieniajmy głównego tematu.

NiebieskiPug

Po opolskim też jeden gościu podobnie wariował tyle że na Audi... W końcu przywalił, sam przeżył ale zabił kumpla...