Jump to content

Ciekawe gadżety dla fanów motoryzacji

Recommended Posts

Witam

Znajomy zaczął robić takie cudeńka z elementów samochodowych i motocyklowych. Wykorzystuje łańcuchy, zębatki, tłoki,zawory itp. Każdy produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Zobaczcie i oceńcie sami.

Czekam na opinie i ciekaw jestem czy znalazłby się zbyt na takie rzeczy.

Naprawdę fajna rzecz dla fanów motoryzacji.

Popielniczka wykonana z tłoka, zębatek, wałka, dzwonu od skutera (stoi na kole które nie jest elementem przedmiotu). Zauważcie że z łańcucha jest wykonana jakby dłoń z paznokciami:

14e2e52.jpg

11brrpu.jpg

Świecznik wykonany z zębatki, łańcucha i gaźnika. Tu też widać dłoń z łańcucha:

ix5kqu.jpg

bhn8cm.jpg

Popielniczka z tłoka, zębatek i łańcucha:

2u7m6c7.jpg

Motyl : zębatki kopki, łożyska, zawory itp.

v66vki.jpg

Sorry za jakość zdjęć ale robione tosterem na szybko w warsztacie.

Oceniajcie i czekam na opinie.

Dla chętnych mogę zapytać o ceny. Na razie to seria prototypowa. Podobno pojadą też do Niemiec i już jest zainteresowanie.

Niebawem dodam więcej zdjęć innych przedmiotów bo ma mi dostarczyć większą serię.

Na razie to seria prototypowa. Podobno pojadą też do Niemiec i już jest zainteresowanie.

jako reprezentantowi branży motocyklowej ciężko mi w to uwierzyć ;)

Co do zbytu, nie wróżę sukcesu.

No to jedną opinię mamy, dzięki toivias.

Czekam na następne, ważne żeby były szczere, nie oczekuję udawanego aplauzu czy też dzikiego hejtu.

NiebieskiPug

Szczerze to nie wiem gdzie taki gadżet miałbym wpakować?

Jeśli mamy np. stół albo krzesło zrobione z bloku silnika albo felg to można to dać do pokoju i będzie ciekawie, natomiast taka popielniczka czy świecznik jak dla mnie są zbyt... ponure?

tak naprawdę to jest powielenie już istniejących na runku gadżetów, specjalizują się w tym w Tajlandii robiąc naprawdę cacka począwszy od małych duperelek a kończąc na takich wymysłach:P

dafota.2.7jr1446933472h.jpg.smobcy_czy_motocykl_01.jpg&th=9387

---------- Po chwili dodano... ----------

http://blondynka.cc/przerobic-stara-lagune-dwumetrowego-predatora/

dafota.2.8hz1446933883h.jpg.smpredatorrecycle.jpg&th=7003

Już widziałem takie cudeńka kilka lat wstecz z kilka razy- szału nie ma. Myślę, że parę rzeczy znajdzie nabywców, a reszta wyląduje w jakimś kącie.

dzięki wszystkim za opinie. Przekażę je dalej znajomemu i czekam na kolejne.

tą popielniczkę na piątym zdjęciu to kupiłbym :D jaka cena za nią ?

Na ten moment nie wiem, postaram się dowiedzieć ile śpiewa za nią i dam znać.

Też fajne, ale te co pokazałem są niejako praktyczne, bo można z nich korzystać (świeczniki, lampy, popielniczki itp.).

Max.....niebawem TIG pójdzie pod młotek pewnie więc w wolnym czasie byś mógł sam tworzyć :)

Apropo gadżetów to kolega ma popielniczkę z tłoka Laguny.....i to najlepsze co go spotkało.

Gość teraz robi ramę lustra. Sam nie wiem jak to ma wyglądać, z opisu lustro mają trzymać ręce.

tą popielniczkę na piątym zdjęciu to kupiłbym :D jaka cena za nią ?

Dziś pytałem o tą popielnicę, 180+KW, ale coś można by urwać chyba. Jak chcesz dalsze namiary do niego to PW i podam. Dogadasz się sam. Ja tylko mogę poręczyć za chłopa bo solidny jest, nie oszuka jak się dogada. Nie ma go tu na forum.

Podobno w Niemczech za takie gadżety biorą po 100 eurasów.

---------- Po chwili dodano... ----------

Max.....niebawem TIG pójdzie pod młotek pewnie więc w wolnym czasie byś mógł sam tworzyć :)

Apropo gadżetów to kolega ma popielniczkę z tłoka Laguny.....i to najlepsze co go spotkało.

No co Ty? Chyba własne łapy bym dospawał :P Chociaż wszystkiego się można nauczyć jak się ma trochę umiejętności manualnych.