Jump to content

Kogo widziałem??

PrzemkoPW

Recommended Posts

PrzemkoPW
tylko nie ma czasu na odwiedziny ...

eee tam, troszkę zawsze można wygospodarować ;) Zapraszamy na spoty ;-)

• Replies 8.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• *RAMZES*

221

• Phantom

197

• Piotrek92

176

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ale sie nam pradzynskiego team rozwija :D

PrzemkoPW, powiedz mi gdzie ty tak myjesz to swoje autko ze zasze jest takie czysciutkie, dzis znow jak spojrzalem na Twoj i na swoj to az mi sie glupio zrobilo :)

Aaa ja ulotki nie dostalem jak to tak mozna ???? :)

sandra w jakim dziale pracujesz ? :)

A ja pozdrawiam Cobrę, którego widziałem w poniedziałek przy drodze Żory-Rybnik.

Guest sandra
sandra w jakim dziale pracujesz ?

CC :)

PrzemkoPW, powiedz mi gdzie ty tak myjesz to swoje autko ze zasze jest takie czysciutkie, dzis znow jak spojrzalem na Twoj i na swoj to az mi sie glupio zrobilo

a co ja mam powiedziec ...

jak jutro się wyrobie z czasem, to podjade go umyć, przecież nie wypada, aby na Prądzyńskiego stała taka brudna 206tka ...

PrzemkoPW
Ale sie nam pradzynskiego team rozwija :D

Może oddzielnej belki się dorobimy :P

PrzemkoPW, powiedz mi gdzie ty tak myjesz to swoje autko ze zasze jest takie czysciutkie, dzis znow jak spojrzalem na Twoj i na swoj to az mi sie glupio zrobilo :)

Zazwyczaj u kumpla na myjni ręcznej ale ostatnio popełniłem zdradę (kumpel miał wolne) i pojechałem na automat.

Żeby Cię dobić to powiem że ostatni raz myłem go w czwartek :hyhy:

Aaa ja ulotki nie dostalem jak to tak mozna ???? :)

Jak następnym razem zobaczę Ciebie lub Twoją furę to dostaniesz ulotkę ;)

sandra w jakim dziale pracujesz ? :)

Focus a Ty w jakim?

sandra, w takim razie mialem dobrego informatora :) ale nie kojarze Cie, od czasu gdy ja pracowalem w CC zostalo moze z dziesiec osob ktore znam, oprocz teamleaderow oczywiscie :)

Może oddzielnej belki się dorobimy

jeszcze ta czarna z suwanym dachem trzeba zwerbowac i wszystkich handlowcow, to bedziemy najliczniejsza grupa ;)

Zazwyczaj u kumpla na myjni ręcznej ale ostatnio popełniłem zdradę (kumpel miał wolne) i pojechałem na automat.

Żeby Cię dobić to powiem że ostatni raz myłem go w czwartek

Daj jakis namiar jak mozesz, moze sie wybiore, bo mam dosc slonika juz... Poza tym na Twoim lakierze chyba tak brudu nie widac, a moj mimo ze jest swietny to cholernie ciezki w utrzymaniu go w przyzwoitym stanie...

Jak następnym razem zobaczę Ciebie lub Twoją furę to dostaniesz ulotkę

Czekam z niecierpliwoscia, jutro jestem do 18 ;)

Focus a Ty w jakim?

w dziale obslugi klienta a dokladniej w back office, ja to nazywam jeszcze po stolicznemu w interwencjach i reklamacjach :)

Pozdrawiam kolezanke/sasiadke z granatowego puga WAxxxxx.

Pozdrawiam Cię gooffy... Strumykowa Team :)

eeehhh ta moja wieeeelgachna naklejka!!!!

Lwica:-)

:hyhy: i ja pozdrowie tylko kogo ....hmm.... caly Warsaw Team ;):P

a wszegolnosci moje rejony Tarchomińsko-Białołęcko-Bródnowskie :]

:serce:

nic nie chce mówić, ale to nie jest topic do pozdrawiania... ani witania się :P

tylko "Kogo widziałem???"

widziałaś kogoś to piszesz - PROSTE!!! eeehhh off topicarze...

:))) kogo pani widziała?

spadaj :P :P :P

....no to widziałam..... hmm....na spocie czwartkowym sporo osób widzialam :P to sie liczy ? :D

praktycznie codziennie kogoś widzę... tylko że nie mam już problemów z rozpoznawaniem aut warszawskich klubowiczów :D

PrzemkoPW
Daj jakis namiar jak mozesz, moze sie wybiore, bo mam dosc slonika juz... Poza tym na Twoim lakierze chyba tak brudu nie widac, a moj mimo ze jest swietny to cholernie ciezki w utrzymaniu go w przyzwoitym stanie...

