Jump to content

Kogo widziałem??

PrzemkoPW

Recommended Posts

tomasz01

Zapewne Chorus, jeśli uszkodzony był przedni prawy błotnik ;)

• Replies 8.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• *RAMZES*

221

• Phantom

197

• Piotrek92

176

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dziś około godziny 11 na opolskiej w Krakowie goniłem tego pyzia :

dsc01577.th.jpg

Jak widać z wlepą klubową pod wycieraczką. Ja jechałem czerwonym dostawczym citroenem :D Kto tooo :>

Dziś Kraków parking M1 al. Pokoju około 17.30 widziany czarny pug początek rejstracji KN i antena od CB na tylnej klapie i drugi czerwony początek rejstracji KRA oba z klubowymi naklejkami. Kto to?

Guest sandra

Dziś przed 17 al. jerozolimskie między lindleya a chałubińskiego niebiesko-srebrny htb. W dodatku rejestracja WT :)

Kto to? :) Kto mieszka w moich okolicach :P

czarny pug początek rejstracji KN i antena od CB na tylnej klapie

na 100% Ćwikol :) Klubowy żołnierz z placu paintballa :D

*RAMZES*

dziś ok 16.40 klubowa 206-tka o nr SPI... widziana na autostradzie A4 w kierunku Wrocławia (na wysokości zjazdu na drogę 925). Wlepa pod tylną szybą ;)

Dziś Kraków parking M1 al. Pokoju około 17.30 widziany czarny pug początek rejstracji KN i antena od CB na tylnej klapie i drugi czerwony początek rejstracji KRA oba z klubowymi naklejkami. Kto to?

Bist ma racje. To ja. A ten drugi czerwony który stał dwa stanowiska dalej z czarna naklejka na klapie to Angie. Pozdrowienia przy okazji i dla Niej. Parkowalismy równocześnie :)

Później kiedy wracałem do domu, między rondem Dywizjonu 308 a Opolską wyprzedził mnie inny czerwony 206 z naklejką pod wycieraczką (to Ty Cinek?). Strasznie mu się spieszyło. Nawet nie zamigał światłami. Po pracy byłem za bardzo zmęczony na ściganie więc go odpuściłem. Po 13h za biurkiem 0 koncentracji, więc nie ma co świrować... Pozdrowienia i dla niego...

kamil20011

dziś na ul. armii krajowej na światłach przy straży

czarne 206 nr rej . KR 48----- loteczka na klapie ,alu korek i ładne felgi oraz klubowa srebrna naklejeczka pod wycieraczką widziany około godzi 18 : 20

(potwierdzone fotką w tel ) :)

kto to ?

Tak to ja. Fakt bardzo się spieszyłem. Pozdrowienia dla Ciebie Cwikol

Lajtmen

Wczoraj ok 14 na ul.Księżycowej przy przychodni złote 206, tył lexy albo ledy. Pod wycieraczką zdawało mi się, że widzę wlepę.

dziś na ul. armii krajowej na światłach przy straży

czarne 206 nr rej . KR 48----- loteczka na klapie ,alu korek i ładne felgi oraz klubowa srebrna naklejeczka pod wycieraczką widziany około godzi 18 : 20

(potwierdzone fotką w tel )

kto to ?

Przyznaje sie bez bicia, że to byłem ja. Sorki, że Cie nie wypatrzyłem :)

kamil20011
Przyznaje sie bez bicia, że to byłem ja. Sorki, że Cie nie wypatrzyłem :)

nawet gdybyś chciał nie wypatrzył byś :) bo nie jechałem pugiem :D

Bardzo ładnie się prezentuje

No Kraków się obudził z zimowego snu i ludzie wreszcie zaczęli się widywać na ulicach :) Dziś razy 4 :) Byle tak dalej. Fajnie w korku wypatrzyć kogoś z naklejką :)

*RAMZES*

"Za szybki" ;)Rafał75 widziany dziś na DTŚ-ce ok. 7 na wysokości stadionu Ruchu :P

Toczący się wóz drabiniasty kolegi Michaleczek88 widziany dziś ok. 8 na wylocie z Nowodworskiej w Zabrzu

Rafał75

no troszkę mi się zaspało:P, a wydawało mi się, że Cię właśnie mijałem tylko oznaczeń nie zdążyłem dostrzec:D

*RAMZES*
tylko oznaczeń nie zdążyłem dostrzec

bo są tylko ramki klubowe - nowy nick dopiero zamówiony :P

---------- Po chwili dodano... ----------

no troszkę mi się zaspało

nooooo, tak spokojnie na 140 :lol2

widziałam dzisiaj Geciowoz na Powstańców w Katowicach koło przychodni,około 14.00:)sie tak ładnie wyróżniał w tłumie :)

Wczoraj w Warszawie wracając ze sklepu widziałem bodajże niebieskiego 206 z wlepką, było to Przed cmentarzem bródnowskim od strony kerfura a dokładnie tutaj :)

http://maps.google.pl/maps?client=firefox-a&hl=pl&ie=UTF8&ll=52.287364,21.048206&spn=0.004082,0.011373&t=h&z=17

Jechał jakiś chłopak, chyba z dziewczyną. Jechałem złotym SW.

Pozdrawiam.

ps. było to tak na pewno po 16.00

Wczoraj w Warszawie wracając ze sklepu widziałem bodajże niebieskiego 206 z wlepką, było to Przed cmentarzem bródnowskim od strony kerfura a dokładnie tutaj :)

http://maps.google.pl/maps?client=firefox-a&hl=pl&ie=UTF8&ll=52.287364,21.048206&spn=0.004082,0.011373&t=h&z=17

Jechał jakiś chłopak, chyba z dziewczyną. Jechałem złotym SW.

Pozdrawiam.

ps. było to tak na pewno po 16.00

Mogłem to być ja... tylko ze ja nie mam naklejek tylko podkladki... jakies szczegoly autka?

Mogłem to być ja... tylko ze ja nie mam naklejek tylko podkladki... jakies szczegoly autka?

A bardzo możliwe że to były właśnie podkładki pod rejestracje. Miałeś może okulary?

A ze szczegółów no to jechałem dwa samochody przed tobą wzdłuż cmentarza bródnowskiego tak w stronę żaby.

Dzisiaj na parkingu w arkadii ktoś mi włożył za wycieraczki kalendarzyki wizytówkowe 206 club.net Nie wiem kto ale pozdrawiam : )

A to ja bylem:) Sorry, ze '08, ale '09 mi sie skonczyly.

Jakbys sie kiedys wybieral do arkadii, to mozemy malego spota zrobic;)

A czy stojace rownolegle tylem do Twojego (bardzo ladnego RCka;) ) Mondeo ST220 bylo Twojego znajomego/znajomej?

Rowniez pozdrawiam

Edited by ripper
tomasz01

O ile się nie mylę to widziałem madmlecza na wysokości przejazdu kolejowego w Rogowie :>

dzisiaj - sobota - we Wrocławiu pugocik na Bardzkiej, w samo południe, pomarańczowy z ramką klubową na DW. Kto to?