Jump to content

Pożegnanie

Recommended Posts

W związku ze sprzedażą mojego lwa chciałbym się pożegnać ze wszystkimi użytkownikami forum. Jako że użytkowałem 206-kę przez 7 lat , wiedzcie że bardzo mi pomogliście w rozwiązaniu wszelkich problemów z autem. Jako, że 206-tka była moim pierwszym samochodem, życzę wszystkim takiego auta, jak moje. Nigdy mnie nie zawiodło. Kiedy tylko wsiadłem do puegota, wiedziałem, że dowiezie mnie na koniec świata, a może i dalej, a to wszystko dzięki Wam. Na każde nurtujące mnie pytanie, znalazłem odpowiedź właśnie na tym forum. Jeszcze raz wielkie dzięki. Pozdrawiam radzix. Czasem będę tu wpadał (nie ukrywam) z sentymentu dla tego auta :) Trzymajcie się, cześć :)

P.S. Trochę zły dział, ale myślę, że mi wybaczycie :)

przeniesione //MOD

Stackburn

Jak to w życiu. Jedni odchodzą inni przychodzą ;) Powodzenia z nowym nabytkiem :) Ale z doświadczenia powiem , że sentyment do pierwszego auta zostaje na całe życie :):):)

Moje pierwsze to był poczciwy fiacik 126p - nadal sympatycznie go wspominam i wcale się nie zarzekam , że jeszcze takiego sobie nie strzelę :) (będzie stał i ładnie wyglądał , czasami pomykał tzw. weekendówki - tylko najpierw muszę wyczarować drugi garaż , żeby się nie niszczył pod chmurką ;)

Któś przychodzi (Czyli ja) a ktoś inny odchodzi. Powodzenia w następnych autach aby służyło tak dobrze jak lew :)