Jump to content
PrzemkoPW

Kogo widziałem??

Recommended Posts

Sky

j.w. rano ok. 7 : 50 ( wiec pamietam jak przez mgle.. :) ) skrzyzowanko pojezierska - inflancka - lagiewnicka... na czerwonym gdzies tam przedemna staje szaro srebrno bure 206 blachy : EL 40--R tyl czarne lexy.. kogo ?? :) a co do koloru to moglem pomylic.. bo w drodze do szkoly to jeszcze spalem :)

Visterio

może BoGu.. jak miał oryginalny szklany szyberdach to Bogu choć nie pamiętam jakie ma lampy z tyłu.. a tak w ogole to nie musiało być auto klubowe ;P

Sky

Visterio, wiem.. ale pytam :) wlasnie nie widzialem czy bylo oklejone.. a wlasnie.. byl to HDI'k.. bo mial napisik z tylu :) zapomnialem dodac..

Kudlacz

GoGu nie ma HDi i jesli nie ma naklejek LDZ TEAM to raczej nikt z naszych :P

Boczek

A ja znalazłem, na początku długiego weekendu,takie 206 z Lublina

p1010228nl2.th.jpg

Zdjecie robione w Kazimierzu :206

Piotrek92

Dziś przed chwilą na ulicy Bytomskiej w Zabrzu granatowa (chyba) 206 z brewkami z przodu, z tyłu miał lexy ale chyba czarne nie jestem pewien bo ciemno było ;) Tablice SZ ***92, myślałem że to thunder02 ale on nie ma brewek. Jechał za jakąś firmową białą 206 :hyhy:

krejzRudy

Miejsce - Tychy, osiedle H

Czas - 15:40-16:00

206 - Hatchback, srebrny, klubowa! (naklejki przód i tył), felgi alu, korek wlewu alu, lampy tył Lexus look

Jakiego to Tyszanina samochodzik?

P.S. Widziałeś mnie :) Jechałem na rowerze, a Ty chciałes wyjechac na ulice :hyhy:

Piotrek92

Już wiem co to za samochodzik widziałem :)http://img46.imageshack.us/my.php?image=ssl11955fh9.jpg Dzisiaj go też widziałem na ul.Puszkina. Jak przejeżdżał w górę musiał zobaczyć mojego puga choć nie koniecznie ;) Był objazd i dlatego tam stał :)

PrzemkoPW

Dzisiaj o godzinie 16.55 przy Pomniku Lotnika w Warszwie widziałem rudą 206-tkę 3d :hyhy: . Nr rej zaczynał się EL......N. Alufelgi chyba któryś model Dezent (pięcio ramienne), z tyłu chromowana ramka na tablicę, naklejka klubowa na dole tylnej szyby ale nie na środku tylko po prawej stronie. Za kierownicą płeć piękna, brunetka. Skręcała w ul. Żwirki i Wigury. Pozdrawiam kierowniczkę :zdrowko:

RobAg
Miejsce - Tychy, osiedle H

Czas - 15:40-16:00

206 - Hatchback, srebrny, klubowa! (naklejki przód i tył), felgi alu, korek wlewu alu, lampy tył Lexus look

Jakiego to Tyszanina samochodzik?

P.S. Widziałeś mnie :) Jechałem na rowerze, a Ty chciałes wyjechac na ulice :hyhy:

Coś mi się wydaję że to był Adamus

krejzRudy
Coś mi się wydaję że to był Adamus
No mi też, ale nie byłem pewny na 100% :)

Muslik

Widziałem tego Pyziaka na zlocie w Kluczewie (data na zdjęciu :P) Zrobiłbym lepsze zdjęcia ale padła bateria w aparacie, a niestety nie miałem innych :( wiec tylko tyłem :P

pyziakzezlotuqh1.th.jpg

Pawciu

czy mamy klubowe wtyki w gliwickiej policji bo pod komisarjatem stoi srebrne 206 okleione;)

sopel

my wszedzie mamy wtyki :D

Muslik

własnie u mnie tez w policji jeden ma zielone 206, na felusiach, z lexusami, jasna skorka :P ale nie klubowicz, bede musiał powiedziec mu o forum :P

Pawciu

kto to był niebieskie 206 z czarna maska zaspawana klapa z tyłu i chyba poszerzone nadkola rejestracja zabrzańska widziany na mikulczyckiej przy skrecie w gdańską??

Piotrek92
kto to był niebieskie 206 z czarna maska zaspawana klapa z tyłu i chyba poszerzone nadkola rejestracja zabrzańska widziany na mikulczyckiej przy skrecie w gdańską??

Z czarnymi lexami z tyłu?

Pawciu

Piotrek92, trudno powiedziec ale krzysiek mnie juz uswiadomił ze go znac i on nie chce sie wpisac do klubu. niech spada;)

Piotrek92
niech spada ;)

na szczaw ;) bez urazy

krejzRudy

Pierwsza 206tka

Miejsce - Tychy, wyjazd ze sklepu E.LECLERC

Czas - Dzisiaj o godzinie 9:35

206 - Hatchback, srebrna, bez oznaczeń klubowych.., sportowy tłumik, kierowca - facet

Chciałem go zatrzymac, żeby dac mu kalendarzyk, ale chyba się nie zrozumieliśmy :/ I poejchaaaał... Może to jednak klubowicz?

Druga 206tka

Miejsce - Tychy, skrzyżowanie Bielskiej z Edukacji obok policji

Czas - Dzisiaj o godzinie 9:40

206 - Hatchback, 3D, srebrna lub jasno szara, szyby tył przyciemnione.

Klubowicze czy nie? :hyhy:

pioter

Dzis między 15 a 16 widziałem srebrnego pyzia, prawdopodobnie KUBY. Stał w Białymstoku na ulicy Traugutta koło dobrej mordowni hehehe. Nie miałem jak sie zatrzymać bo jechałem z kumplem po odbiór puga od blacharza :)

focus

Dzis jakas godzine temu na radzyminskiej w kierunku pragi widziana czarna 206 (bez prawego stopa :P ) na blachac WWL. Troszke sie powyprzedzalismy na wzajem i po usmiechalismy sie z Pania kierownik ;) Znane autko komus?

tomasz-206

focus, oblkejona ?:D

focus
focus, oblkejona ?:D

No wlasnie chyba nie... Nie zauwazylem. Potem zalowalem ze nie mam jeszcze ramek, bo potem jechalem przed ta 206 i Pani Kierownik moglaby zauwazyc na jaka strone warto wejsc :)

RallyWRO

Hej dzis po 19 jadac na silownie nie poznalem klubowicza wstyd sie przyznac? ale tak niestety z moja pamieca jest i jeszcze caly ten dzisiejszy dzien mialem jak na zlosc,,,,

takze wiekie sorry!!! i od nastepnego razu napewno sie przywitam !!!!

pozdro