Jump to content

Spot Kraków Bonarka

Recommended Posts

Witam Kto jest z Krakowa i ma ochote spotkac sie wieksza grupa ? kiedy data do utalenia , wiec ktos ?

Dokladnie Bieżanów , ja mysle zeby byl to piatek lub Sobota , spot bedzie cyklicznie organizowany , Mysle ze najlepszym miejscem jest Bonarka dach (jak bedzie ładna pogoda) lub pod (jak by padalo ) zapraszam do Grupy na facebook-u Peugeot Kraków https://www.facebook.com/groups/435709349956354/

mariuszaerox
Wieliczka tez nie daleko no to jest nas troche to spocik bedzie :)

To Ty z Bieżanowa a jeszcze nigdy nie miałem okazji zobaczyć Rc-ka :D

To Panowie Kiedy sie widzimy ? kiedy komu pasuje ? moze za dwa tygodnie w piatek lub sobote kolo 20-21 ?

tylko jest problem z soboata , jest za duzo aut w bonarce piatki sa luzne wiec moze piatek 21 ?

to co masz teraz ?

---------- Po chwili dodano... ----------

Wracajac do tematu Chłopaki to co piatek 21 Bonarka widzimy sie ?

Myślisz, że w piątek wieczorem będzie mniej ludzi na parkingu niż w sobotę? Ja w to raczej wątpię ;)

Tak czy siak w weekend mi nie pasuje w czwartek mógłbym podjechać :)

Mysle ze tak ostanio Bmw robilo spota w piatek na dachu i byly pustki , wczoraj bylem kolo 20 na dole i na dachu i wszystko pełne chyba ze inne miejsce , no tylko czwartek pewnie nie wszystkim bedzie pasowac a maja jeszcze z forum peugeota wpasc podobno

Oki Panowie Piatek godzina 20 : 00 Parking Podziemny Bonarka . Dokładne miejsce to miejsca parkingowe przy wyjeździe z Parkingu od strony Kamieńskiego

My byliśmy! Szkoda ze reszta zawiodła ;p na drugi raz robimy listę, większy parking, pewnie Plaza pogadamy i pójdziemy na jakieś kręgle itd... Ale to do ustalenia

Wiem ze pare osob nas szukalo i nie znalazlo , ale pisalem gdzie bedziemy trzeba bylo poczekac w danym miejscu , po drugie na Fb mozna bylo pisac , ale spokojnie na drugi raz bedzie lista i wszystko ogaraniemy, a jak kto nas nie znajdzie to bedzie nr kontaktowy :) A tu prosze zdj .. http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/bfyGbjSFnOnuelV94F5xE8fiWx0tLq

http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/8CXzBBEsFl3Avxcur8K36BpsH5byfs

bylismy , ekipa dopisala i bylo bardzo pozytywnie chociaz poznalismy sie dopiero dzis , nie ma sie czego bac , jestesmy jedna wielka rodzina , kazdy jest mile widziany :)

• 2 months later...

Witam szukam ekipy z Krakowa którą dziś (niedziela 7 lutego) koło godziny 20;30 widziałem na rondzie matecznym, mieliście naklejki forum, ale niestety skreciliscie w stronę zakopianki jeśli to widzicie napiszcie, to się zgadamy :)