Jump to content

Kogo widziałem??

PrzemkoPW

Recommended Posts

Jarek, mogłem Ci tylko pomachać, bo mój klakson nie działa :D Wracałem z pracy i na spota śmigałem. Często Twojego puga widzę zaparkowanego koło Alfa :)

Do następnego :piwo:

• Replies 8.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• *RAMZES*

221

• Phantom

197

• Piotrek92

176

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hej dzis po 19 jadac na silownie nie poznalem klubowicza wstyd sie przyznac? ale tak niestety z moja pamieca jest i jeszcze caly ten dzisiejszy dzien mialem jak na zlosc,,,,

za duzo wspomagaczy ;)

Bytom, ul Odrzańska , szare 206, SY 55*** , naklejka pod wycieraczka i ... chromowane kolpaki :P

ktoz to ?

krzysiekkrzy

wieczny, napewno nie hahahahaha Robert jest w czestochowie od kilku dni, a poza tym on nie ma chromowanych kolpakow hihi...

wieczny
a poza tym on nie ma chromowanych kolpakow hihi...
Faktycznie. :zabawa: Przeoczyłem "drobny" szczegół ;)
krzysiekkrzy

wieczny, ale to tylko taki malutki... Robert ma 17 hihi no i SGL rejestracje :-] ale loozik:) jak okno zobaczy ze myslales ze ma kolpaki to bedzie :krzeslem: hihihi taki zarcik of kors :D

wieczny
Robert ma 17 hihi

Ano wiem. Nie doczytałem wiadomości do końca.

jak okno zobaczy ze myslales ze ma kolpaki to bedzie :krzeslem:

Chłopak mnie znienawidzi ;)

drżyj Wieczny drżyj ! :D

okno ma poza tym kolor niebieskawoperlowojakistam :P

a tamto bylo szare, pewnie jakas martwa dusza, ktora kiedys kupila sobie naklejeczke i sie nie udziela na forum.

wieczny
a tamto bylo szare, pewnie jakas martwa dusza, ktora kiedys kupila sobie naklejeczke i sie nie udziela na forum.

A może to byłe auto Gretza? Kupiec był z tamtych okolic ;)

przegladajac fotkiu Gretza, powiem Ci, ze bardzo mozliwe :) tylko na Jego fotkach nie widzialem naklejeczki, ale moze po prostu stare fotki przegladam :)

wieczny

Naklejka była na 100%. Czy widziany samochód miał lotkę? Właśnie sobie przypomniałem, że Gretz miał alufelgi peugeota.

Otóż, okazało się, że jeździ nim teraz pan w średnim wieku (tak na oko 50 lat), a kupił go od jakiegoś Klubowicza. Naklejek nie zerwał i zrywał nie będzie, a na Forum ma się pojawić (choć nie dam głowy). Został obdarowany kalendarzykami.

Moje pytanie, czy to był Pug?

DSC00157.jpg

DSC00158.jpg

DSC00159.jpg

Pozdrawiam.

a ja dzis i wczoraj widzialem dwa klubowe pugi. Pierwszemu nawet foto zrobilem, ciekawe czy wlasciciel pozna ;)

zdjcie15tj1.jpg

kiepska jakos bo tylko komorka pod lapka byla :)

A druga 206, widziana dzis na modlinskiej kolo 18 jechala w kierunku legionowa, ja skrecalem do Maca, granatowa, z duuuzym napisem na boku http://www.206club.net :)

Anulans
A druga 206, widziana dzis na modlinskiej kolo 18 jechala w kierunku legionowa, ja skrecalem do Maca, granatowa, z duuuzym napisem na boku http://www.206club.net

nie wiem, nie wiem :hyhy:

Hi,

dzis ok 23:32 :-D na skwerze KOCSIUUUUSKI :-P w Gdyni

widzialem/minalem dwa pyzie CC: jeden zielony (CB.......... czy jakos tak) - pelno dziewczyn w srodku :hyhy:, i tutaj chcialbym je serdecznie pozdroowic :-D ;) a drugi srebrny (GA00084) :-D

nie wiem czy zrzeszenie czy nie bo nie widzialem naklejek klubowych

pozdroooo

<<<MOD-P>>> Proszę takie tematy zakładać w offtopie!!!!>>>

PrzemkoPW
a ja dzis i wczoraj widzialem dwa klubowe pugi. Pierwszemu nawet foto zrobilem, ciekawe czy wlasciciel pozna ;)

Jak mógłby nie poznać ;)

Będziesz miał okazję częściej mnie tam widywać :hyhy:

PrzemkoPW, nie chce zapeszac ale moze juz tam nie dlugo nie bede musial parkowac :)

We wtorek czy w srode fajnie wygladalo, trzy pugi obok siebie staly :) W tym Twoj i Moj :)

Przemko a co do pracy do Nas przychodzisz? :)

PrzemkoPW
PrzemkoPW, nie chce zapeszac ale moze juz tam nie dlugo nie bede musial parkowac :)

Focus a co firmę zmianiasz czy będziesz parkował w środku?

Przemko a co do pracy do Nas przychodzisz? :)

Tak, dorabiam tam popołudniami ;) Przyjeżdżam na 17 i siedzę do 21.

fajnie wygladalo, trzy pugi obok siebie staly :) W tym Twoj i Moj :)

Fakt, potem przez chwilę jakiś Przedstawiciel Handlowy takim białym jeszcze tam stał ;-)

jakies 2 pugi dzisiaj widzialem w drodze do Zywca i spowrotem. Jedne ladnie zrobiony SBI costam a drugi tez calkiem SPI cos tam :P klubowe ? ktos sie przyznaje ? moze rozpoznam :)

SBI koloru podobnego do DJRocco, a SPI srebrne .

Focus a co firmę zmianiasz czy będziesz parkował w środku?

Cos jest w narzeczu :)

Tak, dorabiam tam popołudniami ;) Przyjeżdżam na 17 i siedzę do 21.

a gdzie dokladniej? :)

Fakt, potem przez chwilę jakiś Przedstawiciel Handlowy takim białym jeszcze tam stał ;-)

czarnym jezdzi jakis gosc, nie kojarze go, codziennie stoi tez ladna srebrna z wgnieciona maska z przodu, jakas lalka z call center jezdzi nia podobno, ale jeszcze jej nie widzialem...

PrzemkoPW
a gdzie dokladniej? :)

Dział Marketingu :)

czarnym jezdzi jakis gosc, nie kojarze go, codziennie stoi tez ladna srebrna z wgnieciona maska z przodu, jakas lalka z call center jezdzi nia podobno, ale jeszcze jej nie widzialem...

Srebrnej jeszcze nie widziałem.

Tego czarnego widziałem pierwszy raz.

Guest sandra
codziennie stoi tez ladna srebrna z wgnieciona maska z przodu, jakas lalka z call center jezdzi nia podobno, ale jeszcze jej nie widzialem...

Witam Panów z Prądzyńskiego :hyhy:

aaa.. i dziękuje za ulotke...

[ Dodano: 12-06-2007, 00:46 ]

aaa ..maska tak wgnieciona od pażdziernika ..bo nie mam czasu zrobić :rozpacz:

PrzemkoPW
Witam Panów z Prądzyńskiego :hyhy:

A witamy, witamy.

aaa.. i dziękuje za ulotke...

Proszę bardzo, patrzę autko nie oklejone, myślę dam ulotkę ;) a tu się okazuje że koleżanka od ponad pół roku jest zarejestrowana na forum ;-)