Jump to content

Kogo widziałem??

PrzemkoPW

Recommended Posts

krecik151

Dziś, przed 20 minutami. Na Jana Pawła II skręcała w Nadbystrzycką pierwsza 206 RC !!

Znaczek na tylniej klapie RC, fele jakieś duże, lotka, czarnuch. Rejestracja LU... dalej nie widziałem bo za szybko śmignął. Może ktoś się przyzna ? Bo w końcu nie często można zobaczyć takie auto :D

• Replies 8.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• *RAMZES*

221

• Phantom

197

• Piotrek92

176

Top Posters In This Topic

Posted Images

CyberNet
Widać delegacja jakaś bo na wieszaku biała koszula wisiała :D Miło było poznać Cyberneta pupę :lol:

Jaka tam znow delegacja. Ja tam jestem co tydzien :P Mozna mnie spotkac w piatki na trasie do Krasnegostawu a w niedziele do stolicy. Irae mnie juz nawet zlapal pare tygodni temu.

Tasaczek

Dzisiaj na parkingu WAT widziany szary 3drzwiowy pug z wlepką na tylnej bocznej szybie.

Rejestracja zaczynała się jakoś tak ETE czy coś w tym stylu pierwsze na pewno było E ;)

To już drugi (nie licząc) mojego klubowy samochodzik którego udało mi się wypatrzeć na uczelni :) a swojego czasu sporo kalendarzyków powsadzałem w uszczelki szyb :D

karbed19

Dzisiaj koło Zielonego rynku na Przymorzu widziałem srebrne 206 z diodowymi tylnymi lampkami na alu kołach z 2 naklejkami rejestracyjnymi na przedniej szybie -jakiś klubowicz?

jakiś klubowicz?

A miał naklejki klubowe?? Temat powraca jak bumerang... ja dziś widziałem po drodze do pracy kilka 206... nie pytam o każdą.

ziachu

Czarny 3d, widziany juz kiedys, jak jechalem z Fidelem. Soczewka przod, chyba obnizony, duze felgi (chyba troche wystajace) tyl czarne swiatla (chyba lex), chyba zmeiniony wydech, blachy WWY, obklejony + ramka rejestracji... ujawnij sie!!!

P.S. brak Ci jednego oczka z przodu ;)

o 13tej w wawie na zelaznej smigal w strone centrum.. nawet machalem, ale nikt nie zwraca uwagi na paszczaka :P

latawiec

Srebrna 206 ZS 76.... z klubową ramką -szczecin ul.derdowskiego (dziś około 14 )

Edited by latawiec
A miał naklejki klubowe?? Temat powraca jak bumerang... ja dziś widziałem po drodze do pracy kilka 206... nie pytam o każdą.

nie mam nawet 1/100 wlepy klubowej na aucie, a z klubu korzystam regularnie, jedno drugiego nie wyklucza...

Tasaczek
nie mam nawet 1/100 wlepy klubowej na aucie, a z klubu korzystam regularnie, jedno drugiego nie wyklucza...

cofnij się o jakieś dwie strony bo była już na ten temat dyskusja, nie warto jej zaczynać ponownie.

cofnij się o jakieś dwie strony bo była już na ten temat dyskusja, nie warto jej zaczynać ponownie.

pamietam ja doskonale, ale jak widze wnioski nie zostały wyciągnięte :D

*RAMZES*
wnioski nie zostały wyciągnięte

to najwyzszy czas je wyciągnać

skończcie już...

Miał naklejki, nie miał... Czy to ważne?? W końcu do diabła to off topic, więc niby dlaczego gdy widzi sie jakąś interesującą 206tkę nie zapytać, czy to ktoś z klubu?? Razi to czyjeś poczucie estetyki, smaku czy czegoś jeszcze? Tymczasem wciąż jęczycie: miał czy nie miał, miał czy nie miał... Od tych nic nie wnoszących pytań robi sie tu większy oftop niż od samych pytań o autka. Luzu trochę ludzie - nie wszystko na forum jest i będzie tylko takie, jakie odpowiada DOKŁADNIE WASZEMU jego postrzeganiu :P

Czy na prawdę tak trudno mieć trochę wyrozumiałości dla innych userów??

Zielony 206 zaparkowany na Krowoderskich Zuchów na przeciwko KFC (mniej więcej), ok godz 19:30. Naklejka pod wycieraczką. Chyba na KR.... ale nie jestem pewien, bo za szybko przemknąłem, żeby wszystko ogarnąć.

Nie wiem kto to, ale pozdrawiam ;)

Edited by Cwikol
Miał naklejki, nie miał... Czy to ważne??

nie ważne, przecież nie każdy klubowicz ma naklejki, nie każdy chce mieć naklejki na aucie (ja chcę), to tylko osobiste:

poczucie estetyki
Phantom

coś czuje, że jak nie przestaniecie się kłócić o naklejki tutaj, to będzie kolejny temat do zamknięcia...

cierpliwość Pana M. jest ograniczona :) jak u każdego

Czy ktoś nie zrozumiał słowa KONIEC ? od teraz mają być tylko posty na temat przyuważonych 206tek na ulicy !

Widziany czerwony pug dziś ok. godziny 17 w okolicy aleji 29tego listopada w Krakowie, wydawalo mi się że miał naklejkę na klapie ale niestety nie zdążyłem przeczytać czy to klubowa. Może jednak ? Kto to ? :)

Phantom

to i ja się dołączę- dziś ok 19.30 na Bykowinie obok Niebieskich dachów, mijałem się ze srebrną 206, angel eyes, prowadzący kolo i obok jakaś dziewczyna ;)

niestety za dużo km/h żeby looknąć czy miał coś klubowego ;)

sebastian
Srebrna 206 ZS 76.... z klubową ramką -szczecin ul.derdowskiego (dziś około 14 )

No i zostałem zauważony :) Ciebie pewnie też widziałem . Co dzień śmigam tą trasą i widuję po kilka 206 , ale nie trafiłem jeszcze clubowej .

ps.

Pozdrawiam i do zobaczenia ;)

latawiec
No i zostałem zauważony :) Ciebie pewnie też widziałem . Co dzień śmigam tą trasą i widuję po kilka 206 , ale nie trafiłem jeszcze clubowej .

ps.

Pozdrawiam i do zobaczenia ;)

Również pozdrawiam

Jechałem rudą 206-tką przez chwilę za Tobą (pózniej skręciłeś w Taczaka ) dlatego zauważyłem klubową ramkę.

Cobra, pozdrowienia - minęliśmy się dziś przy budowie autostrady (po 17.00), jak toczyłeś się z prędkością jakieś 3km/h za tą wyjątkowo wkur....cą zamiatarką. Za późno Cię zobaczyłem w korku, żeby mignąć światłami.

Z reguły jadę tam przed 17.00, więc widuję Twoje auto niemal codziennie w wiadomym miejscu. Dziś było "odstępstwo od normy".

A tak, tak, widziałem Cię ale nie byłem pewien czy to Ty, tak więc pozdrowienia :)

dziś namierzyłem furę justRalfa, kasprzaka -przy dojeździe do towarowej. chyba za kółkiem siedziało dziewczę (?) czyżby matiz się serwisował?

ja służbową octavią jechałem

pozdro

dziś namierzyłem furę justRalfa, kasprzaka -przy dojeździe do towarowej. chyba za kółkiem siedziało dziewczę (?) czyżby matiz się serwisował?

A zgadza się, siedziało :good

Matisek czeka w garażu na zderzaczki, które poszły do lakierowania :cieszesie

ja służbową octavią jechałem

pozdro

Pozdrowionka :)