Jump to content

Kupno Peugeot 308 Kombi. Porady ;)

ogonek1989

Recommended Posts

krejzKarol258

Wyłączyć można i owszem, ale nie na sztywno bo przy każdym odpalaniu trzeba zacząć od opcji eco off. Z pewnością da się to w kompie wypisać ;)

Co do spalania to jeżeli auto ma jeździć na codzień po mieście no to raczej nie liczył bym na wyniki poniżej 6,0 a nawet 6,5 litra. (Jedynie jadąc na wakacje wyszło mi 5,0 na dystansie 3,5k km we dwie dorosłe osoby z dzieckiem i bagażnik średnio załadowany)

Co do SS to w lato jak auto jest jeszcze nie wychłodzone w środku to system nie pozwala wyłączyć silnika na postoju zresztą tak samo jest gdy silnik jeszcze nie jest wystarczająco zagrzany. Fakt faktem auto w 99% przypadków nie rozpoznaje np że silnik był na przykład obciążony od świateł do świateł w mieście i mimo to wyłącza silnik u brata w audi nie pozwala na takie rzeczy system SS. No i oczywiście jeżeli jest w trakcie wypalania fapa to też nie wyłączy się.

Co do ledów w wersji po lifcie to nie wszystkie wersje wyposażeniowe je posiadają także to nie jest oczywiste. Jedyne co to wszystkie 308 mają wbudowane światła dzienne w formie żarówki P21W/5W lub ledy w nowszych modelach.

czyli nigdy, zimą zwykle klimę używa sie tylko do odparowania szyb czyli krótko ale za to SS nie mozna, latem mozna SS ale nie bo klimę się używa kołko maslane

Znajoma wyłączyła do w Civic po tygodniu. 1x że ją irytowało a 2x że przeczytała instrukcję w której znalazła właśnie taki wpis że w zimie nie powinno się tego używać oraz z klimatyzacją. Ja tam z klimą śmigam przez cały rok.

• 1 month later...
Do 25K nie lepiej Passacika? :)

A dlaczego wszyscy w tym kraju mają jeździć samochodami z koncernu VAGa?

Do 25K nie lepiej Passacika?

Ja wolałbym dołożyć z 5 tyś i kupić C5 to od 2008. Lepszy rocznik od Passata i lepsze wyposażenie w cenie. Volkswageny są dużo droższe od Cytryn :)

A ta C5 jest pieknie wykonana i wygląda pięknie. Chociaż jak bym miał to bym dał od razu przód o 4cm niżej (za wysoko stoi) :)

C5 w lepszych wersjach wyposażenia ma hydropneumatyczne zawieszenie więc niema że za wysoko stoi bo to sobie regulujesz.

Do 25K nie lepiej Passacika? :)

Ja wolałbym dołożyć z 5 tyś i kupić C5 to od 2008. Lepszy rocznik od Passata i lepsze wyposażenie w cenie. Volkswageny są dużo droższe od Cytryn :)

A ta C5 jest pieknie wykonana i wygląda pięknie. Chociaż jak bym miał to bym dał od razu przód o 4cm niżej (za wysoko stoi) :)

Dlaczego podpisujesz mnie pod nie moim cytatem :D? Też tak samo myślę, w tej samej cenie, albo nawet taniej można mieć młodszego francuza z dużo lepszym wyposażeniem niż Passat.

Pavlo_206.s16
Dlaczego podpisujesz mnie pod nie moim cytatem :D? Też tak samo myślę, w tej samej cenie, albo nawet taniej można mieć młodszego francuza z dużo lepszym wyposażeniem niż Passat.

dokładnie :)

Powiem tak.... VW nie wchodzi grę co powinien Wam powiedzieć mój avatar... Widziałem passata z 2008 roku... Wytarte uchwyty przy drzwiach... Porażka. W aucie tej klasy taki materiał to obłęd (plastik powlekany guma) w grę wchodzą tylko francuzy które są już w rodzinie od dawna ;)

---------- Po chwili dodano... ----------

Dodam jeszcze ze moja pierwsza 106-Ustka miała lepsze materiały wewnątrz niż ten Passat