Jump to content
Aro821

Głupota i bezmyślność w BMW M3 E92 Wwa

Recommended Posts

Michasss8
Po opolskim też jeden gościu podobnie wariował tyle że na Audi... W końcu przywalił, sam przeżył ale zabił kumpla...

Czyli najgorsza możliwa opcja. :(

Ci ludzie nie rozumieją chyba, że tak jeżdżą, to nie tylko sobie zagrażają.

Koleś super nowe autko przywali w Tico na czołówkę z całą rodziną z dziećmi i ciekawe z którego auta ludzie przeżyją...

Pozdrawiam

Piegon

Ale tak niestety z reguły jest, trafia się delikwent z brakiem inteligencji. Popierdziela, raz, drugi, trzeciego razu się rozwala. Zabija pasażerów, lub osoby poboczne, a sam uchodzi z życiem. Nie jestem może wierzący, ale uważam iż dla takiej osoby świadomość zabicia kogoś jest gorsza jak sama śmierć. Bo ja na ten przykład, nie pogodziłbym się z tym, że ktoś przez moją głupotę stracił życie.

NiebieskiPug

Najlepsze w tym było to że kierowca nie miał pasów a pasażer miał, a i tak to kierujący uszedł z życiem.

Przemo107
Gwarantuje Ci że teraz bd się przypier... W nocy jak jadę to lubią mnie przytrzymać i czemu taki głośny czy jest gaśnica itd Co prawda jak potem ruszam to strzał ze sprzęgła żeby ich podkur... Ale czuje że nocne ściganie się będzie trochę utrudnione teraz...

Kolejny dureń. Chcesz się ścigać to wypier... na tor a nie na ulicy się wściekasz i jeszcze pretensje, że Cie szkieły zatrzymują. Co z tego, że w nocy nie ma ruchu? Znajdzie się jedno auto, czy pieszy który wleci Ci pod koła i będzie pozamiatane.

MisioLBN

Lubelski tor właśnie likwidują....

Przemo107
Lubelski tor właśnie likwidują....

I co? W ramach protestu zapieprzasz po mieście? Gratuluję

MisioLBN

To jest norma że co wieczór w Lbn są wyścigi. Każdy lubi się czasem poganiać.

Przemo107
To jest norma że co wieczór w Lbn są wyścigi. Każdy lubi się czasem poganiać.

Logika 15 - latka. Nic tu po mnie. Porozbijajcie się nawzajem. Pozdrawiam.

Jakubwawa

Od poganiania są tory, wyścigi górskie i rajdy itp imprezy ale to wymaga nie tylko trochę zachodu( licencja, wyposażenie itd) ale przede wszystkim umiejętności co dla wielbicieli jazdy po prostej może być nie osiągalne i wolą podniecać się przyspieszeniami spod świateł .

NiebieskiPug

Nawet nie wiecie w jakich warunkach Misio się ściga.

Na opolskim ganiają się na remontowanych drogach, które są ogrodzone więc o piechurach czy zwierzynie mowy nie ma. Ale nie, lepiej od razu zjechać bo na bank ściga się pod domem dziecka i przedszkolem o 7:30 rano.

MisioLBN

U nas ganiamy się tylko na nowych 2-3 pasmowych drogach... Są spoty wieczorami i można się sprawdzić.

Michasss8

Kto co lubi.

Osobiście też jestem przeciwnikiem takich zabaw.

Logiki ludzkiej nie zmienię i nie próbuję :).

Pozdrawiam i życzę bezpieczeństwa.

Longbow

Jak się coś stanie to będzie na Was i tylko na Was. Rozumiem, że nie ma gdzie nie ma jak (nie ma czym). Albo macie cholerne zaufanie do siebie nawzajem, albo nie wiem co, bo to jest klasyczne wszyscy za jednego...ale wątpię, żeby jeden za wszystkich.

