Jump to content
Junk65

Montujemy ramki zegarów.

Recommended Posts

Pablo

Janus, może...

sami się dziwiliśmy, tym bardziej, że to auto jest z 2001 bez MUX-A hmm

AniracK

tez demontowałam bez odpinania aku hmm hmm hmm

Pablo

AniracK, a Flyshark Tobie tym się nie chwalił? /spot - Malbork/

Janus
że to auto jest z 2001 bez MUX-A

bo mux wyszedł w polowie 2001

AniracK
a Flyshark Tobie tym się nie chwalił? /spot - Malbork/
chwalił chwalił :P

[ Dodano: 30-04-2006, 12:30 ]

tylko ze on zdaje sie wyjal zegary i tak jezdzil bez :P

Maciej

Wczoraj zdemontowałem licznik i przykleiłem ramki do zegarów - wyglądają super!!!!! :hurra: :hurra: :hurra:

Pablo
tylko ze on zdaje sie wyjal zegary i tak jezdzil bez

niestety, tylko zdaje się...

wyjął wieczorem - a rankiem już miał problemy - chociaż rzeczywiście jeżdził póżniej bez - ale to po "fakcie".. ;)

Rebel

podłącze sie z takim małym pytaniem. Na tym zdjęciu liczników gdzie leżą też narzędzia wskazówka obrotomierza jest jakby troche ciemniejsza? W kazdej 206 tak jest? Bo w mojej własnie obrotomierza wskazówka jest taka jakby przybrudzona i nie wiem czy ją wymienic czy nie? Bo ogolnie to denerwujące... ;)

The Saint
Bo w mojej własnie obrotomierza wskazówka jest taka jakby przybrudzona i nie wiem czy ją wymienic czy nie? Bo ogolnie to denerwujące...

Wystarczy wyczyścić po rozebraniu zegarów. Czyści się zwykłą szmatką lekko zamoczoną w płynie do czyszczenia deski rozdzielczej.

trygoniusz

bez kleju

Sloniu

ja odkopie stary temacik

ale tez założyłem ramki Dido i mi sie podoba:)

i to efekt :D

e204b4def3063184med.jpg

pozdrawiam

jazzy

Mam pytanko, otoz tez chcialbym zamontowac takie ramki z tym ze w mojej wersji mam licznik z temp. oleju a licznik temp. silnika jest pod obrotomierzem jak tu widac:http://img40.imageshack.us/i/13072009384.jpg/

Boje sie ze ta ramka tam nie wejdzie, przeswit miedzy wskazowka a obramowka od licznikow jest maly (moze nieco ponad 1mm) i co tu teraz zrobic ? o.0 Bardzo bym prosili o pomoc.

Pozdrawiam!

latawiec

A czy bez całkowitego demontażu zegarów jest możliwe zdjęcie samej przedniej plastikowej szybki ?

dav81
Mam pytanko, otoz tez chcialbym zamontowac takie ramki z tym ze w mojej wersji mam licznik z temp. oleju a licznik temp. silnika jest pod obrotomierzem jak tu widac:http://img40.imageshack.us/i/13072009384.jpg/

Boje sie ze ta ramka tam nie wejdzie, przeswit miedzy wskazowka a obramowka od licznikow jest maly (moze nieco ponad 1mm) i co tu teraz zrobic ? o.0 Bardzo bym prosili o pomoc.

Pozdrawiam!

Te ramki niestety nie będą pasować, będzie trzeba ewentualnie przypiłować lekko tą wskazówkę od temperatury.

A czy bez całkowitego demontażu zegarów jest możliwe zdjęcie samej przedniej plastikowej szybki ?

Tak jest to możliwe, ja u siebie właśnie tak zakładałem ramki, bez całkowitego demontażu. Zdejmujesz tylko daszek, ściągasz szybkę no i zakładasz ramki :)

Edited by dav81

jazzy
Te ramki niestety nie będą pasować, będzie trzeba ewentualnie przypiłować lekko tą wskazówkę od temperatury.

Tylko ze najgorsze jest to ze to nie sama zapalka przeszkadza tylko ten obroty rdzen, tzn ten plastik na srodku... =/ Straszna lipa...

Marsto
Tylko ze najgorsze jest to ze to nie sama zapalka przeszkadza tylko ten obroty rdzen, tzn ten plastik na srodku... =/ Straszna lipa...

