Jump to content

CarTest-inspekcja aut

Recommended Posts

Witam, zapraszamy na inspekcje aut w woj. Świętokrzyskim! :) Jako, że nie zawsze można znaleźć auto ze swojego województwa, czasem nie warto jechać na drugi koniec kraju żeby zobaczyć samochód. Można zlecić to nam :) Koszt inspekcji wraz z raportem pdf będzie na pewno mniejszy niż koszt paliwa :) w przypadku wymagań Klienta w raporcie będą też zdjecia, a nawet wyniki z Peugeot Planet :)

więcej informacji, wraz z przykładowym raportem:

https://www.facebook.com/cartest.inspekcje.aut/

Pięknie panowie (i panie jeśli występują), oby więcej takich firm :) Tylko uważajcie na niezadowolonych handlarzy :D

Kamil 206sw
Pięknie panowie (i panie jeśli występują), oby więcej takich firm :) Tylko uważajcie na niezadowolonych handlarzy :D

Ha ha zęby już drugie nie wyrosną :bezzebow

Witam !!

Na takich inspekcjach może być ciekawie....

Znam to z doświadczenia. Lustrowałem bardzo dużo pojazdów.

Na jedną z próśb lustrowałem 407 Coupe 3,0i V6

Handlarz do mnie startował z pięściami i było gorąco :)

ale na szczęście poradziłem sobie bo byliśmy we dwóch :)

Myślę, że samemu można weryfikację pojazdu zrobić bez takiej pomocy firm, ale pamiętajcie że piąstka musi być w gotowości :)

Kamil 206sw

Latarka z paralizatorem lub odpowiedni gaz też swoje robią :lol

Za dużo wraków obejrzałem dla znajomych i swojej rodziny, miałem nawet zmieniać swoją 206 na civica 2007r (ufo) i po obejrzeniu kilku ulepów bez wahania włożyłem w 206 kilka tysi i wolę nim jeszcze parę lat pojeździć i wiedzieć co mam niż oglądać ulepy robiąc wycieczki krajoznawcze i się wkur... :D