Jump to content
Sign in to follow this  
Carbon

[biegi]

Recommended Posts

Carbon

Edited by Carbon

Carbon

|

Edited by Carbon

kakaowy

kolega naprawiał skrzynię w:

"Warsztat u Rudolfa

Paczkowska 26 Wrocław

505 33 60 47"

i był zadowolony

szczypior88

Jakie poniósł koszta?

dspug

Jak chcesz to mam kumpla we wro który składa skrzynie do rajdowej w Saxo/106/206 i mógłby Ci to zrobić a wiem że dobrze robi bo miałem przez niego skrzynie robioną:) ja za same łożyska na mechanizm różnicowy czyli 2 szt płaciłem ok 250zl i do tego robocizna :)

Kubmarc
Jak chcesz to mam kumpla we wro który składa skrzynie do rajdowej w Saxo/106/206 i mógłby Ci to zrobić a wiem że dobrze robi bo miałem przez niego skrzynie robioną:) ja za same łożyska na mechanizm różnicowy czyli 2 szt płaciłem ok 250zl i do tego robocizna :)

Ja bym poprosił namiary :)

seether

skrzynkię używkę kupisz za 600-750 zł z małym przebiegiem 120 tyś km + gwarancja . Na ogół pada mechanizm różnicowy . Jak padnie to już nie ruszysz samochodem na żadnym biegu. Poza tym płacić za 2 razy zrzucaną skrzynię do remontu to raczej przepłata kasy. Do peugota lejesz 2 litry olej syntetyk ( 64 zł) 75W80 . Od razu możesz zlecić wymianę sprzęgła. Jak chcesz mogę podać adres tej firmy. Przesyłka kurierska lub dowożą na własny koszt . Być moze jest filia we Wrocku.

Kubmarc
skrzynkię używkę kupisz za 600-750 zł z małym przebiegiem 120 tyś km + gwarancja . Na ogół pada mechanizm różnicowy . Jak padnie to już nie ruszysz samochodem na żadnym biegu. Poza tym płacić za 2 razy zrzucaną skrzynię do remontu to raczej przepłata kasy. Do peugota lejesz 2 litry olej syntetyk ( 64 zł) 75W80 . Od razu możesz zlecić wymianę sprzęgła. Jak chcesz mogę podać adres tej firmy. Przesyłka kurierska lub dowożą na własny koszt . Być moze jest filia we Wrocku.

Poproszę o namiary. Jak ktoś ma jeszcze jakiegoś szpeca w okolicach Wrocławia od skrzyń poproszę o namiary. Póki co skrzynia chodzi ale już dobiegają z niej dziwne odgłosy Ktoś mi powie o co chodzi w oznaczeniach skrzyń na allegro zapewne przełożenia. Ale nie potrafię odnieść się jaka powinna być do mojego modelu. Po danych wyciągniętych po VIN-ie nie potrafię odnaleźć odpowiednika na allegro. Dane z VIN to:

Skrzynia biegów, Napęd

PRZENIESIENIE NAPĘDU SKRZYNIA MECHA 5

SKRZYNIA BIEGÓW (CHARAKTERYSTYKA) SKRZYNIA MECHA BE4 S

PRZEKŁADNIA PRZEŁOŻENIE CP 19 X 72

PRZEKŁADNIA PRĘDKOŚCIOMIERZA CT 22 X 19

KOŁO STYLIZOWANE KOŁO OURAGAN 16 CALI

RYGIEL BEZPIECZEŃSTWA SKRZYNI BIEGÓW BEZ BLOKADY ZABEZPIECZ SKRZYNI BIEGÓW

TYP SKRZYNI BIEGÓW (HOMOLOGACJA) TYP BV BE4/5 S

UKŁAD RÓŻNICOWY (OBUDOWA) MECHANIZM RÓŻNICOWY WYŻSZA WERSJA

OGUMIENIE (WYMIARY, TYP) OPONA 195X45X16 V

KOŁA ZAMONTOWANE KOŁO 6 I ½ CALA

KOŁO (TYP) MONTAŻ KOŁA ZE STOP LEK