Jump to content

206 na onecie

Recommended Posts

Lukasz_wa

Kolejni mistrzowie prostej.

Za mały spojler. Byłby większy to by nie zarzuciło...

ech.

Longbow

Widziałem to już chyba gdzieś wcześniej (wcześniej niż wczoraj).......albo mam poważne zwidy :) Za mały spojler....chyba co innego

NiebieskiPug

Jeden postawił na paski, drugi na spoiler... Chyba można mówić o remisie? :D

Naoglądał się Top Gear'a gdzie mówili że GT86 to najłatwiejszy samochód do kierowania, tuż za Nissanem GT-R...

ooooo widzę że sami fachowcy w ocenie :)

i każdy jeździ przepisowo ;)

TAK TO MOJA FURA !

dzwon miał*miejsce w lutym a materiał*dopiero teraz :)

ja widzę że chłopak z nissana nie mógł dogonić kolegi na prostej i walnął w niego i tyle...

TAK TO MOJA FURA !

bo tu sami fachowcy :D

Jak już wyżej napisano, jak byście bardziej śledzili forum to byście wiedzieli, że to GT kolegi Karules i że doszło do tego zdarzenia już dawno. A paski auto miało już kiedy je kolega kupował ;)

Ciekaw jestem komentarza MisiaLBN na temat tego zdarzenia i innych zwolenników miejskiego ścigania. :)

To zdarzenie miało miejsce już dawno temu. Kolega karules je opisywał że dostał w dupe od tego pajaca i mu skasowali GT.... Tego chyba się każdy obawia najbardziej że ktoś inny skasuje mu fure... Przykład chociażby dambały któremu skasowali puga ;/ Każdy jest fachowcem więc sie wypowie a co tam.... Nie wiem, nie znam się to się wypowiem...

I nie daje Ci to do myślenia? Ścigasz się z przypadkowymi osobami, które nie wiadomo, jak jeżdżą i co wywiną. Nigdy nie wiesz też, co zrobią inni uczestnicy ruchu. Wyobraź sobie, że taka sytuacja Ciebie spotyka i lądujesz na tramwaju przy prędkości 180 km/h. I co z tego, że byłeś skupiony na jeździe i obserwowałeś wszystko dookoła? W takiej sytuacji nic nie jesteś w stanie poradzić. Pozostaje życzyć powodzenia.

Może się nie znam, ale nie chciałbym się znajdować na przeciwnym pasie ruchu, jak przy tym zdarzeniu kierowca Audi A4, któremu szczęśliwie udało się nie wrypać w 206tke Karulesa przelatującą przez tory.

Przykład chociażby dambały któremu skasowali puga

Kiedy niby mu skasowali ? Mówisz o tym jak ktoś w niego puknął czy o czymś innym ?

Dziś dostał w dupe. Na Fb są fotki. Nie chce byś złą wróżka ale słupki po fotkach mocno dostały. Ciekawe jak podłoga...

BTW karules mógł byś mi sprzedać tą zaślepkę zderzaka...

Ooo, jak go znajdę ?

---------- Po chwili dodano... ----------

OK, już widzę. Strasznie to wygląda :(

---------- Po chwili dodano... ----------

Gdyby ktoś nie widział:

dafota.2.r7a1403878192p.jpg.smdambala206.jpg&th=7327

Lukasz_wa
... Każdy jest fachowcem więc sie wypowie a co tam.... Nie wiem, nie znam się to się wypowiem...

Powyższe stanowi kwintesencje wielu wypowiedzi, w tym i autora w/w postu.

Ciekawe kiedy odzywałem się na temat na który nie mam pojęcia...

Longbow

Mówiłem, że widziałem wcześniej:D Ale Dambalowe a dokładnei to co zostało pierwszy raz.....będzie miał okazję popracować nad tyłem

Tylko koledzy z 206 i Toyoty wiedzą co tam robili.....no może ten z Toyo nie wiedział co robi i są efekty

206GT/WRC

TAK TO MOJA FURA !

jesteś na topie;) przysłoniłeś aferę podsłuchową ba nawet bogusia z M3

długo obrabiali materiał:good

Karules nie myślisz o kolejnym GThmm

Lukasz_wa
Ciekawe kiedy odzywałem się na temat na który nie mam pojęcia...

W tematach car audio, street racingu itd itd...

NiebieskiPug
W tematach car audio, street racingu itd itd...

Łukasz, z tego co pamiętam to Misio w kwestii street racingu miał największe ,,doświadczenie" więc jakim prawem wypowiadał się nie na temat? :/

FAKT - 99% społeczności forumowej się nie zgadza z jego postawą względem ścigania się po drogach publicznych, jednak nie zmienia to faktu, że WIEDZIAŁ o czym pisze, czyż nie?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...