Skocz do zawartości
milky

Sklep z częściami w Rzeszowie

Rekomendowane odpowiedzi

milky

Czy jest na forum osoba, która kupowała w rzeszowskim sklepie Jan-Res???

Mój bratanek podesłał mi ostatnio linka - http://jan-res.pl/ - wcześniej nigdy nie słyszałem o tym tak więc jak by ktoś znał ten sklep i mógł mi napisać swoją opinię (nawet na PW) to byłbym wdzięczny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
bar10tekpl

W sumie nie słyszałem o tym sklepie wiec sie nie wypowiem na jego temat :) Ale ogólnie polacam SZIKa, masz tez możliwość negocjacji, także zawsze jakiś grosz zostanie w portfelu a wcale nie jest tak drogo :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
McMarco

Ja kupowałem w Sziku w Babicy i ceny dość drogie. A co do sklepu to polecam Inter-Cars, mam tam rabaty więc jak coś trzeba droższego to daj znać, może akurat z rabatami będzie tajniej :)

W Inter-Carsie jak się nie ma rabatów to szkoda kupować bo ceny zwalają z nóg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
milky

SZIK znam, ale chciałem się zorientować jak sprawa wygląda z Jan-Resem, no nic dzięki Panowie za odpowiedzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
manhr

Powiem szczerze, że też nigdy nie słyszałem o tym sklepie.

Ale jeżeli szukasz jakiegoś sprawdzonego dostawcy, to polecam Ci motointegrator.pl

Duży wybór części oraz akcesoriów. No i to co mi się podoba, to możliwość zamówienia do warsztatu partnerskiego w którym można odebrać towar za free lub poczekać to od razu zamontują do auta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
clint

Ja zwykle kupuję w lokalnym sklepie, który mam w okolicy. To taki ogólny motoryzacyjny, jak czegoś nie mają, to zamawiają. A jeśli nie to szukam po allegro. Zawsze to taniej coś można znaleźć. Po takich sklepikach raczej nie szukam i nie kupuję, chyba, że już naprawdę jest problem z jakąś częścią.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta