Jump to content
yarid

Fajne forum ale....

Recommended Posts

yarid

Słowem jak w temacie... "Fajne forum ale..." szkoda że dodawane fotki przez forumowiczów są wielokrotnie niedostępne bo były umieszczane na serwerach obcych... a nie forumowym 206club.net. Przez to dużo informacji jest niepełnych i mało czytelnych z powodu ich braku!! Może przydała by się jakaś modyfikacja co by w przyszłości nie było takich problemów???

Pozdrawiam...

canga

Tak i bedzie tak jak z innymi serwisami/forami ze nagle trzeba placic za serwery, ktore pomieszcza iles GB, chyba ze masz na stanie wolne 100-200gb na jakoims serwerze i chcesz sie podzielic tym?

Niestety jezeli serwery sa platne to ktos musi regulowac platnosci - sprawdz chodzy jak to dziala w przypadku forum audi a6 - tak maja.

To nie do konca piekna sprawa, kazdy zacznie wrzucac foty to moment i bedzie serwer zapelniony, a nie bedzie ubywac a przybywac.

NiebieskiPug

W dodatku coraz więcej zdjęć publikowanych na forum jest robionych lustrzankami a nie kalkulatoro-tosterami a te robią zdjęcia o sporej ,,wadze".

Co do tego że wiele zdjęć przepadło - tak to racja, też mnie to kilka razy wpieniło, ale wystarczy poprosić o uaktualnienie zdjęć (zrobienie przez kogoś innego) i jestem przekonany, że jeśli ktoś będzie w stanie pomóc, to pomoże ;)

DarQs_2005

Jeśli chodzi o dział GUIDE warto zamieszczać plik w formacie PDF on znacznie mniej zajmowałby niż zdjęcia. W paru wątkach/tematach widziałem takie rozwiązanie :)

mista1979

yarid,

ja pamiętam kiedyś wstawiałem

tu

http://wrzutnik.net

hasło

20hdi

zawsze się sprawdzało nic nie ginęło