Kup sobie takie

http://www.allegro.pl/item733368697_ramki_chromowane_na_zegary_peugeot_206_od_fk.html

albo takie jak ja mam powinno byc do ciebie jak ulał. Nie wiem jak innym ale mi się podoba

http://www.allegro.pl/item732487201_ringi_ramki_zegarow_peugeot_206.html

hubert323

podepne sie pod temat.

prezentuje moje nowe nakladki zegarow i do kompletu panel nawiewow...

dsc00089t.th.jpg

wszystko nierdzewki:)

zakupione u usera alanos'a

polecam:)

fajnie to wyglada:))

---------- Po chwili dodano... ----------

...a i ostrzegam! zeby nie bylo za fajnie to o ile wstawki zegarow montuje sie latwo to z panelem nawiewu Kuuuuupa roboty....

Marsto

..a i ostrzegam! zeby nie bylo za fajnie to o ile wstawki zegarow montuje sie latwo to z panelem nawiewu Kuuuuupa roboty....

ja tam czekam aż alanos wstawi na allegro ramke na wyswietlacz i tez biorę taki zestawik. Co do trudności.. hmm no cóz co kto lubi :) Mi ciężej rozbierało się zegary niż konsole środkową ;)

hubert323
ja tam czekam aż alanos wstawi na allegro ramke na wyswietlacz i tez biorę taki zestawik. Co do trudności.. hmm no cóz co kto lubi :) Mi ciężej rozbierało się zegary niż konsole środkową ;)

hmm nie widzialem w ofercie alanosa nakladki na wyswietlacz... bo pewnie bym wzial do kompletu:)

a jesli chodzi o panel nawiewu to ja mialem problemy z tymi ciegnami nadmuchu i nie pwiem nikomu ze to proste bylo ;) ...

hubert323
Mi ciężej rozbierało się zegary niż konsole środkową ;)

to prawda;) rozebranie konsoli jeszcze nie sprawia problemu:) gorzej odwrotnie...............

jazzy
Kup sobie takie

http://www.allegro.pl/item733368697_ramki_chromowane_na_zegary_peugeot_206_od_fk.html

albo takie jak ja mam powinno byc do ciebie jak ulał. Nie wiem jak innym ale mi się podoba

http://www.allegro.pl/item732487201_ringi_ramki_zegarow_peugeot_206.html

te drugie wlasnie mi sie podobaja tyle ze chce je zrobic wlasnym sumptem. Rozumiem ze Ty tez masz ta wskazowke pod obrotomierzem i te 2 ramki Ci sie mieszcza ?

Marsto
te drugie wlasnie mi sie podobaja tyle ze chce je zrobic wlasnym sumptem. Rozumiem ze Ty tez masz ta wskazowke pod obrotomierzem i te 2 ramki Ci sie mieszcza ?

Wskaźnik temperatury silnika mam gdzie indziej, ale jeśli tam jest szczelina mająca około 3 mm to chyba powinno wejść. Ta strona którą to się montuje ma jakieś 2 mm grubości.

jazzy
Wskaźnik temperatury silnika mam gdzie indziej, ale jeśli tam jest szczelina mająca około 3 mm to chyba powinno wejść. Ta strona którą to się montuje ma jakieś 2 mm grubości.

Nom wlasnie w tym klopot ze tam jest max 1,5mm i zero zapasu wtedy =/ chyba musze obejsc sie smakiem :(

Marsto
Nom wlasnie w tym klopot ze tam jest max 1,5mm i zero zapasu wtedy =/ chyba musze obejsc sie smakiem :(

Eee tam wcale nie.

Tak stałem dzisiaj w korku w drodze do domu i myślałem o tym twoim "kłopocie".

To czarne kółko to przecież plastik który jest otoczką mocowania. A jakby tak go trochę przypalić?? Znaczy wziąć np; płaski śrubokręt, nagrzać mu końcówkę i przyłożyć ją do tego kółka czarnego. Jeśli przyłoży się to do dołu to powinno się troszkę więcej miejsca zrobić. Nie wiem tylko jak to będzie potem wyglądało.

Wiem wiem, to trochę głupi pomysł, ale może warty rozpatrzenia. Ktoś by musiał jeszcze powiedzieć co o tym sądzi i czy to jest wykonalne.

dav81
Eee tam wcale nie.

Tak stałem dzisiaj w korku w drodze do domu i myślałem o tym twoim "kłopocie".

To czarne kółko to przecież plastik który jest otoczką mocowania. A jakby tak go trochę przypalić?? Znaczy wziąć np; płaski śrubokręt, nagrzać mu końcówkę i przyłożyć ją do tego kółka czarnego. Jeśli przyłoży się to do dołu to powinno się troszkę więcej miejsca zrobić. Nie wiem tylko jak to będzie potem wyglądało.

Wiem wiem, to trochę głupi pomysł, ale może warty rozpatrzenia. Ktoś by musiał jeszcze powiedzieć co o tym sądzi i czy to jest wykonalne.

Albo trochę przypiłować delikatnie ;)