Skocz do zawartości
Jurekkk

Jakie dobrac serwo

Rekomendowane odpowiedzi

Jurekkk

Witam,

Padlo mi serwo i musze wymienic na inne. Szukalem troche w necie i sklepach i nie moge dobrac odpowiedniego. Moj numer to: 96478 441 80 (03.7854-1601.4). Takiego samego numeru nikt nie ma. Skad mam wiedziec czy inny numer bedzie pasowal. Znalazlem np. takie: 96349 427 80 (03.7752-0532.4) niby ten sam rocznik i silnik ale nie wiem czy z abs czy bez. Prosze o pomoc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
milczar86

przepraszam, że nie w temacie,

a jak Ci się objawiało padające serwo? bo od dłuższego czasu walczę z hamulcami :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jurekkk
przepraszam, że nie w temacie,

a jak Ci się objawiało padające serwo? bo od dłuższego czasu walczę z hamulcami :/

Głównie to hamulec jest twardy. Nawet po zapaleniu nie daje sie go wcisnac do konca a pompa dziala dobrze i uklad nie jest zapowietrzony.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Daro00721

Witam tak jak w pierwszym poście czy ktoś pomógł by mi dobrać serwo na co zwracać uwagę? Numer mojego to :96478 441 805 ciężko dobrać i znaleźć z takim samym numerem.

Objawy uszkodzenia: co jakiś czas syczenie w okolicach pedału hamulca. Po za tym działanie układu hamulcowego poprawne. jak myślicie wymieniać całe serwo czy może być to wina zaworka podciśnieniowego? Proszę o porady ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mroko
Witam tak jak w pierwszym poście czy ktoś pomógł by mi dobrać serwo na co zwracać uwagę? Numer mojego to :96478 441 805 ciężko dobrać i znaleźć z takim samym numerem.

Objawy uszkodzenia: co jakiś czas syczenie w okolicach pedału hamulca. Po za tym działanie układu hamulcowego poprawne. jak myślicie wymieniać całe serwo czy może być to wina zaworka podciśnieniowego? Proszę o porady ;)

http://allegro.pl/serwo-pompa-hamulcowa-peugeot-206-1-1b-i6539763937.html#thumb/1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dawidwhh

Jutro zerknę u siebie bo mam dwa serwa a że jesteś z okolicy to mógłbyś po nie nawet podlecieć ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Daro00721
Jutro zerknę u siebie bo mam dwa serwa a że jesteś z okolicy to mógłbyś po nie nawet podlecieć ;)

Było by super :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Daro00721

Takie pytanko czy oto to serwo można zamontować do mego peugeota:

http://allegro.pl/serwo-pompa-hamulcowa-peugeot-206-lift-1-4-hdi-i6837881317.html

lub

http://allegro.pl/peugeot-206-plus-serwo-hamulcowe-9650368080-i6838831332.html

Numer mojego serwa ATE 96478 441 805 Peugeot 206 1.4 benzyna 8V 4/5drzwi 2003r ABS

Z góry dziękuje za pomoc i porady.

---------- Po chwili dodano... ----------

Oglądałem to serwo, wygląda na troszkę zajechane i w nie najlepszym stanie.Ale dziękuje za pomoc ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Istreed

Generalnie interesuje cię długość i rozstaw śrub i długość popychacza od strony pedału hamulca + ilość wyjść z pompy hamulcowej są na 2 i na 4.

Z tego co mi się wydaje to 206 pasują miedzy sobą, z tym że mocniejsze wersje miały trochę większe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta