Skocz do zawartości
Pradio

Pug Podkarpacie :) Na FB :)

Rekomendowane odpowiedzi

Roxar

Intrygujące :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
anikam

Bardzo dobry pomysł:) może tutaj podkarpacie ruszy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
m13bb

Ja tematy dot. funkcjonowania bym zostawił jednak na forum (póki jeszcze działa), a na Fb wrzucajcie sobie fotki, spoty etc. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
anikam
Ja tematy dot. funkcjonowania bym zostawił jednak na forum (póki jeszcze działa), a na Fb wrzucajcie sobie fotki, spoty etc. :)

A tu się z Tobą zgadzam! Forum nic nie zadtąpi:p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MattHarderzz

Moim zdaniem bez sensu jest tworzenie kolejnych podgrup z 206. Oprócz tego, że na forum są poruszane sprawy techniczne, jest też oficjalna geupa 206club.net i takie wrzucanie zdjęć, bądź organizowanie się na spoty bez problemu można tam robić. Każda kolejna grupa na fb, bądź innym portalu, niszczy ideę istnienia forum. Ludzie zamiast pisać tutaj, będą pisać na fb, w związku z tym będzie tu coraz mniej ludzi i forum się rozpadnie. Nie ma co ukrywać, że ta stronka jest ogromnym kompendium wiedzy nt. 206 i nie sądze, by było lepsze miejsce w sieci... Jeśli zależy wam na konkretach, to zadbajcie o to forum, a jeśli na szczątkowych info, z których nic nie wynika, śmiało kombinujcie z fb. Bo geupę na fb może poprowadzić każdy 'Janusz tuningu', jak np. pewien jegomość z tego forum, natomiast poprowadzić samo forum, to już jest sztuka. Peace. :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ArcziRc

Na forum zagląda każdy co jakiś czas lub nawet codzień, lecz mało osób się wypowiada, udziela... Nie którzy nie mają czasu... Nie którzy (90%) się nie udziela bo nie widzą sensu, nie ich temat, lub nie chcą wchodzić w głupie dyskusje, większość wie jak jest, dlatego wola inna formę komunikacji i zgadywania się na spoty, forum to wiedza i forum dyskusji, jednak do spotów i szybkich odp to Fb większy zasięg i większą aktywność :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MattHarderzz

Nie chodziło mi o to, żeby wszystko na forum robić, tylko o to, żeby nie tworzyć bliźniaczych grup bądź fanpage'ów, skoro jedna, oficjalna już istnieje. Widziałem już kilka takich tworów...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kanngax
Nie chodziło mi o to, żeby wszystko na forum robić, tylko o to, żeby nie tworzyć bliźniaczych grup bądź fanpage'ów, skoro jedna, oficjalna już istnieje. Widziałem już kilka takich tworów...

Prawda!!!

Ale niestety 206 juz ceną zeszła do takiej ze może pozwolić sobie na nią dużo osób. Dlatego posty niektórych są po prostu słabe nie wspominać juz o pod forach zamiast podtrzymywania teg, jednego jedynego oficjalnego. Ja rozumiem ze każdy by chciał być adminem ale po co haha

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MattHarderzz

Kanngax, chcieć nie zawsze znaczy móc. Nie każdy portafi być adminem. Tak samo jest w branży muzycznej. Pamiętam jak wysypały się hurtem kontrolery dj'skie. Małolaty rzuciły się na sprzęt jak na ciepłe bułki i zaczęli "tworzyć"... I teraz twierdzenie "phii, każdy może być dj'em"... Super, ale jak taki pseudo grajek zostanie wzięty do klubu i nie daj Boże zamiast kontrolera, będzie konsola, to umrze w butach - "where the fuck is SYNC", na tym się zakończy... :-P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ArcziRc

Matt może i są, ale dyktatura w grupie i zaklejanie komuś ust jest lekka przesada usuwanie komentarzy i zeostawienie tych podobajacych się adminowi to lekka przesada później usunięcie z grupy ludzi którzy powiedzieli tylko prawdę, żenada tym bardziej że nikt nie złamał regulaminu :) czekam jak na forum zaczną kasować posty lub usuwać członków ;) i dlatego tworzą się "pod grupy" dlatego jest aktywność wzajemny szacunek i integracja :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MattHarderzz

Grupa głównie służy do udostępniania fot swoich aut no i spraw organizacyjnych w kwestii np. Spotów, zlotów itp. Resztę problemów można załatwić na forum, bo po to jest. Ale widziałem jak na grupie ludzie durnoty wypisywali, typu SPRZEDAM, KUPIE I INNE, a to jest łamanie regulaminu grupy, więc w sumie się nie dziwie, że było usuwanie komentarzy i userów, skoro łamali regulamin.