Co do mnie to uwielbiam wyścigi spod świateł, zawsze wygrywam......z kamazami, tatrami i wszystkim powyżej 5T:D

maciexx123

Niestety jest jak jest, nie ma gdzie w tym kraju i tyle... Ale czasem trzeba zachować umiar, ja tam uwielbiam jak jadę do Niemiec xD wciskam w podłogę i nic mnie nie obchodzi xD

Longbow
Niestety jest jak jest, nie ma gdzie w tym kraju i tyle... Ale czasem trzeba zachować umiar, ja tam uwielbiam jak jadę do Niemiec xD wciskam w podłogę i nic mnie nie obchodzi xD

Bo jak to pewien Pan powiedział na wieść, że Niemcy będą mieć ograniczenie na autostradach "to po co Nam Niemcy?"

maciexx123

W Niemczech juz sa ograniczenia na autobhnie, ale nie na każdej :)

Różnica tam jest taka, ze jak oni mogą te 300 lecieć bo raz ze maja gdzie, a 2 ze mogą to jak widza na tablicy nad droga ograniczenie do 90 bo np wypadek czy korek to nie ważne czym jedzie to sie stosuje do tego, kultura jazdy na wysokim poziomie, i nie ma czegoś takiego, ze stoisz i czekasz na skrzyżowaniu, az sie zwolni miejsce, wchodzisz na suwak jeden za drugim i ruch jest płynny

Pedro
Bo jak to pewien Pan powiedział na wieść, że Niemcy będą mieć ograniczenie na autostradach "to po co Nam Niemcy?"

:rotfl :rotfl :rotfl

Dobre, tego nie słyszałem :D

Jakubwawa

Jak to nie ma gdzie pojeżdzić:

Tor Poznań

Słomczyn

Ułęż

Tor Rakietowa

Kartodrom Bydgoszcz

Kąkolewo

Nowe Miasto nad Pilicą

Srebrna Góra

\Tor Jastrząb

Te wszystkie obiekty można wynająć , podłączyć się pod jakaś imprezę lub nie które jak Ułęż są otwarte.

Mam jednak wrażenie że to dla wielu " super" kierowców o najwyższych umiejętnościach jazdy na wprost może być kłopotliwe bo pojawiają się tam w wielu miejscach zakręty nie mówiąc o natknięciu się na profesjonalistów często tam startujących lub trenujących.

yayko

jak mam być szczery to i tak większość wybierze ulice, bo to zawsze przeciw wszystkim i wszystkiemu, na złość i dla adrenaliny

MisioLBN
jak mam być szczery to i tak większość wybierze ulice, bo to zawsze przeciw wszystkim i wszystkiemu, na złość i dla adrenaliny

To też prawda. No i na ulicy jakoś nie martwię się o to że rozbije samochód czy zedre całe opony na 1 pojeżdżawie... Na tor swoim pugiem nie wjade nigdy bo wystarczy że nie zmieszczę się w 1 zakręcie i moge się pożegnać ze zderzakiem.... Na tor wolał bym 2gą furę. Na ulicy z kolei gonimy się na wprost ewentualnie czasem się zdarzy jak kogoś spotkasz w ciągu dnia czy coś to slalom między samochodami. Wniosek jest taki że szkoda mi samochodu na tor bo na torze poprostu się zapierd... i upala. Dlatego większość tu w lublinie albo ma 2 fury albo jedna ale typowo do ganiania się której nie szkoda na upalanie na torze.

yeti

Jak to nie ma gdzie pojeżdzić:

Tor Poznań

Słomczyn

Ułęż

Tor Rakietowa

Kartodrom Bydgoszcz

Kąkolewo

Nowe Miasto nad Pilicą

Srebrna Góra

Tor Jastrząb

Tor Poznań - asfalt / ceny 500 lub 700 + wszystko dopłata w czasie trackday

Słomczyn - szutrowy, czyli auto poobijane od kamieni, piasku itp.

Ułęż

Tor Rakietowa - asfalt

Kartodrom Bydgoszcz

Kąkolewo - lotnisko

Nowe Miasto nad Pilicą - lotnisko

Srebrna Góra

można do tego dodać jeszcze kielce (miedziana góra) i lublin, dodaj do tego ceny i typ nawierzchni i powiedz na ile z nich stać przeciętnego zjadacza chleba, zarabiającego średnią krajową.

MisioLBN

Dodam że Lublin zamykają a asfalt woła o pomstę do nieba :P

yeti

lublin to wiem, temat zamknięcia mega kontrowersyjny, ludziom za duży hałas był szkoda tylko że zamieszkali koło toru za połowę ceny a tor był dużo wcześniej jak ich mieszkania. Podobna akcja była z torem poznań kiedyś i lotniskiem ale szybko sprowadzili ludzi na ziemię.

MisioLBN

U nas niestety ludzie wygrali... wylewali olej , rzucali gwoździe... No i tor został sprzedany budimexowi bodajże...