Jump to content

Kogo widziałem??

PrzemkoPW

Recommended Posts

Dzisiaj w godzinach popołudniowych bardowo-czarna 206 z dużym czymś na klapie SK ....M przetoczyła się przez Giszowiec, ciemne szyby i naklejka pod tylną wycieraczką.

• Replies 8.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• *RAMZES*

221

• Phantom

197

• Piotrek92

176

Top Posters In This Topic

Posted Images

sopel

hmm Czerwono - Czarna kiedys mial/ma Olgierto, ale nie na SK tylko na SL :>

krejzKarol258
Czerwono - Czarna kiedys mial/ma Olgierto, ale nie na SK tylko na SL

no ale on sprzedał i teraz śmiga Hondą od roku ;) także bardzo prawdopodobne że to jego stary Pyziak :)

Kogo dzisiaj widziałem na modlinskiej? Srebrne 206 blachy WH 16*** naklejka pod wycieraczką?

nightwish

dziś na bemowie:

dsc01592e.th.jpg

dsc01593h.th.jpg

któż to? :)

PakaS16

O jest moja S16,

jeszcze katuje zimówki ostatni ich sezon :P

:20

i jeszcze jeden pug na Bemowie...

---------- Wypowiedź z 17:48 ---------- Poprzedni post o 17:35 ----------

pug.jpg

w640.png

Dragon_84
i jeszcze jeden pug na Bemowie...

Mogłeś ładniejsze zdjęcie zrobić :P

Thomas
Dzisiaj we Wrocku od ul.Legnickiej do ul.Piłsudskiego nareszcie widziałem I-go forumowego Puga. Bordowy na DW, miał chromowe klamki zewn., zderzaki GT i charakterystycznie pomalowaną tylną wycieraczkę pod kolor nadwozia oraz wlepkę na tylnej szybie. Kto to był?

Mial nick mlody albo cos takiego i byl pamietam na Tuningowisku ;)

Phantom
Przed chwilką widziany Sopel :) pozdrawiam

coo!?? Prawie lato, a Tyś sopel widział ?? :o

heh... no nieźle :P;) taki mały OTek :P

marcin90

Dzisiaj koło 11 widziany u mnie w mieście niebieski pug 3D z klubowymi naklejkami na bocznych szybkach z tyłu. VolumE?

madmlecz

W kielcach dziś koło 17 na żytniej napis TOYO na tylnym zderzaku naklejka pod wycieraczka na tylnej szybie? Maxiak to ty?

A ja wczoraj widziałem mathella w Krynicy , a w zasadzie dziś w nocy z okazji głupawy i spontana jazdy z Krakowa do Krynicy w środku nocy :D

ziachu
W kielcach dziś koło 17 na żytniej napis TOYO na tylnym zderzaku naklejka pod wycieraczka na tylnej szybie? Maxiak to ty?

i jeszcze podwojny wydech. pewnie ze maxiak :D

---------- Wypowiedź z 10:32 ---------- Poprzedni post o 10:30 ----------

aaa wlasnie mi sie przypomnialo... wczoraj na osemce w strone Warszawy gdzies miedzy Rawa Mazowiecka a Wawa niebieska 206tka na blachac WPR, naklejka pod wycieraczka z tylu. Nawet jakis czas za mna jechal, ale chyba nei dostrzegl naklejki (albo nei zwrocil uwagi bo to nie 206 w koncu ;) )

Cwikol

Bist, trzeba sie było odezwać... Ja byłem w Sączu i w nocy jechałem do Krakowa.. można było na 2 auta wrócić... Nic nie myślisz!

Tasaczek

Dzisiaj w Grodzisku Mazowieckim nieopodal przejazdu kolejowego widziany był niebieski pięknie lśniący pug (listwy czarne) z nalepką nad przednią lampą, a rejestracja zaczynała się na WE, wyglądał jak autko PrzemkoPW ale coś mi ta wlepka i rejestracja nie pasowała. Kto to może być :)

Witos

Z opisu identycznego bardzo często widzę na Sadybie, ale jeszcze nie doszedłem do właściciela :)

Nic nie myślisz!

przepraszam :( Była 3 w nocy i nie wiedziałem że nie śpisz :D

widzialem dzis kolo godziny 15:45 na placu Jana Pawła II we wrocku wypasioną niebieską 206 z clubowymi naklejkami na progach :) Kogo widzialem? ;)

dzisiaj kraków, przed zjazdem na lotnisko około 19.00 srebrne 206 CHYBA przed liftem i naklejka

halek71
Dzisiaj we Wrocku od ul.Legnickiej do ul.Piłsudskiego nareszcie widziałem I-go forumowego Puga. Bordowy na DW, miał chromowe klamki zewn., zderzaki GT i charakterystycznie pomalowaną tylną wycieraczkę pod kolor nadwozia oraz wlepkę na tylnej szybie. Kto to był?

Witam.

Ja tego "Puga" dosyć często widuję na Bielanach Wrocławskich. Nie wiem kto to jest, ale serdecznie pozdrawiam. PEACE :victory

Edited by halek71
podwojenie
Witam.

Ja tego "Puga" dosyć często widuję na Bielanach Wrocławskich. Nie wiem kto to jest, ale serdecznie pozdrawiam. PEACE :victory

O ile się nie mylę to właśnie tego spotkałem dzisiaj ~8:20 właśnie w okolicach Bielan, rejestracja DW 62~

PrzemkoPW
z nalepką nad przednią lampą, a rejestracja zaczynała się na WE, wyglądał jak autko PrzemkoPW ale coś mi ta wlepka i rejestracja nie pasowała. Kto to może być

No to dobrze że Ci nie pasowało :) Mój jest na blachach LPU i nie mam wlepy nad reflektorem :) Poza tym już dawno nie byłem w Grodzisku ;)

BartMan
Witam.

Ja tego "Puga" dosyć często widuję na Bielanach Wrocławskich. Nie wiem kto to jest, ale serdecznie pozdrawiam. PEACE

O ile się nie mylę to właśnie tego spotkałem dzisiaj ~8 właśnie w okolicach Bielan, rejestracja DW 62~

Już mi wyjaśniono:

Mial nick mlody albo cos takiego i byl pamietam na Tuningowisku

ale nie znam, szkoda

Pawciu

Michałeczek88 dziś standartowo na Nowodworskiej ok 15.30, i srebne 206 standardowe na DTS okolo 14.