Jump to content

(Uwaga) CzyzykGT

MisioLBN

Recommended Posts

Witam, jestem zmuszony do napisania tego posta ponieważ niemam żadnego kontaktu z Czyzykiem. Możliwe że to zbieg okoliczności no ale od prawie miesiąca niema go tu na forum. Kupiłem od niego gwint http://www.206club.net/showthread.php?p=1665810#post1665810

Jak twierdził wszystko z nim ok tylko 1 wylany ale nadaje się do regeneracji. Cena 100zł którą podał wiedziałem że jest o wiele za niska no ale tak czy tak warto było. Wysłałem to do serwisu bilsteina czyli Zerkopol no i dostałem taką zwrotkę

VE3-5239 = wkład krzywy -bicie 0,15

krzywe tłoczysko - rysy na tłoczysku

Kolumna krzywa - nie osiowy otwór mocujący tłoczysko

brak osłony

VE3-5240 = 90x180

kolumna do wymiany -panewka ,czyszczący , zniszczona osłona

Oznacza to że 1 amor nie nadaje się do regeneracji bo jest krzywy dlatego się rozlał. Na PW dostałem info że zdjęte z doinwestowanego samochodu z włoch itd itd.. Teraz wiem że to pewnie rozbitek był bo nie widzę innej opcji pokrzywienia amorka. Jestem w dupę 330zł za zakup, i 80zł za zerkopol.

NiebieskiPug

Misio... Ja bym nie kupił niczego od gościa z 19 postami na forum.

To tak jakbyś kupował od gościa na allegro który wczoraj się zarejestrował.

Dla moich standardów za duże ryzyko, gdzie na allegro zawsze można się ubiegać o zwrot mamony.

Kojarzyłem go z forum i wszystko było spoko bo za pobraniem. Do głowy mi nie przyszło że krzywy będzie... Ja tylko liczę że Czyzyk jednak się ogarnie i odda mi przynajmniej połowę kasy za ten 1 amor który jest do kosza.

jak patrzyłem na ogłoszenie to takiej informacji nie było, ciekawe. zresztą jak krzywy to na śmietnik! a nie żenić komuś kto się nie będzie znał i zostanie zrobiony tak jak

"1 jest rozlany info od czyżyka że za 100zł do zrobienia. Z uwagi na aktualną zmianę mojej sytuacji muszę się go niestety pozbyć."

siebie warci ;)

a pod spodem po chwilii dodano 1 jest krzywy po rozmowie z pane z Zerkopolu ! Na razie szukam kogoś kto jest w stanie to naprawić. Nikogo nie okłamałem bo takie info od czyżyka dostałem i zaznaczyłem że jest krzywy. Sytuacja zmieniłą się diametralnie bo dowiedziałem się że jest spora szansa że nie bd miał free 1k co miesiac

Nie powiedzieli Ci w Zerkpolu , ze te amorki sie tak gna pp prostu bez przyczyny? Nawet jak sprzedaja to honuja otwory w zwrotnicy pod grubsze amory bo te nie daja rady i sie gna

Widzisz o tym nikt nic nie napisał ale na innym forum dostałem info że u pana w zerkopolu to wszystkie są krzywe... Nangengast może mi go naprawi cena od 400 do 1000zł i teraz jak bliżej 400 to się opyla ale jak bliżej 1000 to szkoda to robic.

Ja jak dzwonilem i chcialem u nich kupic nowe z regulacja to z miejsa powiedzial ze nie montuja do 206 tych seryjnych , tylko inne z grubsza podstawa. A jesli sie upre na montaz to noe daja gwarancji bo sie gnia i dupa..

Bo Zerkopol to buduje swoje amorki, możesz zamówić b6 na grubej rurze z gwintem. Wyśle to co mam do nangengast i się okaże.

Gdybym wiedział że jest krzywy to bym nigdy nie kupił bo teraz się bujam z nim i tylko za wysyłki płacę... Nangengast daje rok GW ale podobno po ich naprawie zaraz znowu sie rozlewają