Jump to content

Modernizacja forum

Recommended Posts

MattHarderzz

Cześć,

nie wiem, czy to odpowiedni dział, ale cóż, spróbować nie zaszkodzi. Ogólnie zajmuje się tworzeniem i administracją stron internetowych, w związku z tym mam kilka propozycji

Po pierwsze, co myślicie o zmianie designu strony? Chodzi głównie o tryb mobilny na smartfony itp. bo aktualnie strona nie jest przystosowana do urządzeń mobilnych.

Po drugie, może by tak forum połączyć z aplikacją Tapatalk na adroida? Zdecydowanie ułatwiłoby to korzystanie.

Co do pierwszego punktu zmiana szablonu z widokiem responsywnym może podnieść współczynnik wyszukiwań w google, czyli więcej ludzi mogłoby odwiedzić forum.

A co do drugiego, na pewno poprawiłaby się wygoda korzystania ze strony.

Longbow

Zważywszy, że przesiadka na nowy engine tuż tuż..........

Co do pierwszego punktu zmiana szablonu z widokiem responsywnym może podnieść współczynnik wyszukiwań w google, czyli więcej ludzi mogłoby odwiedzić forum.

Nie wiem czy to aby napewno dobre........

Jakoś na fabrycznej przeglądarce w moim Ursusie się otwiera normalnie (android czy ios ma problemy z tym ?)

MattHarderzz

Tzn. otwiera się wszystko ładnie, ale w oryginalnym rozmiarze, na desktop i trzeba zoomować, to jest ten mankament, że nie jest dopasowana do rozmiarów wyświetlacza smartfonów.

NiebieskiPug

Ja nie wiem co się z tą młodzieżą dzieje... Nie dość że teraz na tych faceballs'ach i ćwierkaczach siedzą nonstop to jeszcze nie mają chęci ani czasu na zoomowanie obrazu...

Kiedyś to się kompa i aplikacje 15 minut odpalało.

MattHarderzz

Panie kolego, nie myślałem tutaj o sobie, ale o całej społeczności forum. Z wykształcenia jestem specjalistą IT, piszę strony i administruje nimi i nie będę ukrywał, że aktualna technologia wykonania forum jest daleko za murzynami. I nie chodzi tu o lenistwo w kwestii zoomowania, ale o wygodę korzystania z forum, bo nie każdy może zawsze i wszędzie zasiąść do komputera, dlatego korzysta ze smartfona/tableta. Żyjemy w XXI wieku i trzeba iść z postępem czasu, korzystać z udogodności, które świat nam dostarcza.

charlieland

Kolega oferuje pomoc a Ty mu niebieski ciśniesz :P Napisz do Marecka, on ogarnia te sprawy :)

MattHarderzz

Temat do zamknięcia.

NiebieskiPug

A na dodatek nawet sarkazm czasem jest zbyt sarkastyczny i wychodzi na to że cisnę... :D

Ja korzystam w domu na tablecie inw pracy na telefonie i jest cieżko przydało by sie chociaż połączyć z taptalkiem

Longbow

Wrzuć numer do swojego bezpośredniego przełożonego ?:D

chudy64
Wrzuć numer do swojego bezpośredniego przełożonego ?:D

Podam Ci do mojego :lol

Jak powiesz, że w pracy bawię się na telefonie to zrobi to co ty z niektórymi mechanikami :D

Po drugie, może by tak forum połączyć z aplikacją Tapatalk na adroida? Zdecydowanie ułatwiłoby to korzystanie.

Za tym jestem jak najbardziej. Korzystam z tapka i wlaśnie brakl tam możliwości dodania 206cluba ;/

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...