Jump to content
  • Similar Content

• adi82
      By adi82
      Mój przełącznik zespolony chyba zaczyna szwankować.. tzn jeszcze ustalam czy to manetka bo objawy są bardzo dziwne tzn:
      nie mogę włączyć przeciwmgłowych - ruch pierścienia nie powoduje zapalenia się ani kontrolek ani świateł tył/przód przeciwmgłowych.

ALE odkryłem, że jak wrzucę lewy kierunek  - to pierścień działa nagle - zapalają się kontrolki w prawidłowej kolejności, światła działają.
      Jak na odpalonych przeciwmgłowych wyłączę ten lewy kierunkowskaz - to mogę pierścieniem gasić po kolei przeciwmgłowe, ale już włączyć nie  Magia..

Peugeot 206cc 1.6 16v 2003 mux, manetka ze swiatłami automatycznymi i sterowanie radiem...No właśnie - z rzeczy, które ostatnio zmieniłem - to radio, przez chwilę pomarańczowy kabel był podpięty, i nie zamienione czerwony/żółty - teraz już pomarańczowego nie ma i dochodzi tylko 12aku/12acc/masa/głośniki - piszę bo niektórym wyświetlacze albo światła wariowały jak coś kombinowali z niefabrycznymi radiami. 

Dzięki z góry za każdą sugestię
    • Symeon
      By Symeon
      Witam, jak w tytule.
      Jestem bardziej niż zielony jeśli chodzi o CA, coś poczytałem, coś pooglądałem i posłuchałem - jednak to dalej dla mnie czarna magia. Żaden ze mnie audiofil, po prostu chciałbym by mi głośniki nie pierdziały/nie trzeszczały - jak to teraz ma miejsce niestety. 
      Bodajże mam oryginalny CA i radio tak samo. Peugeot 2000r 2.0 hdi, 5drzwiowy. 
      Jestem w stanie rozważyć zakup nowego radia, choć wolałbym zostać przy oryginalnym. Nie chcę budować potężnego CA bo się po prostu na tym nie znam. Najlepiej by było, gdyby to była wymiana obecnych głośników, ew. wymiana również radia.. Czy jest coś takiego? Jeśli tak to co? Prosiłbym o producenta, model ew. link. I jeszcze jakby to było w miarę Plug&Play to już w ogóle miodzio..
      Im taniej, tym lepiej.. w końcu pug to nie jest auto premium
    • gruz95
      By gruz95
      Witam,  mam pytanie odnośnie temperatury i układu chłodzenia w 206 2.0 hdi 90 KM 2001 rok.
      Nie działa mi w ogóle wentylator przez co podczas upałów i w korkach silnik się mocno nagrzewa i temperatura podchodzi pod czerwone pole. Podczas normalnej jazdy typu 70km/h temperatura jest w miarę w normie bo wiadomo że pęd powietrza trochę schładza.
      Wentylator był sprawdzany i jest sprawny. I teraz nwm czy czujnik który załącza go to jest taki niebieski 3 pinowy pod pokrywą silnika bardziej z prawej strony ? I jakie powinno być w tym czujnku natężenie prądu ? Ogólnie jak sprawdzić czy on jest sprawny  i w jaki sposób go wyjąć ?
      Gdzie "idzie" ten czujnik, steruje nim dalej jakaś elektronika ?
      Jak jeszcze można sprawdzić dlaczego nie załącza się wentylator podczas wzrostu temperatury ? 
      Jak ktoś sie orientuję to podpowiedzcie, dzięki.
    • loja
      By loja
      Witam, 
      wiem że już był taki wątek tutaj jednak dość dawno i niestety nikt sie na nim juz nie odzywa( pisałam do kilku osób), a ja potrzebuje pomocy i może nowi aktywni uczestnicy forum będą mogli mi pomóc. Jak w temacie zablokowało mi sie radio Peugeot 206 z 2000r. na wyswietlaczu Radio Locked w książkach od samochodu nie znalazłam nic odnośnie prawidłowego kodu. Na poprzednich forach niektórzy potrafili pomóc po przesłaniu VIN jeśli jest tutaj ktoś kto ogarnia temat prosze o kontakt. 

• Viteq
      By Viteq
      Witam wszystkich jako, że to mój pierwszy post na forum. 
      Parę tygodni temu kupiłem 206tkę. Postanowiłem wymienić fabryczne radio na coś z Bluetooth. Wybór padł na Pioneer MVH-S300BT. Wszystko gładko i pięknie. Kostki z zestawu pod fabryczną instalację, przejściówka do anteny radia i wszystko śmiga.
      Dziwny problem jest jednak z wyłączeniem  radia. Chciałem to ustawić tak,  żeby radio gasło przy wyjęciu kluczyka że stacyjki, tak jak fabryczne. Jednak po  wyjęciu kluczyka radio działa jeszcze przez około minutę, następnie coś klika w okolicy bezpieczników auta i wtedy ono gaśnie. 
      Jakieś pomysły? Podłączenie na przewodach mam na krzyż, Czerwony-żółty. Przy podłączeniu czerwony-czerwony nie gaśnie wcale. 
Sign in to follow this  
MattHarderzz

PU-2471A - radio Clarion, będzie to pasować?

Recommended Posts

MattHarderzz

Jak w temacie, będzie pasować do puga bezmux 2001 r. z dużym wyświetlaczem?

Szukałem info w necie, ale nigdzie nie mogłem znaleźć żadnej, konkretnej odpowiedzi.

janeek

Nie będzie pasować, Clarion PU 2741A pasuje tylko do aut z siecią multipleksową (MUX).

m13bb

potwierdzam.

MattHarderzz

@janeek chodzi o tą szynę CAN/VAN?

Rozumiem, że jedyna opcja, żeby działał wyświetlacz i było cd, to kaseciak + zmieniarka?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...