Jump to content
Sign in to follow this  
*RAMZES*

CB radio CRT ONE

Recommended Posts

*RAMZES*

Małe, zgrabne - ponoć renomowanej firmy. ;)

W necie niestety nie ma za wiele opinii, a jak są, to polecające ten mini sprzęt. :P Oglądałem, słuchałem jak działa (tyle, że podpięte pod 8 metrową "bazową") i szczerze mówiąc było bardziej niż OK. No i ten rozmiar... :ok :))

I tu pytanie: może ktoś z was miał styczność, coś wie więcej? Wakacje coraz bliżej więc poważnie się nad tym radyjkiem zastanawiam... :P

piter13

Wczoraj przyszło do mnie podobne radio tylko AnyTone Smart.Różni się wyświetlaczem i panelem przednim.I powiem tak jestem pod wrażeniem tego mikrusa,ma wszystkie potrzebne funkcje,i ASQ nie tnie rozmów,i tu już nie trzeba przeróbek,posiada Rf-gein.W mojej 307 tez niema zbytnio miejsca,a to akurat można upchac wszędzie,współpracuje z anteną Sirio ML-145,na relingu.Jak za te pieniądze to warto cena niewiele ponad 200 zł.Jedyna wada to mikrofon na stałe,ale już kolega z forum CB-radio,wziął na warsztat,i może coś wymodzi,zobaczymy.Tu macie link na forum CB trochę piszą o tym radiu

http://cb-forum.pl/viewtopic.php?f=194&t=26475&sid=93f13751faae4ef98dabb57158954348

Tam jest filmik porównania tych radii

A ja kupowałem w tym sklepie

http://www.audiopioneer.pl/anytone-smart-najmniejsze-na-swiecie-cb-radio-10-x-10-x-2-5-cm-nowosc.html

*RAMZES*
podobne radio tylko AnyTone Smart

Dziś pofatygowałem się do zakładu, gdzie miły pan odłożył mi właśnie to radyjko ;) Gadało nawet nawet, ale... po wyłączeniu już nie włączyło się ponownie :P :wmorde A że niestety była to jedyna sztuka na składzie, wizyta skończyła się Legendem III :P + polskim metrowym batem Wind Zephyr ;) Gada co najmniej o klasę lepiej niż maleństwo Any Tone a i miejsce sobie już pod nie wygospodarowałem :P

Więc temat jakby nieaktualny... ;):P