Jump to content

Kogo widziałem??

PrzemkoPW

Recommended Posts

Tasaczek
Mój jest na blachach LPU i nie mam wlepy nad reflektorem

Wiem wiem :P specjalnie odwiedziłem Twoją galerie by się upewnić :P

• Replies 8.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• *RAMZES*

221

• Phantom

197

• Piotrek92

176

Top Posters In This Topic

Posted Images

krejzRudy

Dzisiaj, godzina 6:42.

Widziany srebrny Pyź o rejestracji SK 0&*6. Przód szeroki zdezio, tył poliftowy z lotką :)

Widziany na trasie z Tychów do Katowic :)

Guest Arletta
Ooooo Arletta kupę lat...

Cześć Laska! kupę kupę - zaglądam na stare śmieci .... ale widzę że club ma się dobrze :) zgubiłam Twoje gg abyła sprawa

Edited by Arletta

prawie codziennie widzę na Saskiej czerwone206 rej WF ---> czyli mieszkaniec Saskiej Kępy ;)

nightwish
oo :) nawet znam bardzo dobrze ta furę po prawiej - nową włąsicielkę też :)

nowa właścicielka obiecała, ze sie pojawi na forum i wpadnie na jakieś spocisko ;)

Arturoo

Dzisiaj rano w Radzionkowie złote 206 HB z naklejką pod wycieraczką i solar dachem :) rej Sy 58*** jesli dobrze widzialem :) kto to ?

sopel

tez ostatnio widzialem i nie zidentyfikowalem klubowicza

W ciągu ostatniego tygodnia 2 razy...Michałeczek88 widziany gdzieś w trasie (raz między Rokitnicą a Mikulczycami, a raz w centrum Zabrza). CB miałem odpięte wiec wywołać nie mogłem. Pozdrawiam :)

lechoo

Klubowicz widziany na Jana Pawła II w sobote po 15 :) kto to ?

image004bpr.th.jpg

sopel

dzis w przeciagu 3 minut :)

najpierw jak to zwykle Arturoo widziany, a potem kolega od bordowego Puga z naklejka na tylnej lewej cwiartce (zapomnialem nicka jak zwykle :P )

KondziQ
Klubowicz widziany na Jana Pawła II w sobote po 15 kto to ?
oo lechoo widze że z aparatem jeździsz i polujesz na klubowiczów xD

przepraszam za OT ^^' ja jeszcze nikogo z klubowymi naklejami nie widziałem :( ale bacznie się przyglądam każdej 206stce :D

Cwikol

A ja dziś zauważyłem, że biały 206 1.9D na rej KN ***** z karteczką "do sprzedania", który parkuje blok wcześniej na parkingu przy ul.Partyzantów, ma pod wycieraczką najkejkę klubową...

Kto to??

Świdnica biały 206..bedziesz wiedzial pewnie czytajac to:D pozdrawiam dobre autko:D

Kiedyś widziałem bordową 206 z lexusami z tyłu, chromowane klamki i duża naklejka z tyłu. Pytałem się tutaj to w sumie nikt nie znał własciciela. Dzisiaj jadąc radzyminska zauważyłem że w komisie na rogu tarnogórskiej stoi ta własnie 206.

O nawet jest ogłoszenie na stronie komisu: http://moto.arigato.pl/komisy/index.php?akcja=komis_oferta_jedna.php&id_oferta=7857&id_komis=41 ale nie ma fotki...

Spectral

też ją kilka razy widziałem rano koło 7 przy Odrowąża. Jak kiedyś przyuważyłem jechali nią starszy pan i pani ;) Na forum mi ktoś napisał, że to rodzice byłego forumowicza, już nie pamiętam nicka niestety... Podobno dość dawno aktywny na forum jak jeszcze na żeraniu się coś działo :P

Swoją drogą coś drogo chce komis za 1.1 z 2000r z tego linka co dałeś. I nie ma zdjęć ;)

A ja dziś zauważyłem, że biały 206 1.9D na rej KN ***** z karteczką "do sprzedania", który parkuje blok wcześniej na parkingu przy ul.Partyzantów, ma pod wycieraczką najkejkę klubową... Kto to??

Tajemnica rozwiązana. Kolega froniK dziś wieczorem "upolowany" przy swoim białym 206.

Pozdrawiam.

widziany Ruszok koło kościoła na Kostuchnie po godz. 18.00...jechał zamyślony :) chyba się spieszył na kolacje :):zdrowkob

smart206

Nawet mnie się udało "upolować" klubowe auto - czarny CyC , należący do MaluDy ustrzelony [raz w ruchu, a raz na parkingu] w Luboniu wczoraj. Ja powoziłem, ale wózek dziecięcy.