Jump to content

Na czym zdawaliście prawko? Czym jeździliście na kursie ?

Recommended Posts

• Replies 250
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• KrejzOLA

3

• G-T-C

3

• Iceman_x

3

Włochaty
Ja jeździłem jeszcze maluchem ,a zdawałem na fiat uno ,to były czasy .

omg! to musiały być czasy xD

Kurs jak i egzamin : Chevrolet Aveo

WOW, gdzie się zdaje na Aveo? ;>

Ja kurs i egzamin na micrze, ale i tak najlepiej wspominam jak raz miałem jazdę na mocno wysłużonym punciaku, gdzie ślizgało się sprzęgło, kierownica nie miała wspomagania i nie dało się otworzyć okna od strony kierowcy, a dodam jeszcze ze lato było w pełni...

maciej_mw

Egzamin w BRD: Nissan Micra;

Jazdy w Polsce: Renault Clio

Egzamin: Renault Clio(prawdopodobnie, bo jeszcze nie miałem ;) )

• 1 month later...

U nas nie tak dawno jeździło się jeszcze poczciwą Micrą. Tak na kursie, jak i na egzaminie. Ale przerzucili się niedawno na 307, co było dla mnie niemałym szokiem ;)

Oczywiście że tak i to z jaką precyzją :) za egzaminie już nie było kiedy za mała trasa :) pochwale się ze C i C+E za pierwszym razem :D ale chwalipięta ze mnie :P

wniosek z Waszych wypowiedzi płynie m.in. taki że dość młodych mamy kierowców w naszych pugach:)

ja uczyłem sie jazdy na kursie fiatem 126 P i na takim tez aucie zdawałem, wcześniej trenowałem rodzinna Nysa:)

pzdr

rataj1237

Równiez wniosek z wypowiedzi m.in. Twoich ze w naszym klubie mozna spotkac "starsze pokolenie" Pugowiczów ;)

ja raczej wiek sredni mlodzsy reprezntuje - prawko w wieku 17 lat otzrymane w 1 grudnia 1994:)

Równiez wniosek z wypowiedzi m.in. Twoich ze w naszym klubie mozna spotkac "starsze pokolenie" Pugowiczów ;)

ja niestety byłam ostatnim rocznikiem- a zdawałam w 1997-, który załapał się na tzw. ''malucha'' ... przeżycia nie z tej ziemi, ale zdałam od strzału... no i mój pierrwszy mobilek- też fiacik 126p...