Jump to content
Aro821

Głupota i bezmyślność w BMW M3 E92 Wwa

Recommended Posts

MisioLBN

Czemu bogusi ? Podziwiam ich za zapał i skilla. Jak widać na filmiku na każdym skrzyżowaniu stoi gościu z krótkofalówką. Sam bym chciał z nimi tak latać no ale cóż niema takiej fury ani skilla... Jedyne co to mogę sobie zimą ćwiczyć wyciąganie samochodu z poślizgu na parkingu... Co akurat jest baaardzo przydatne żeby sobie dobre nawyki wyrobić o czym się przekonałem nie raz wpadajac trochę za szybko w rondo czy zakręt gdzie na wyjściu dupa zaczyna uciekać. 90% kierowców w takim momencie wpada w panike i wciska hamulec w podłogę albo wysprzęgli i liczy na cud... Zamiast w zimie sobie poćwiczyć na parkingu....

maciexx123

I tak obecne jbb to nie to samo, bez Muska, idą w fejm za bardzo

solti
:wmorde totalny beton.

Zerknij, co mam w podpisie i zastosuj. Po prostu brak słów na niektórych!:sciana

MisioLBN
I tak obecne jbb to nie to samo, bez Muska, idą w fejm za bardzo

W końcu fejm się musi zgadzać :P Dla mnie i tak są zajebiści :P

creative75
Przestaje się skupiać na tym co się dzieje w koło bo mi się nudzi... już 3x spojrzałem na przejście 5x w lusterka czy niema vectry czy insygni

po co się rozglądasz na vectry i inne radiowozy (bo chyba to miałeś na myśli) skoro jedziesz przepisowo?!

ten temat dla niektórych zrobił się bardziej tematem do chwalenia się, jacy to Oni są super kierowcami

MisioLBN

Pewnie dlatego ze oni potrafia spory kawalek za Toba jechac czekajac na wykroczenie. Wystarczy ze na zielonej strzalce zamiast zrobic stop tylko zwolnie (zeby nie zlamac przepisow kola musza zrobic Stop niemozesz sie nawet 1km/h toczyc)albo na stopie tak zrobie to juz bd jechac za mna czekajac na cos powazniejszego i mnie podlicza... a wiadomo ze jak ruszam to te 50 jest moment i czasem nie ogarne ze juz 70....

sopel

Musisz zmienić auto na wolniejsze, wtedy nie będziesz miał problemów z ogarnięciem do 70... a przy okazji kaski Ci zostanie na seicento do kjsów. Problem rozwiązany.

MisioLBN

Jak mialem clio 1.1 58km zastepcze to tam nie powinno byc pedalu gazu tylko przycisk otwarta lub zamknieta przepustnica bo zeby tym jakos normalnie jechac to gaz w podlodze... bezpieczny samochod musi miec zapas mocy dlatego 206 tylko 2.0 mnie interesowalo. Nastepna fura bedzie juz na bank zaturbiona.

sopel

No ale przecież sam twierdzisz, że nie możesz mieć takiego mocnego auta bo nawet nie wiesz kiedy masz 70. Dlatego, żeby zaoszczędzić to może lepiej faktycznie coś słabszego kup, żeby Cię przypadkiem policja nie zatrzymała...

MisioLBN

Bo zamiast patrzec na licznik patrze na droge...po to jest 10km/h tolerancji zebys nie gapil sie na licznik tylko na droge..

creative75

no właśnie już nie będzie (lub już nie ma) tej tolerancji

z drugiej strony mam 90KM i jakoś nie narzekam na mało mocy

wszystko zależy od kierowcy... jak ma siano w głowie (boguś,żabka,ciotka czy jak mu tam) to i 1000KM mu będzie mało

edit:

poza tym chyba szybciej spojrzysz na licznik, niż non-stop patrzysz w lusterkach na radiowozy

MisioLBN

jakiś idiota wymyślił żeby zabrać tolerancję. Teraz na każdym odcinku możliwego pomiaru (znaki) zamiast patrzeć na drogę czyli jechać bezpiecznie bd się gapił na licznik czy jadąc z górki nie przekroczyłem przypadkiem o 2km/h 50....

Michasss8

Ty przekraczasz o 100+, więc gdzie problem? :)

DarQs_2005
Kto jeszcze nie widział to polecam obejrzeć, akcje jak dla mnie mrożące krew w żyłach..

Krótko mówiąc brak wyobraźni..

Zawsze można sobie wyrobić licencję rajdową i wtedy poszaleć i rywalizować z innymi.

yeti
Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że kupiłbyś sobie GT po to, żeby nim wozic rodzinę i jeździć na wakacje

kupiłem 1.6 żeby mieć dobrą bazę na mocny swap albo uturbienie, a tak to jeżdżę spokojnie od kiedy rozwaliłem moją 106 1.6 przynajmniej tak wszyscy twierdzą.

a GT bym kupił do posiadania limitowanej edycji i miał go wychuchanego. Nie każdy kupuje auto żeby zaraz nim szaleć.

yayko

dal mnie jak ktoś kupuje auta typu: gti,m-power, amg, rs, evo, wrx, sti itp itd to chyba żeby szaleć! no chyba że chce powiększyć sobie ego i małego :)

yeti

szkoda tylko że w tych wersjach często występuje wyposażenie nie osiągalne w innych wersjach.

znam ludzi którzy mają mocne auta i mają je tylko dlatego że są wersjami limitowanymi modelu którego są fanami, jeżdżą nimi tak jak inni z dużo słabszymi silnikami.

przykład dobry to właśnie 206 GT, 106 RC, 406 Settant`anni. Sam bym takie 106 RC przygarnął i trzymał pod kołderką w garażu (wyjebując te głupie tylne lampy)

206GT/WRC
kupiłem 1.6 żeby mieć dobrą bazę na mocny swap albo uturbienie, a tak to jeżdżę spokojnie od kiedy rozwaliłem moją 106 1.6 przynajmniej tak wszyscy twierdzą.

a GT bym kupił do posiadania limitowanej edycji i miał go wychuchanego. Nie każdy kupuje auto żeby zaraz nim szaleć.

:good:brawa:D

Obeebok

Wygląda na to, że kierowca BMW jest odpowiedzialny za taśmy WPROST. Puścił je w eter, żeby media przestały się nim interesować. Teraz będzie mógł dalej śmigać :)

Mamal

Też chciałbym mieć GT :) Jak dorobię się najlepszego auta na świecie - służbowego to chyba zmienię swoją 206 na właśnie GT lub 206 RC :)

Lukasz_wa

Polecam "miszczom prostej":

NiebieskiPug

Dziecko Stiga?! :D

Lukasz_wa

Być może. Napewno dziecko z pasją i umiejętnościami.

olawa

super jazda do tyłu

przydatne zimą...

krymek