Jump to content

Fajne forum ale....


Recommended Posts

Słowem jak w temacie... "Fajne forum ale..." szkoda że dodawane fotki przez forumowiczów są wielokrotnie niedostępne bo były umieszczane na serwerach obcych... a nie forumowym 206club.net. Przez to dużo informacji jest niepełnych i mało czytelnych z powodu ich braku!! Może przydała by się jakaś modyfikacja co by w przyszłości nie było takich problemów???

 

Pozdrawiam...

Link to post
Share on other sites

Tak i bedzie tak jak z innymi serwisami/forami ze nagle trzeba placic za serwery, ktore pomieszcza iles GB, chyba ze masz na stanie wolne 100-200gb na jakoims serwerze i chcesz sie podzielic tym?

Niestety jezeli serwery sa platne to ktos musi regulowac platnosci - sprawdz chodzy jak to dziala w przypadku forum audi a6 - tak maja.

To nie do konca piekna sprawa, kazdy zacznie wrzucac foty to moment i bedzie serwer zapelniony, a nie bedzie ubywac a przybywac.

Link to post
Share on other sites
NiebieskiPug

W dodatku coraz więcej zdjęć publikowanych na forum jest robionych lustrzankami a nie kalkulatoro-tosterami a te robią zdjęcia o sporej ,,wadze".

 

Co do tego że wiele zdjęć przepadło - tak to racja, też mnie to kilka razy wpieniło, ale wystarczy poprosić o uaktualnienie zdjęć (zrobienie przez kogoś innego) i jestem przekonany, że jeśli ktoś będzie w stanie pomóc, to pomoże ;)

Link to post
Share on other sites
DarQs_2005

Jeśli chodzi o dział GUIDE warto zamieszczać plik w formacie PDF on znacznie mniej zajmowałby niż zdjęcia. W paru wątkach/tematach widziałem takie rozwiązanie :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...