Jump to content

Kogo widziałem??

PrzemkoPW

Recommended Posts

natymzakonczymy

Wczoraj na tuning show w Krakowie granatowy pug,ladna felga,naklejka pod tylnia wycieraczka,chyba ciemne szybki.Ustapil mi miejsca na parkingu :) pozdrawiam

• Replies 8.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• *RAMZES*

221

• Phantom

197

• Piotrek92

176

Top Posters In This Topic

Posted Images

wczoraj w krk chyba na 100% natymzakonczymy. Nie pamietam nazwy ulicy ale chyba aleja pokoju

ZIOMALKA

tego puga codziennie widzę na moim osiedlu - czyj on?

zdjcie003g.th.jpgzdjcie002w.th.jpg

Wczoraj w Warszawie wracając ze sklepu widziałem bodajże niebieskiego 206 z wlepką, było to Przed cmentarzem bródnowskim od strony kerfura a dokładnie tutaj :)

http://maps.google.pl/maps?client=firefox-a&hl=pl&ie=UTF8&ll=52.287364,21.048206&spn=0.004082,0.011373&t=h&z=17

Jechał jakiś chłopak, chyba z dziewczyną. Jechałem złotym SW.

Pozdrawiam.

ps. było to tak na pewno po 16.00

A to bardzo prawdopodobne, że to był mój pyzio, czas, miejsce i opis się zgadza, często tamtędy jeździmy bo mieszkamy w okolicy ;) Pozdrawiam serdecznie :)

madmlecz
O ile się nie mylę to widziałem madmlecza na wysokości przejazdu kolejowego w Rogowie
nie mylisz się Tomaszu :) do łodzi leciałem
madmlecz

Akurat patrzyłem na sznureczek ale szukałem 206 :) paszczak to taka mała zmyłka - ( staliście pewnie przed przejazdem tak jak ja tylko w przeciwną stronę )

tomasz01

Dopiero dojeżdżałem do przejazdu ;)

Pozdro i do zobaczenia następnym razem :)

Rafał75

Wczoraj w Parku Kultury zaparkowany czerowny Pyziu z ramkami. Sądząc po naklejkach kolega The Saint . Pozdrawiam:)

A to ja bylem:) Sorry, ze '08, ale '09 mi sie skonczyly.

Jakbys sie kiedys wybieral do arkadii, to mozemy malego spota zrobic;)

A czy stojace rownolegle tylem do Twojego (bardzo ladnego RCka;) ) Mondeo ST220 bylo Twojego znajomego/znajomej?

Rowniez pozdrawiam

a dziękuje bardzo. tak ten ST 220 jest mojego kolegi. Też fajnie chodzi. Pozdrawiam...

---------- Po chwili dodano... ----------

a co do spota to bardzo chętnie. Jak będę następnym razem...

Guest pzemko

Czarne 206, na Ostrobramskiej na Shellu k/ McDonaldu o godzinie 18:30.

Klubowa ramka, głośna muzyka, zmodyfikowany. Rejestracka bodajrze WWY, ale nie jestem pewien bo byłem zaobsorbowany jedzeniem.

Dzisiaj godz.17.20 vjkedzi śmigał obwodnicą Wolsztyna na wysokości cmentarza.Pozdrawiam.

Hmm dzisiaj rozmawiałem z kolegą pod TVN Warszawa, ale nie zapytałem o nick z forum :mur

W Kauflandzie Kasper a pod Kauflandem na parkinku Mat tyle że w mniejszej wersji Puga hehe bardziej kanciastej :P Pozdrawiam

focus, granatowy pug? moze to yellou? hmm

prawie identyczny jak mój :)

Tasaczek

A ja pozdrawiam kierownika czarnuszka na lexach który mnie dzisiaj wyprzedził na poznańskiej w Błoniu przed Orlenem, a potem razem sobie w lewo odbiliśmy w miasto ;)

Wlepka pod tylną wycieraczką 206club :) rej zaczynała się na WZ

nightwish

ja natomiast pozdrawiam szalone srebrne radomskie RC z ktorym sie dzisiaj widzialam na bitwy warszawskiej i pozniej na dojezdzie do grojeckiej :))

ktoz to byl? :)

Cytat: Rafał75 napisał/a Zobacz post no troszkę mi się zaspało nooooo, tak spokojnie na 140

Tylko? ;))

Kurka biegam tamtędy (Świony - Zabrze) codziennie i jakoś nie umiem Was namierzyć ;))