Jump to content
Sign in to follow this  
MisioLBN

ITD Mondeo

Recommended Posts

MisioLBN

Witam, czy ITD dalej wali fotki z naprzeciwka ? Dziś nie fortunnie mijałem się z takim mondeo jadąc 90 na 40... Całą drogę spokojnie jechałem to chciałem kolumnę nadgonić no i zza kolumny wyłoniło się mondeo ITD. Pytani czy walą dalej fotki jak źli czy trochę przystopowali i jest szansa że nie przywita mnie za tydzień list.

yayko

Walą foty dalej :)

Ale jest anuluj-mandat.pl :) tam wszystko ladnoe jest opisane jak uniknąć kary :)

MisioLBN

W takim razie bd walczyć:P 180dni od wykroczenia umarza się więc zacznę od olania sprawy :P

yayko

Nie przyjmuj poleconego :)

yeti

nie zawsze ITD robi foty, zależy na co polują,większość z nich poluje na ciężarówki

jak byli swoim zielonym busem to nie robią fot

Nie przyjmuj poleconego

poczytaj kiedy nie przyjęcie poleconego jest skutecznym doręczeniem ;)

MisioLBN

Czarne mondeo, na 1000% ITD bo nawet na nagraniu sprawdzałem sobie i jest na końcu CW i widać lampy. Kij może tak o sobie gdzieś jechali a nie żeby cykać fotkę za fotką.

Obeebok

Misio. ukryj dobrze prawko, to nie zabiorą :hyhy

MisioLBN

Prawka i tak bym nie oddal bo to smieszne przepisy wiec moga mi naskoczyc a prawka nie dostana.

yeti

oddać czy nie to nie robi różnicy administacyjnie wydadzą karę i jak cię 2 raz złapią to nie ma czy dałeś czy nie dałeś.

MisioLBN

Poczytaj te przepisy :) Nie mają prawa zawiesić mi prawka policjanci więc dopóki mam kwitek dopóty mogę jeździć. Decyzje wydaje starosta a od tego się odwołuje itd etc koniec końców sprawa będzie trwała dłużej niż 3 miechy a ja ciągle bd miał prawko. Potem wydają wyrok żeby mi je zabrać na 3 miesiące od daty wykroczenia. Dziękuje dobranoc.

Obeebok

Kiedyś obudzisz się z ręką w nocniku :)

yeti

dokładnie,

Nie mają prawa zawiesić mi prawka policjanci więc dopóki mam kwitek dopóty mogę jeździć.

tak jak cię zatrzymają, ale z ITD to ty dostaniesz mandat z fotoradaru + zawiadomienie od sądu/starosty o zatrzymaniu prawa jazdy. i potem możesz się dopiero odwoływać.

po za tym nie policja ci prawo jazdy zawiesza a sąd.

MisioLBN

Mandaty ITD są nie zgodne z konstytucja wystarczy 1 pismo i wszystko zawieszone. Można nawet stare mandaty cofnąć i odzyskać kase.

Zresztą komu zabiorą prawko jak ja nie wiem kto prowadził.... Samochód ma 2 współwłaścicieli plus jest samochodem domowym i każdy nim może jeździć a ja nie mam pojęcia kto wtedy jechał.