Jump to content

Ogrzewanie magazynowe >>>?

lukas1d-17

Recommended Posts

lukas1d-17

Witam , z racji iż posiadam pomieszczenie magazynowe 24m2 chciałbym je zimą jakoś lub czymś ogrzać , nie raz ma się chęć podłubać czy coś zrobić itp itd .

Czym wy ogrzewacie swoje pomieszczenie ? myślałem nad piecem na olej przepracowany lecz to jest nielegalne i zanieczyszczam środowisko,

dmuchawa ? też nie za bardzo , a co powiecie o tym ? zda egzamin? nie trzeba nic rozpalać srać się itp , włączam i grzeje , ale czy ogrzeje to 24m2 ?

co to wg jest ? pierwszy raz z tym się spotykam .

http://allegro.pl/tanie-ogrzewanie-magazynu-warsztatu-promiennik-ir-i6385653894.html

cholernie prądożerne , w warunkach zimowych żarnik za długo nie wytrzyma ( miałem cos podobnego tylko na 4 żarniki po 800 W każdy i pierwszy żarnik strzelił po ok miesiącu ) . w miarę szybko się to nagrzewa ale prądożerność spora . osobiście garaż ok 30m ogrzewałem zwykłą kozą na drzewo ( rura przez ścianę i drewienkiem popalałem ) .

Znajomy w warsztacie ogrzewa olejem...jak się kończy to robi "wymiana gratis" i jest....a czy nielegalne to nie czytałem, ale odpowiednio wyregulowany daje ciepła jak mały reaktor a spaliny chyba "czystsze" niż z junkersa

lukas1d-17

Znajomy też ma w warsztacie i ci powiem zero dymku , no przy rozpalaniu z lekka widać , a potem cisza , nawet nikt nie widzi ze sie wg pali , chyba kupie ten palnik bo resztę mam :)