Jump to content

Kogo widziałem??

PrzemkoPW

Recommended Posts

Siemka Żywiec okolice dworca piękne sreberko na alu z GT chyba:P Na blachach KTA ok godziny 10 :D ktoś od nas?? :D

• Replies 8.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• *RAMZES*

221

• Phantom

197

• Piotrek92

176

Top Posters In This Topic

Posted Images

Siemka Żywiec okolice dworca piękne sreberko na alu z GT chyba:P Na blachach KTA ok godziny 10 :D ktoś od nas?? :D

wrozka.jpg

• 2 weeks later...

Katowice dokładnie Kostuchna naprzeciw Anny Marii - Niebieskie RC rejestracja jakoś SK274..., kto tym jeździ ;)?

Dziś około południa klubowe srebrne hdi DSW pod klasztorem w Gostyniu widziane. Pan, pani i dzidziuś. Pozdro :)

• 3 weeks later...

Czy przypadkiem dziś po 15 ktoś od nas nie leciał w stronę Nadarzyna srebrną 206 na blachach SK?

• 2 weeks later...

wczoraj tj 17.12.2016 w Chrzanowie na ul. Broniewskiego około 17.00 widziane czarne 206 klubowa wlepa pod wycieraczką rej, KCH.... znaczek XS przyklejony nad kierunkowskazem , kogo to wozidło ???

Wczoraj ok 17.30 w Mysłowicach na światłach przy auchanie widziałem niebieskie 206 5D z klubową naklejką na tylnej szybie rejestracja chyba SH?

Wczoraj ok 17.30 w Mysłowicach na światłach przy auchanie widziałem niebieskie 206 5D z klubową naklejką na tylnej szybie rejestracja chyba SH?

Jego wysokość Ramzes :P;)

Też tam gdzieś się kręciłem jak żyd po pustym sklepie....mozna to liczyć jako spot ?

Dziś Lisowice piekarnia koło 15:30 czarny OP, bagażnik na dachu i jeszcze wypatrzyłem progi "tuningowe"

• 3 weeks later...

Ahoj :D dziś 22.01 ok godz 15:20 ekspresówka Bielsko-Żywiec :D Białe 206 z czarnymi wstawkami blaszki SCI :D ktoś coś ?? :D

• 4 weeks later...

206 5D kolor niebieski perła/metalik ledy z zadku ccfl ze przodku, ouragany z niskim profilem (dystans to byś wrzucił) widziany przed 17 na Kościuszki później zjeżdżał na Podlesie czy co to tam jest ?

Lampy takie kupione czy przerabiane z ledowych AE ?

buziaczek1431

Poniedziałek Tydzień temu .

Warszawa .Lazurowa ok. godz 13,30

Niebieskie RC na białych felgach .

Rej.WU ...

Wh3r3sth3l0ve

Wszysstkie pugi, które parkują na osiedlu Lumumbowo w Łodzi, a szczególnie srebrny 5d z ledami w reflektorach z przodu stojące pod DS nr 3 oraz zielony Rolland Garros(?) na parkingu głównym :)

Poza tym goniący mnie po S8 niebieski 3d przedlift w niedzielę 12.02 około godziny 12:00. Dobre tempo trzymałeś :D

• 2 weeks later...
minchlong

Dzisiaj czyli 3 marca około 19.20 granatowy Pug z ramkami klubowymi jechał przede mną niedaleko C.H Targówek i skręcił przy szkole, rejestracja WA... Ktoś coś :)?