Jump to content
PrzemkoPW

Kogo widziałem??

Recommended Posts

Haro

Widzialem dzisiaj Alonzo z forum ;) Jechal z dziewczyna albo Mama na Podzamczu w kierunku Szczawienko :)

Joanita

Na innych forach auto to z tym widziałem/am jest bardziej nagminne, tutaj to luzik jest :D ale faktycznie można ewentualnie stworzyc poddział do ogólnego np. :)

Haro

Za duzo starych dziadkow widze za kierownica i moj refleks nie jest tak dobry zeby w pore mrygnac dlugimi :) Zanim sie zorientuje ze jedzie mlodziak, to juz dawno widze czy ma swiatlo po czy przed liftingiem :) Niestety ;)

dymek

ja generalnie jeżdząc po centrum przy mijaniu z 206 i obczajeniu kierownika (ktoś wamire mlody i kumaty a nie jakiś beret) pozdrawiam go przez podniesienie ręki, bądz mrygniecie drogowymi :) jakoś taki mi zostalo takie pozdrowienie z mijanek ze znajomymi :P

kiedyś, na mitsumaniakach nawet mielismy plan zeby na zewnetrznym lewym lusterku umieszczac logo klubu, coby jezdzac po polsce mozna bylo poznać "swojaka" z daleka :)

ogolnie podobaja mi sie wszystkei gesty uprzejmosci na drodze,od ustepowania miejsca przy wyprzedzaniu, przez pozdrawianie ludzi w tych samych autach czy dziekowanie innym za ustapienie miejsca az po kontrowersyjne "robienie miejsca" w korku dla motocyklisty zeby sobie swobodnie przejechal :)

co do samego tematu - co to za roznica kogo widzielismy i gdzie ten ktoś jechal? wazne ze sie mijalismy i sobie mrugnelismy swiatlami, a nawet jesli nie mrugnelismy fajnie zobaczyczyc "swojaka" :)

focus

Nie wiem czy ktos z klubu bo oklejony pug nie byl. Jakas godzine temu na moscie gdanskim leciala ladna czarna 206 na samym srodku sie zrownalem i sie wzajemnie poogladalismy ;) ktos stad? Tablice zaczynajace sie na WL....

Haro

Wczoraj: srebrna 206 ze swiatlami lexusami ze Swidnicy.

Wczoraj: ruda 206 ze swiatlami typu Lex, wlot na masce a'la Mitsu Evo

Dzisiaj: Czerwona, piekna 206-tka z calymi czerwonymi ledami z tylu. Miodek. Z Walbrzycha, szkoda ze jechalem nyska.

_Groszek_

Hmmm czerwona to chyba o moja chodzi, a ta ruda to meza mojej wychowawczyni :P

Haro

Jesli masz podwojny wydech to tak, za cala pewnoscia byla to Twoja :)

Kurcze, a juz chcialem Cie werbowac do klubu :) Karteczke zostawic za szybka, ewentualnie pobic zebys zwrocil na grupe walbrzyska uwage ;)

focus

Dzis widziana czarna 206 z klubowymi podkladkami okolo 16:30 na rondzie zaba, ja skrecalem w lewo w odrowaza a 206 poleciala prosto w sw. wincentego. Blachy na WWL. Naklejki "creative tuning"

Zreszta kiedys tez widzialem to autko (jeszcze 106 jezdzilem) na wysockiego... Ktoz to??

kocurr

Dobra, a to czyje to złotko kombi...

20006666fu9.th.jpg

Numer rejestracyjny trochę zmieniony, ale sam początek bez zmian.

Ok. 11.50 dziś, Połczyńska, skręt w Dżwigową. Pan z Panią w środku ;) (też zrobiłem foto).

Zdjęcia szpiegowskie bo nie z 206 a z radiowozu służbowego :P

W każdym razie pozdrawiam

[ Dodano: 11-04-2007, 22:13 ]

I już wszystko jasne... detektyw kocurr na tropie :hyhy:

Pozdrawiam zatem romana ;-)

The Saint
ja ciągle widzę różne 206......niektórym nawet za szybke namiary do clubu naszego zostawiam....

Mi też kiedyś karteczkę z reklamą 206clubu włożyłaś za szybę :hyhy:

Kudlacz

a mnie jeszcze nikt nie zostawil namoarow na nasz klub :P

ela

a ja dzisiaj widziałam takiego puga jak ja mam/blumetalik/......tylko bez lotki...jechał ul.Kościuszki w kierunku Mikołowa.....a minełam się znim w okolicach ASO Peugeota...

ciekawe czy klubowy????? był na katowickich blachach....

JarekS
...

ciekawe czy klubowy?????

...

I dlatego właśnie WSZYSCY Klubowicze powinni się oblepić, nawet Ci co jeżdżą rowerem :hyhy:

Pozdrawiam.

Piotrek92

JarekS, z tego co wiem to Mat ma na rowerze naklejkę ;)

SLKow

ja regularnie wpadam na puga Karola, ostatnio nawet chcial mnie rozjechac na przejsciu dla pieszych :hyhy:

Piotrek92

Dzisiaj widziałem 206 Roland Garros na tablicach SL... w Zabrzu na ulicy Bytomskiej. Ktoś z klubu? Autko nie było oklejone, przynajmniej nie zauważyłem ;)

focus

dzis punkt 17 kolega PrzemkoPW widziany na pradzynskiego :)

Boczek

A chyba przedwczoraj przemknął mi koło dworca w Radomiu jakiś pug GT Rejestracja chyba RMI lub coś takiego nie zdążyłem zauważyc :zabawa:

Piotrek92

Jakieś dwa tygodnie temu przemknął mi RCek na ul.Hagera w Zabrzu. Tablice raczej zabrzańskie. Ale kto to był to nie wiem ;) Autko piękne :hyhy:

krzysiekkrzy

Piotrek92, predzej gliwicke, bo w zabrzu nie widzialem RCka :-P jesli byl srebrny to wiem kto :) ale koles nie jest zainteresowany klubem, bo wreczylem pod m1 kalendarzyk i mial to gdzies...

Piotrek92

Tak srebrny był. A szkoda, że nie jest zainteresowany. Niech mu się tylko coś popsuje ;)

JarekS

A dziś ze 15 Pugów widziałem, tylko nie wiem czyje :hyhy: Prawie każdy z wlepą... :hyhy:

Pozdrawiam.

ela

to pewnie takiego blumetalika z idiotyczną lotką też widziałeś?????

JarekS
to pewnie takiego blumetalika z idiotyczną lotką też widziałeś?????

No był taki jeden, co go stado żab napadło :hyhy:

A jednego SW to komary zżarły :hyhy:

Gdzie te foty ?

Pozdrawiam.