Jump to content
  • Similar Content

• piowil3
      By piowil3
      Witam, 
      Nie widać praktycznie nic po włączeniu świateł w dzień. W nocy widać cały czas. Poprostu włączam światła i muszę zgaszać w ciągu dnia by sprawdzić godzinę. Regulacja podświetlenia to nie to. Ktoś wie co to jest?
    • sabcia6991
      By sabcia6991
      Witajcie Forumowicze!
      Mój problem jest następujący: zardzewiały próg w 206 z roku 2000 od strony pasażera. Szukam kogoś sprawdzonego i taniego (w jednym miejscu zaśpiewali za część 100 zł, a za robociznę... 800) w Trójmieście. Może ktoś kogoś zna albo miał podobny problem? Sama blacharka, bo lakier mam.  (nie, nie do paznokci - odpowiedni kolor)
      W ogóle jakie jest Wasze zdanie: wymieniać czy nie wymieniać? Auto jest moje pierwsze, nie jest najmłodsze, ma swoje wady i tak siedzę i siedzę, myślę i myślę czy to robić... Mimo, ze jestem kobietą, to mnie to aż tak nie razi, ale boję się zimy, bo poprzedni właściciel to zaniedbał i chyba na ten sezon już by się przydało to zrobić. 
      Jakie jest Wasze zdanie?
      Pozdrawiam, Sandra
    • buzias
      By buzias
      Witam. Zakupiłem aluminiowe pedały do mojej 206. Niestety, pedał gazu jest zupełnie inny. Czy ktoś wie gdzie mogę dokupić taki aluminiowy pedał lub jak go przerobić ?

• Kruko32
      By Kruko32
      Witajcie.

Mam problem z demontażem bębna hamulcowego. Nie daje się go w żaden sposób ściągnąć.
      Nie jest to raczej wina ranta, gdyż do czasu kiedy rozpieprzyłem łożysko, to wcale się nie ruszał.
      Próbowałem już chyba wszystkiego. Walenia młotkiem, używania ściągacza...
      Nic nie pomogło. Skończyło się na tym że uszkodziłem łożysko i teraz koło w ogóle luźno lata, a dalej nie mogę wyrwać bębna.

Macie jakieś wskazówki, porady? Cokolwiek?

Pozdrawiam 
    • =AM=
      By =AM=
      Dzień dobry,
      Patrząc na przeglądzie okazało się że guma na moich przednich amortyzatorach nie istnieje. Zostało tylko z niej jakieś pierścienie. Liczyłem że wystarczy ją jakoś wymienić i tyle. U mechanika dowiedziałem się że takiej gumy na amortyzatory się nie dostanie / wymienia i trzeba całe amortyzatory przednie wymienić bo i tak po ziomie bez osłon będą już do wymiany. Cena jaką usłyszałem to 170zł za jeden z wymianą.
      Moje pytanko:
      1) Czy faktycznie jak osłony się stracą to taki amortyzator jest do wymiany?
      2) Polecacie jakieś przednie amortyzatory, może taniej by mnie wyszło gdybym sobie takie kupił i tylko zawiózł na wymianę?
Sign in to follow this  
PorpuSE

Fotele przód

Recommended Posts

PorpuSE

Witam,

Od soboty tj 12.12.2015 jestem posiadaczem puga, no a z racji iż chciałbym powoli zacząć upiększać swój samochód, mam kilka pytań, a mianowicie:

Fotele, fotele przednie, które aktualnie posiadam w pugu nadają się chyba do wymiany bo:

- oparcie w obu fotelach chodzi jak chce, zatrzymuje się tylko w pozycji troszkę leżącej, powiedzmy ze jakieś 130 stopni, zamiast te 100

- w fotelu kierowcy z prawej strony, w kierunku ręcznego wystaje drut, w sumie dosyć gruby, bardziej bym powiedział że pręt, nie da się go wsunąć, chociaż nie wyciągałem fotela (dla jasności)

No i teraz problem, bo chciałbym kupić jakieś fotele, najlepiej używane, nie pogardziłbym kubłami, skóra czy materiał - obojętne. Jaki jest rozstaw szyn, na co mam zwrócić uwagę przy szukaniu? Moje fotele nie są podgrzewane.

Nie obraziłbym się także jakby były lżejsze od tych, które aktualnie posiadam :)

Pozdrawiam, Tomek.

kanngax

To nie chcesz orginalnych?

charlieland

Zdecyduj się :D Kubły, zwykłe z 206, skóra czy co? :) Rozstaw szyn to miarka w dłoń i jazda ale nie wiem w sumie po co Ci to :) Albo kupujesz kubły z 206 albo inne z dedykowanymi szynami montazowymi albo sam przerabiasz.

PorpuSE

Przerabiać nic nie chcę, a czy skóry, czy welur, czy cokolwiek to jest mi to obojętne. Fajnie by było gdyby były jakieś lepsze, ale póki co wystarczy żeby były sprawne ;p

Może tak, co polecacie? Mam zamiar od razu zamontować podłokietnik przy nich ;)

charlieland

Jak kubły to z rc, montujesz i spokój, ewentualnie skórzane lub półskorzane z gti, potem quicksilvery czarne.

PorpuSE

Co to jest quicksilver?

Fotele najlepiej bez poduszek ;p

PorpuSE

Dzięki ;)

Tylko cenowo troszkę mnie to przeraża - nie pracuje na stałe nigdzie, uczę się, a hajs trzeba kombinować ;c

OUV3RW3RK

To może najlepiej podaj budżet?

kanngax

No samochód to skarbonka, na stare auta musisz mieć hajs:)

charlieland

Ze skarbonki można wyjąć, z fury już nie wszystko :)

PorpuSE

Fotele kupione, można zamknąć temat ;)

Za 210zł kupiłem :

- fotele (lewy i prawy - kubełkowe, ale na fotelu kierowcy lekkie przetarcie)

- tylna kanapę (całą - siedzisko i oparcia)

- uchwyt na koło zapasowe

- koło zapasowe - felga z oponą, nówka.

- obudowa bagażnika, górny plastik

- wygłuszenie do bagażnika

Wydaje mi się że całkiem dobry interes :)

kanngax

Opona nówka ze nie używana? Czy nowa bo 2015r ?

PorpuSE

nie używana, ale nie patrzylem z ktorego roku ;p

kofal

Nowa nie uzywana z 99 ;)

kanngax

Bez kitu :lol

PorpuSE

nie no nie-e, będę w garażu to sprawdzę ;p