Jump to content

Kogo widziałem??

PrzemkoPW

Recommended Posts

kamil20011
A widać jakieś klubowe oznaczenia? Peugeot wyprodukował ponad 6 mln. sztuk modelu 206. O każdy napotkany egzemplarz będziesz pytał czy klubowy? ;)

Tak

bo nie każdy pug ma ramki pod tablicą czy naklejki klubowe

ja należę do klubo i nie mam żadnej naklejki i co , oznacza to że to nie ja jestem klubowy ?

• Like 1
  • Replies 8.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• *RAMZES*

221

• Phantom

197

• Piotrek92

176

Top Posters In This Topic

Posted Images

PrzemkoPW
Tak bo nie każdy pug ma ramki pod tablicą czy naklejki klubowe ja należę do klubo i nie mam żadnej naklejki i co , oznacza to że to nie ja jestem klubowy ?

Jak ja bym miał pytać o każdego widzianego Puga to bym nic innego nie robił tylko cały dzień pisał o widzianych pugach. kompletnie bez sensu. Piszemy tylko o takich które widać że są oklejone. Skoro nie masz oznaczeń to Twój problem. Nie obchodzi mnie czy ktoś sobie samochód oklei czy nie. Ale pytanie o każdy jest po prostu totalną bzdurą.

• Thanks 2
*RAMZES*
Ale pytanie o każdy jest po prostu totalną bzdurą.

Zgadzam się - dziennie widuję około 20-30 206-tek, i to tylko liczba tych, na które zwrócę uwagę :P Dlatego bez sensu jest pytanie o każde auto. No chyba że jest po fajnych modach, albo za kółkiem siedzi urocza babeczka :P :lol2

wieczny?
Niestety nie. Ja nie mam brewek.

Dzisiaj w Zabrzu o godz 12:05, lodowy metalic rej SG 12XXX, w korku do skrętu na Stalmacha.

Wlepa clubowa z tyłu na szybie, pod wycieraczką.

Ale pytanie o każdy jest po prostu totalną bzdurą.

Tak jak pisanie : Widziałem PPW w warszawie :D

Piotrek92
Dzisiaj w Zabrzu o godz 12:05, lodowy metalic rej SG 12XXX, w korku do skrętu na Stalmacha.

No właśnie kto to jest? Widziałem go ostatnio na ul. Wandy w Zabrzu. Jeśli dobrze się przyjrzałem to ma ciemne H7.

A cóż to za piękna lublinianka skręcała około 14-14.30 z Alei Kraśnickich w Głęboką albo Zana?

Czarny pug, z tyłu chyba ledy czarne, stuningowany wydeszek, 3D, alusy bodajże 15'. Rejestracja mi przemknęła niestety :/

• Confused 1

dzis o 21:10 na przejezdzie na debcu srebny (chyba) 206 z soczekami z przodu, tyl ledy, rameczka klubowa, rejestracja PZ.... kto to? bo napewno to nie byl julek

206 z soczekami z przodu, tyl ledy, rameczka klubowa, rejestracja PZ.... kto to? bo napewno to nie byl julek

nie jestem pewny ale chyba tego samego widziałem jakiś czas temu, kto to taki? :D

krecik151
A cóż to za piękna lublinianka skręcała około 14-14.30 z Alei Kraśnickich w Głęboką albo Zana?

Czarny pug, z tyłu chyba ledy czarne, stuningowany wydeszek, 3D, alusy bodajże 15'. Rejestracja mi przemknęła niestety :/

Też tą koleżankę widziałem parę dni temu na Leszczyńskiego, ale rejestracji już nie zobaczyłem. Z tyłu miała jakieś naklejki czy coś takiego ? Trzeba ją zwerbowac na spot :)

• Thanks 1

Wczorajsze przedpołudnie, wyjazd z pszczyńskiego rynku, pszczyńska rejestracja, tył - led'y, biały stop i przeciwmgielna, prostokątnawa końcówka wydechu, alu na kołach, chyba oryginalne peżota, skręcał w lewo a ja w prawo.

