Jump to content
kbarann

206 na onecie

Recommended Posts

yayko

bo tylko Misio mówi o streetracingu :D

ja się nie wypowiadam bo nie chce mi się słuchać większości głupich wypowiedzi przeciwko temu...

Lukasz_wa

Pozwólcie wypowiedzieć się Misiowi na tematy w których uważa się za eksperta.

Jak narazie odbiór jest taki, że książki zna ale tylko te fantastyczne, które działają na jego wyobraźnie - np wydaje mu się, że jest street racerem, a za montaż głośników w półce karają długoletnim więzieniem.

MisioLBN

Myślę chłopczyku że szybko polecisz z tego forum. Najlepiej załóż swoje. Świat wg łukasza tylko pamiętaj żeby nie dać użytkownikom możliwości pisania postów.

yayko

bo za to powinni karać!

Brałeś kiedyś udział w spocie SR? widziałeś jak to się odbywa ?

filmy w tv które pokazują to tylko zbiegowiska małolatów a prawdziwy SR to inna bajka!

MisioLBN

Tak zorganizowanego SR w Lublinie nigdy nie widziałem :P Chyba że są jakieś spoty o których nie wiem. W sumie ja tylko w 1 miejscowke jeżdże bo tam na pewniaka można że coś będzie. A wiem jeszcze o 2och przy czym w 1 głownie motory latają. Złoże samochód to coś się nagra :)

Lukasz_wa

Rozumiem Misio, że to ostateczny akt twej rozpaczliwej desperacji?

Troszkę za dużo filmików naoglądałeś się na yt i wydaje ci się, że jesteś street racerem. Do tego twoje przekonanie, że wszystko wiesz najlepiej... Bo koledzy mają i koledzy ci powiedzieli...

Problem zaczyna się, gdy ktoś zada ci szczegółowe pytanie - wtedy nie odpowiadasz, próbujesz obrażać innych, wszczynasz głupie dyskusje...

Brak elementarnej wiedzy podstawowej pokazuje twe prawdziwe oblicze...

MisioLBN

Chłopie to Ty na Forum masz opinie wszystko wiedzącego.....

Lukasz_wa
Chłopie to Ty na Forum masz opinie wszystko wiedzącego.....

Opinia garstki osób nie stanowi o człowieku.

Zadam ci ostatnie pytanie - dlaczego nie potrafisz rozmawiać merytorycznie, używając argumentów?

NiebieskiPug

Łukaszu, a gdzie Ty przedstawiłeś swoje argumenty że wymagasz od MisioLBN ich przedstawienie? Tyle już razy pisałeś że nie zniżasz się do poziomu wielu osób z forum, a na niektóre posty nie raczysz nawet odpowiadać bo nie czujesz się zobligowany do takich działań? Po co ten cały off-topic w off-topicu jak na paradoks? :spam

Lukasz_wa
Łukaszu, a gdzie Ty przedstawiłeś swoje argumenty że wymagasz od MisioLBN ich przedstawienie? Tyle już razy pisałeś że nie zniżasz się do poziomu wielu osób z forum, a na niektóre posty nie raczysz nawet odpowiadać bo nie czujesz się zobligowany do takich działań? Po co ten cały off-topic w off-topicu jak na paradoks? :spam

:wmorde :idiota :lamer

NiebieskiPug

Łukaszu, co powyższy post wnosi do dyskusji? Post wcześniej pisałeś o merytorycznej wypowiedzi, czyż nie tak było? :spam

marcin385

chłopaki dajcie spokój do niczego nie prowadzi ta rozmowa

Lukasz_wa

Prowadzi do tego, że ludzie kierujący się rozsądkiem widzą na czyją pomoc mogą tu liczyć, a kto tylko udaje chętnego do pomocy uważając się za znawcę wszystkiego.

NiebieskiPug

I tym jakże miłym akcentem zakończmy bezsensowne bicie piany :gitara

Dziękuję, dobranoc!

Lukasz_wa
I tym jakże miłym akcentem zakończmy bezsensowne bicie piany :gitara

Dziękuję, dobranoc!

Jeden z niewielu sensownych postów z twojej strony. Bijesz pianę już tak długo, że najwyższy czas byś skończył wreszcie.

NiebieskiPug

:cisza

MisioLBN

Powiem krótko szkoda że Cie nie znam bo z wielką chęcią bym Ci spuścił porządny wpierdol.

Lukasz_wa
Powiem krótko szkoda że Cie nie znam bo z wielką chęcią bym Ci spuścił porządny wpierdol.

Nie strasz swojego internetowego kolegi niebieskiegopuga. Takie zachowanie jest oznaką twej słabości i kolejnym dowodem na brak wiedzy.

Podasz tytuł książki na którą się powoływałeś? Trzeci raz już cię o nią pytam. Chciałbym się z nią zapoznać.

NiebieskiPug

Łukaszu, sądzę że to nie do mnie było... No ale, żyj w niepewności :P

MisioLBN

Wpisz sobie w neta car audio guide a na bank znajdziesz bo na elektrodzie itd zawsze tam odsylaja. Jak z kims sie nie da dogadac to sprawe sie inaczej rozwiazuje.

Lukasz_wa

Skoro czytałeś to zakładam, że znasz tytuł i autora. Także czekam na odpowiedź.

NiebieskiPug

Podane jak na tacy dla :dzidzius :D Dzięki za link, sam chętnie zanurzę się w intensywną lekturę :piwko

A odnośnie Peugeotów 206 w internetach to nie wiem czy każdy widział tych asów(trochę leciwe no ale):

http://www.autokrata.pl/wideo/policyjna-vectra-wyprzedzala-na-zakazie-i-uderzyla-w-peugeota_a18150/6

Pablo

szkoda,ale trzeba tę "słodką miłość" między userami zamknąć...

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...