Jump to content
  • Similar Content

• Damianos1
      By Damianos1
      Hejka, powoli rozglądam się za letnim setupem i zastanawiam się czy Ouragany wejdą do mojej 206  Z tego co wiem to błotniki (nadkola) mam wąskie. W lecie jeżdżę na oryginalnych felgach Boheme 14 cali, 5,5 J, ET 34, 175/65 R14. Teraz na lato chciałbym założyć Ouragan 16 cali, 6.5 J, ET24 z oponami 205/45 R16. Moje pytanie jest następujące; Czy wszystko będzie pasowało, i czy może mi coś obcierać? Czy 205 na felgę o szerokośći 6.5 J jest ok? Zawieszenie fabryczne, nic nie obniżane. Pozdrawiam   
    • maticc
      By maticc
      Witam

Zakupiłem alufelgi model Atlantis 17 calowe do Peugeot'a 206 cc. Orientuje się ktoś jakie śruby mocujące trzeba do nich zakupić?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Sign in to follow this  
siutek

śruby do Ouragan 16"

Recommended Posts

206GT/WRC

Możesz się skontaktować ze sprzedawcą, podać rodzaj felgi i potwierdzi Ci czy pasuje, to są śruby do felg aluminiowych i takie mam (tylko w chromie) przy "orangutanach", a przy 15 sirocco mam takie tylko w ocynku plus nakładki chromowane plastikowe ozdobne. U tego samego sprzedawcy są też te w chromie i pisze jak dobrać śruby do swojej felgi;)

pwwkla

Lepsze bez chromu w ocynku i sobie kupić te plastikowe nakładki ładniej wygląda :)

buziaczek1431
Lepsze bez chromu w ocynku i sobie kupić te plastikowe nakładki ładniej wygląda :)

ale oryginał nakładka jedna ok 8zł :P

charlieland

Mam te nakładki jak coś :P

siutek

Czyli do zwyklych srub (np z mojego linka do aukcji w pierwszym poscie) moglbym jeszcze dorzucic nakladki? Szukalem tych nakladek u gościa ale nie widzę, przynajmniej pod hasłem "peugeot".

charlieland, masz komplet tych nakladek na zbyciu?? masz jakieś fotki?

206GT/WRC

A żeby nie było za prosto to śruby w ocynku mają dwa wymiary na klucz do odkręcania:P 19mm i 17mm i na te drugie przychodzi nakładka chrom;)

charlieland

Mam nakładki na śruby 17mm

scigs

Jak co mam 12 sztuk takich srub, uzywanych, oryginalnych, 4 byly zabezpieczajace, zainteresowanych zapraszam na pw :)

solti

Maja być takie, jak te z podlinkowanej aukcji.

vf32

możesz

wujekf

Pozwólcie, że odgrzeję troszkę temat. Do zakupu, śruby do felg Ouragan 16. Poprzedni właściciel samochodu "zapomniał" mi ich dać. Rozwiejcie proszę jedyną wątpliwość dotyczącą zakupu. Powinienem kupić śruby z pierwszego czy drugiego zdjęcia?

1.

wq3Oru.jpg

2.

9LjP9M.jpg