Jeśli klubowicz (nie dostrzegłem oznaczeń) to pozdrawiam i przepraszam za brak kontaktu wzrokowego, okropicznie się spieszyłem :)

też dzisiaj widziałem kogoś. niestety nie wiem kogo. Pug granatowy na WB, stalowe felgi, naklejka pod tylną szybą, ok 16 na trasie Łazienkowskiej.

z tego miejsca pozdrawiam :)

naklejka pod szybą czy na zderzaku? bo wszystko pasuje do mnie oprócz umiejscownienia naklejki;)

W 17 piątek godzina okolo 18, bytom-radzionków, mijałem sie z cycem pomachalismy sobie, pozdrowienia

Edited by krejzRudy
naklejka pod szybą czy na zderzaku? bo wszystko pasuje do mnie oprócz umiejscownienia naklejki;)

na zderzaku oczywiście. pomyliłem się wcześniej. jeśli pytałeś mnie o spota w korku to Ty ;)

skończcie już plz :)

ja dalej czekam na odp. tego, co stał na LIpinach przy cmentarzu :)

młody gościu z dziewczyną (żoną) i babcią :)

srebrny 206, z naklejką na prawym reflektorze :)

Kiedyś na forum widziałem fotki 206 z lakierem kameleon... Dziś widziałem tego (najprawdopodniej) lewka, stał zaparkowany na al. KEN. Zna ktoś właściciela?

A ja widziałem ducha/widno ;)

Kasprowy cyc stał pod Wawelem wczoraj o godzinie 19:09...

Pozdrawiam

To zdaje się ja... choć... ciągle mi się zdawało że to jest błękitny ;))

---------- Wypowiedź z 11:54 ---------- Poprzedni post o 11:50 ----------

No właśnie kto to jest? Widziałem go ostatnio na ul. Wandy w Zabrzu. Jeśli dobrze się przyjrzałem to ma ciemne H7.

Nic z tych rzeczy... seryjna seria z maja 2001 ;))

Piotrek92

yata, masz gliwickie blachy? Ta 206 co stała na Wandy miała ciemne lampy z przodu ale nie wiem czy to były soczewki czy H7.

<yes> mam gliwickie blachy, w Rudzie mieszkam a Zabrzu pracuję... taki mały galimatias ;)

Ale, moje 206 jest charakterystyczne ze względu na szklaną połówkę dachu.

*RAMZES*

dziś autostrada A4, między Legnicą a Wrockiem - kierunek Katowice, niebieskie 206, alu wlew paliwa, rej ST 44... - ktoś z forum?? hmm

---------- Wypowiedź z 22:42 ---------- Poprzedni post o 22:35 ----------

"będziesz pytał o każde auto, które zobaczysz?" - powered by przemko SA

będę pytał o te auta o które będę miał ochotę zapytac i nikomu nic do tego :P powered by RAMZES :lol2

Dziś na ulicy Lubicz w Krakowie widziany Cwikol - i zaparkował do tego tak, że mogłoby się jeszcze jedno auto zmieścić, gdyby stanął pod innym kątem - na przykład mój Groch... ;)

Owszem byłem zaparkowany pod dziwnym kontem, ale tylko dla tego ze o 7 rano kiedy szedłem do pracy stało tam dwóch pacanów którzy zajmowali po 1,5 miejsca i to była jedyna możliwa "pozycja" jaką mogłem zająć. Później ten z przodu wyjechał, stanął ktoś inny i mogło wyglądać że to ja zaparkowałem jak osioł... Nienawidzę jak ktoś tak robi, zwłaszcza tam, gdzie znalezienie jakiegoś miejsca graniczy z cudem...

Pozdrawiam

Rafał75

wczoraj popołudniu na trasie Tychy-Katowice widziany bardzo ładny srebny Pug,ST.....; lepa na szybie z tyłu, lexy.....ogólnie bardzo ładnie sie prezentował. Pozdrawiam:)