Jump to content
Sign in to follow this  
miniek100pro

Jak dodac zdjecia w postach?

Recommended Posts

miniek100pro

WITAM, jestem tu nowy nie znalazłem nigdzie podobnego tematu wie stworzyłem nowy.Prosze o pomoc gdyż nie wiem jak dodac zdjecie do postu!

djenzo

wstaw zdjęcie na jakiś portal typu imageshack, tinypic, picassa czy jakieś temu podobne. na forum wklejasz tylko sam link do zdjęcia lub korzystasz z ikonki nad edytorem

miniek100pro

Dzięki wielkie!

charlieland

Wchodzisz na wrzutnik.net

wpisujesz w polu token: 20hdi

klikasz Go

na następnej stronie klikasz przeglądaj, wybierasz zdjęcie z dysku, klikasz wrzuć, potem klikasz w ten obrazek co się wrzucił, potem na nastepnej stronie klikasz prawym przyciskiem w obrazek, wybierasz opcję pokaż obrazek, kopiujesz z pola adresu ścieżkę,

przy dodawaniu postu masz 7 okienko od lewej "insert image", tam wklejasz adres obrazka i ok :P

wrobeleczek
Wchodzisz na wrzutnik.net

wpisujesz w polu token: 20hdi

klikasz Go

na następnej stronie klikasz przeglądaj, wybierasz zdjęcie z dysku, klikasz wrzuć, potem klikasz w ten obrazek co się wrzucił, potem na nastepnej stronie klikasz prawym przyciskiem w obrazek, wybierasz opcję pokaż obrazek, kopiujesz z pola adresu ścieżkę,

przy dodawaniu postu masz 7 okienko od lewej "insert image", tam wklejasz adres obrazka i ok :P

Można też dodać tzw. kod BBCode... wtedy zdjęcia będą bezpośrednio widoczne w poście.

Generalnie preferujcie taki serwer plików, który nie wywala po jakimś czasie zdjęć czy plików jak np. robi to imageshack. I dlatego poleciłbym jak kol.charlieland właśnie wrzutnik.net

charlieland

Można bbcode, ale starałem się jak najbardziej łopatologicznie :P

wrobeleczek
Można bbcode, ale starałem się jak najbardziej łopatologicznie :P

:good

grzegorz1981
Posted (edited)

Jak usunąć 8 zdjęć z wrzutnika które dodałem za jednym rzutem i nie pojawiły się linki do skasowania?

Edited by grzegorz1981