Jump to content

Reflektor H7-H1

Recommended Posts

Witam chce kupić prawy reflektor i gość ma w dobrej cenie i ponoć nie UK tylko, że H7+H1 z oryginalną wlepką i dwoma okrągłymi dekielkami zasłaniającymi żarówki co to za lampa? Ja mam 2xH7 i jeden dekielek. Wyjaśni mi ktoś szybko?

wrobeleczek
Witam chce kupić prawy reflektor i gość ma w dobrej cenie i ponoć nie UK tylko, że H7+H1 z oryginalną wlepką i dwoma okrągłymi dekielkami zasłaniającymi żarówki co to za lampa? Ja mam 2xH7 i jeden dekielek. Wyjaśni mi ktoś szybko?

W nowszych modelach są H1+H7. W żonkowozie z '06 już takie są.

U mnie z '03 są 2xH7

Wizualnie z zewnątrz jest jakaś róznica?Bo ja nie widze;/ Kostki wszystko pasuje? nietrzeba nic przerabiać?

W żarówkach to ja wiem, H1 jest dużo mniejsza więc otwór na żarówke w odbłyśniku jest mniejszy.Chodzi mi o to czy lampa sie różni czymś? Jak położe obok 2xH7 i H7+H1 reflektory to będą identyczne?

wrobeleczek
W żarówkach to ja wiem, H1 jest dużo mniejsza więc otwór na żarówke w odbłyśniku jest mniejszy.Chodzi mi o to czy lampa sie różni czymś? Jak położe obok 2xH7 i H7+H1 reflektory to będą identyczne?

Chodzi Ci o to czy będą pasowały całe lampy na podmianę?

tak czy jak załoze jedną taka jedną taką i zamkne maske to czy bedzie sie czymś róznić?

wrobeleczek
tak czy jak załoze jedną taka jedną taką i zamkne maske to czy bedzie sie czymś róznić?

Nie powinno się nic różnić ale nie wiem jak będzie oświetlana droga bo jednak konstrukcja żarówek jest inna. I pod tą inną konstrukcję budowane jest lustro. Mogą być ciemne, niedoświetlone miejsca. Ale przyznam, że nigdy bym na taki pomysł nie wpadł, by zmieniać tylko jeden reflektor... nie wiem ku czemu ma to służyć...