Jump to content

Autko na ślub

Recommended Posts

Tak dla rozeznania chciałbym się was zapytać o auto na ślub. Czy wynajmowaliście na swój jakąś limuzynę czy po prostu korzystaliście z własnego samochodu, ale odpowiednio udekorowanego? Znalazłem z ciekawości oferty różnych firm wypożyczających luksusowe wozy na ślub: http://www.weselewawa.pl/#!samochod-do-slubu-warszawa/tbh8k

Pytanie, czy opłacałoby się wynająć na tą wyjątkową chwilę taką limuzynę, czy przyciąć trochę koszty i za tą cenę dajmy na to załatwić na wesele dobrego DJa?

charlieland

Ten temat to i tak pewnie reklama ale ja odpowiem:

Po co ??? :)

bf.1ZLD5TJN4

Hejka ja w tamty roku jechałem autem taty bo niestety moje złotko jeszcze się do tego nie nadawało. Co do wynajęcia jak szukałem to straszne ceny sobie krzycza za to. A dekoracja samochodu ok 100 złotych i jest pięknie.

Guest bezli†osny

Chcesz być niepowtarzalny, to zamiast oklepanego auta wynajmij sobie samolot i weź ślub wyskakując na spadochronie, albo pod wodą w stroju nurka. Zdjęcia i film z tej imprezy będą szałowe ;)

charlieland - nie ma co być przewrażliwionym i wszędzie widzieć reklamę, btw. autko, które wrzuciłeś ładne

anikam - Mówisz? Może to jest jakieś rozwiązanie

bezlitosny - Pomysł dość ekstremalny, ale warty rozważenia. Musiałbym wcześniej wykonać skok próbny i pokonać strach :)

dodałbym jeszcze orszak klubowiczów i żadna limuzyna nie zrobi takiego wrażenia :D

Myślę, że w Cabrio wyglądałoby to efektownie, np. 307 CC lub 308 CC :)

charlieland

Dzięki geralt, tym właśnie ostatnio śmigałem do ślubu :)

Ja na ślub zalatwialam Forda Mustanga 350 koni z 2011 roku nooo cudasny był :)

Ale to bylo dlatego ze mialo byc spelnion jedno mojee marzenie :D

A jechać mozna nawet rowereeem :)

ameliakorek

Ja na swoje wesele pożyczałam samochód od mojego kuzyna. Poszukiwałam białego klasycznego samochodu, dlatego mój nie bardzo mi odpowiadał (mam Honde RV). ;) Ogólnie uważam, że para młoda powinna się w jakiś sposób odróżnić i załatwić sobie biały samochód :D

korzystałam z samochodu znajomych szkoda mi było kasy na przejazd autem

moja siostra wynajęła właśnie BMW Seria 5 E60, czarne... mi się osobiście średnio podoba, ale przystrojone będzie ładnie, a oni tak bardzo nie przywiązują do tego wagi...

jak ja będę wybierała się do ślubu to też może Fordem Mustangiem albo Chevroletem Camaro :D

buziaczek1431
moja siostra wynajęła właśnie BMW Seria 5 E60, czarne... mi się osobiście średnio podoba, ale przystrojone będzie ładnie, a oni tak bardzo nie przywiązują do tego wagi...

jak ja będę wybierała się do ślubu to też może Fordem Mustangiem albo Chevroletem Camaro :D

Na nasz :P

• 3 weeks later...
damson93
Ja bym chciał pojechać czarną wołgą. :D

Carscoop%20Volga%20Coupe7%20.jpg

• 3 weeks later...
Bartosz88

Mój brat do ślubu pojechał swoim Lanosem :) Stwierdził, że auto jak auto, a przynajmniej będzie miał dodatkowy sentyment do swojego pierwszego samochodu :)

• 1 month later...
dawid_bielice

Do ślubu wydaje mi się że powinno być po pierwsze wygodne auto a po drogie wygląd. Zależy kto ma jakie oczekiwania i budżet :)

• 2 weeks later...

Kumpel miesiąc temu brał ślub i wynajęli sobie Mustang z 2005 roku. Kasa, kasą, ale jaka zabawa przejechać się takim autkiem... ;)

• 1 month later...
Kumpel miesiąc temu brał ślub i wynajęli sobie Mustang z 2005 roku. Kasa, kasą, ale jaka zabawa przejechać się takim autkiem... ;)

Wrzuć zdjęcie tego Mustanga :)

Mi natomiast podobają się te starsze, oldschoolowe auta. Mam tutaj na myśli chociażby Citroen C4G z 1932 roku

Coś takiego:

citroen_small.jpg

Albo ta replika Alfa Romeo Nestor Kabiro z 1929 roku:

alfa_small.jpg

Ta druga opcja, to naturalnie przy słonecznej, bezchmurnej pogodzie :)