Niestety to nie jest takie proste. Kumpel pracuje w serwisie jednej z wiodących marek ;) i w tymże serwisie mają swoją myjnie ręczną, korzystając z jego uprzejmości i możliwości jestem tam dość często :hyhy: Z racji tego że nie jest to ASO Peugeota to musimy na taką operację umawiać się wcześniej ;) w myśl przysłowia że czego oczy nie widzą tego sercu nie żal :P

Co do lakieru to zasada jest prosta, im ciemniejszy tym trudniejszy w utrzymianiu ;)

[ Dodano: 13-06-2007, 10:39 ]

A tak przy okazji tego topicu to pozdrawiam Ziacha :zdrowko: widziałem go wczoraj na Placu Narutowicza około godziny 9 rano.

:hyhy: i ja pozdrowie tylko kogo ....hmm.... caly Warsaw Team ;):P

a wszegolnosci moje rejony Tarchomińsko-Białołęcko-Bródnowskie :]

:serce:

po zdjeciach w albumie wiem gdzie parkujesz autko na brodnie, ale widzialem cie w centrum :)

Niestety to nie jest takie proste. Kumpel pracuje w serwisie jednej z wiodących marek i w tymże serwisie mają swoją myjnie ręczną, korzystając z jego uprzejmości i możliwości jestem tam dość często Z racji tego że nie jest to ASO Peugeota to musimy na taką operację umawiać się wcześniej w myśl przysłowia że czego oczy nie widzą tego sercu nie żal

eee to nie fajnie...

po zdjeciach w albumie wiem gdzie parkujesz autko

kolega w wywiadzie pracuje? ;) :luka:

widzialem cie w centrum

bo ja powsinoga jestem :bezzebow

a gdzie mnie widziales?? :P

Spectral

Targowek, na tylach banku slaskiego. Bylem w baku 2 dni temu i dzisiaj i to samo autko. Dopiero dzisiaj dojrzalem ramke z tylu.

Czarnuch 5D, szyberdach, czarne lexy z tylu, zdezio z tylu przedlifotwy jezelie sie nie myle.

Nie pamietam za bardzo przodu bo sie spieszylem, ale ma na 90& halo.

Wsadzilem kalendarzyk za wycieraczke ;)

[ Dodano: 13-06-2007, 17:00 ]

Dodam, ze na spocie chyba dawno nie byl bo nie kojarze wogole tego auta...

kolega w wywiadzie pracuje? ;) :luka:

po prostu mieszkam na brodnie i wiem gdzie jest petla podgrodzie :)

W sumie to mi sie tak wydaje ze wiem ;)

a gdzie mnie widziales?? :P

pisalem w tym temacie wczesniej, na rondzie onz jakos w poludnie, skrecalas w prawo w jana pawla a ja zawracalem bo jechalem na prosta do telepizzy bo w pracy zglodnialem :)

a KOGO dzis ja widzialam?

srebrna szczała na WR :D zapakowana po brzegi w okolicach trójkąta bermudzkiego :D

albo lucase :roll: albo KTO???

nasz nowy nabytek w postaci Kolegi z 206RC ma auto na WR, ale czy to RC jest srebrne - oto moje pytanie???

jesli to Kolege widzialam pod Hotlem kolo północy to pozdrawiam serdecznie... jesli to był Łukaszek... no to sorry Kochanie nie poznałam Cię, albo dales komus prowadzic... (a to raczej wykluczone, prawda? PRAWDA? czy to też sie w Twoim zyciu zmieniło)

tiru riru... tyle :D

nasz nowy nabytek w postaci Kolegi z 206RC ma auto na WR, ale czy to RC jest srebrne - oto moje pytanie???

To RC jest właśnie srebrne :P

taaa poszła Anulans po rozum do głowy, wyczaiła temat gdzie sie kolega wisiena prezetnował z autem i już wiem, że to było właśnie to RC (podwójny wydech - lucase ma pojedyńczy)

z tej strony serdecznie pozdrawiam :D się nie trąbi w mieście :P :P :P :P

Grantowe 206 z lexusami z tylu na blacha WJ 45*** jakies 20 min temu na skrzyzowaniu Labiszynskiej i Kondratowicza. Ktos z klubu? :hyhy: