Jump to content

kamera sportowa oto jest pytanie :)

Recommended Posts

yongjunior

Witam.

Tak jak w temacie chodzi o kamerki sportowe. Już od dłuższego czasu mam zamiar kupić taką kamerkę. Być może ktoś z Was ma takie urządzenie. Sam znam osoby, które posiadają GoPro Hero i SJCAM 4000. Hero mimo że najniższa wersja to kolega jest zadowolony, kupił w biedrze jak była i w sumie fajne zdjęcia wychodzą. Cena jest spoko, a to będzie moja pierwsza kamerka, wieć w sumie dużo nie stracę jeśli odwidzi mi się nagrywanie. SJ4000 też ponoć dobrze się sprawuje, kuzyn używa do kręcenia filmów z moto. Widziałem filmik

i wydaje mi się, że całkiem ok wygląda po wstawieniu na YT.

A Wy jakie macie opinie?

slomka007

Ja mam GoPro Hero 4 Silver i jestem bardzo zadowolony. Problemem jest tylko bateria, która bardzo szybko pada.

damson93

Zastanów się nad taką Xiaomi Xiaoyi Yi Action. Tańsza od np. GoPro Hero a nagrywa w FHD 60 fps i można kupić np. w xkomie (gwarancja itp).

MattHarderzz

A ja mam to i jestem mega zadowolony. :)

Cena nie wysoka i jakość też wystarczająca jak na moje potrzeby :)

damson93

PS: Jeśli ma to być kamerka typowo do sportu to odrzuciłbym wszystkie, które nie mają trybu 1080p 60 fps, chyba, że kogoś zadowoli 720p 60 fps lub klatkowanie w 1080p ;)

Longbow

Śmiało potwierdzam Damsondziewięćdziesiąttrzeciego słowa ;)

1080/60 być musi....do sportu, jeśli chcesz zawody szachowe lub pichcenie w kuchni rejestrować to 30 fps wystarczy

z budżetowych to Xiaomi Yi, tylko że sporo podróbek jest, wiec uwaga

damson93
Śmiało potwierdzam Damsondziewięćdziesiąttrzeciego słowa ;)

1080/60 być musi....do sportu, jeśli chcesz zawody szachowe lub pichcenie w kuchni rejestrować to 30 fps wystarczy

Do zawodów szachowych to nawet timelaps za szybki :rotfl Longbowlebeznumeru :P

yongjunior

Ja mam dokładnie taką :) i jestem mega zadowolony testowałem na moto , w basenie, a dodatkowo kupiłem przyssawkę samochodową ,czyli kamerka robi też jako wideorejestrator i drugą baterię . Więc gdy mi bateria padnie podmieniam na drugą :)) nie to co w gp

• 2 weeks later...
yongjunior

Ta pierwsza to nie jest ori SJ4000. Moim zdaniem oryginalny SJCAM SJ4000 jest fajnym sprzętem godnym polecenia. Ma dobre opinie w internecie

MAm Xiaomi Yi i powiem ze zdjecia i filmy sa w super jakosci, lepsza xioami napewno od SJC4000 tez mialem ja wziac, a zdecydowanie poelcam xioami yi i tansza od go pro

booolooo

Kolega zakupił gitup git2. Wyszło 400pln. Wg mnie warto. Jakość nagrań dobra, bateria na najwyższych poziomach nagrywania podobno styka na 2-2,5godz.

jakby ktoś chciał oryginalną SJ Cam to ja mam je u siebie w sklepie :)

• 2 weeks later...

Xiaomi ostatnio wypuściło fajny sprzęt, nie pamiętam nazwy w tej chwili

damson93
Xiaomi ostatnio wypuściło fajny sprzęt, nie pamiętam nazwy w tej chwili

Jakbyś w tej pogoni nabijania postów otworzył pierwszą stronę w tym temacie, to może by Cię oświeciło :rotfl

charlieland
Jakbyś w tej pogoni nabijania postów otworzył pierwszą stronę w tym temacie, to może by Cię oświeciło :rotfl

Ale to jego 1 post :)

a dobra, już widzę :)

milygosc23

znajomi ostatnio zakupili taką kamerkę wprost z chin i sprawdza im się całkiem dobrze, a kosztowała dużo mniej

• 1 month later...
yongjunior

Jednak ilosc podróbek sjcama mnie zniechecil i myślę juz tylko nad xiaomi. Jednak na amazon.com trudno znaleźć cos sensownego. Ktos wie jak wyglada gwarancja tych kamer?