Tak jak wcześniej wspomniałem, grupa na fb jest DODATKIEM do forum i w żadnym wypadku nie powinna go zastąpić w funkcjonalności.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ArcziRc

Matt ale teraz troszkę koloryzujesz, wiem jak było w tej sytuacji, wiem zdarzają się takie sytuacje, ale taka wgl nie miała miejsca chłopak dodał zdj i stała grupa hejterow zawsze musi coś napisać do zdj, nie może napisać stary dobra robota, albo przemilczec tylko musi swoje 5 groszy dodać, ludzia z grupy zaczęło się to nie podobać i powiedzieli swoje, ale nikt nikogo nie obraził, każdy powiedział prawdę jaka jest jak traktują ludzi. leciały tylko like i adminowi najwidoczniej się nie podobało ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MattHarderzz

Akurat tej sytuacji nie znam i nie widziałem jej. Ale pisałem tu ogólnie, nie o tej sytuacji. Wczoraj ktoś wstawił zdjęcie głośnika. Nie zauważyłem hejtów, a pomocne rady i szacunek. Poza tym trafił się oczywiście delikwent, który zadał pytanie techniczne, na które bez problemu znalazłby odpowiedź na forum. Mimo złamania regulaminu nie został usunięty z grupy, tylko pouczony i tyle.

Swoją drogą osoby, które "chwalą się" autami oczekując pochwał, a w rzeczywistości ich auto to rupieć, bądź wsiowóz nie ppwinny mieć do nikogo pretensji, tylko do siebie. Internet jest bezlitosny i każdy powinien być gotowy na wszystko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ArcziRc

Jeśli nie usuwają swoich hejtow i innych a usuwają komentarze dla siebie nie odpowiednie to jakie to jest zachowanie? Myślę że wszyscy są to dorośli a nie którzy zachowują się jak małe dzieci... I niczym jak Putin nie korzystne osoby likwiduje, to raczej nie jest wporzadku :) szkoda ze nie widziales. Ale sam widzisz admistracja woli szybko ukryć takie rzeczy żeby nikt nie widział, później się dziwić że nikt na bronki nie jeździ, spoty i nikt się nie udziela, zamiast być jedną wielką rodzina to się dzielimy ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
damson93

@MattHarderzz

Taaa, a komentarze pod każdym zdjęciem typu "Super robota, oby tak dalej." i "bardzo ładny kolor 10/10" nie mają w sobie ani krzty ironii :rotfl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ArcziRc

Ale chyba nie zrozumiałeś mojego przekazu chodzi o dobre słowo, o wzajemny szacunek i o formę wypowiedzi, "wiesz co stary może jednak przesadziłes" " ja bym to zmienił " albo coś takiego niż jakieś hejty i głupie teksty ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MattHarderzz

Ja po niczyjej stronie nie stoję. Dla mnie najważniejsze jest forum, grupa mnie najmniej obchodzi i najlepiej, jakby jej wcale nie było, bo to bez sensu, skoro wszystko można na forum ogarnąć.

Stwierdzisz owszem, można napisać na forum, ale nikt nie odpisze, a dlaczego? Bo piszą na pseudo podgrupach na fb. Swoją drogą jeżeli zamiast hejtu nie macie ludzie nic więcej do powiedzenia, to lepiej ugryźć się w język.

Trzeba ogarnąć porządny regulamin i wtedy wszystko by się zmieniło, ale dopóki stary admin nie ogarnie tematu to nadal będzie samowolka, syf i ogólny nieogar.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ArcziRc

Matt dokładnie tylko niektórzy i tak są naj naj mądrzejsi i stara ekipa zamiast coś zmienić to jeden drugiego broni i idą w zaparte dlatego ja już nawet się nie odzywam żyjemy swoim życiem a oni swoim, kiedyś taka dyskusja miała miejsce ;) tylko szkoda dzielenia forum ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
anikam

Trzeba jakoś admina poruszyć bo cisza jest

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Roxar

A tam cisza :) tak debatę prowadzicie, że nikt nie śmie się wtrącić tylko czeka co dalej z tego wyniknie. Poza tym Panowie macie rację, więc trzeba znaleźć złoty środek, który da zadowolenie obu stronom. Często jest na Forum, mało się udzielam, bo jestem zdania, że są mądrzejsi ode mnie, więc czytam, czytam i mam nadzieję, chociaż trochę wiedzy złapię na temat 206

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
sopel

Super robota, oby tak dalej!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ArcziRc

Admin chyba się zawiesił z tym tekstem :D ale dzięki haha

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta