Jump to content

USzkodzenie Peugeota 206 POMOCy

Recommended Posts

witam

Wczoraj na światłach uderzyła we Mnie w tył mojego Peugeota 206 - uszkodzenia to pęknięty zderzak porysowany, wgnieciona klapa oraz tablica rejestracyjna, podłoga w bagażniku pogięta uszkodzeniu uległ układ hamulcowy mianowicie wyleciał zbiornik z płynem brak hamulców

Co sądzicie czy coś jeszcze może być uszkodzone belka nie patrzyłem pod spód

---------- Po chwili dodano... ----------

jakie powinno byc odszkodowanie za takie uszkodzenia auto jest unieruchomione rzeczoznawca dopiero za tydzień

Nikt Ci tutaj nie zrobi wyceny on-line. Nikt tego auta nie widział, więc nie licz na nic więcej niż zwykle domysły. Przyjedzie rzeczoznawca, auto będzie w warsztacie to obejrzy je całe.

Skoro podłoga pobiera, to najprawdopodobniej będziesz musiał szukać nowego auta.

Kamil 206sw

Jak błotniki masz nie odkształcone to ja bym naprawiał.

206 nie ma z tyłu żądnej belki za zderzakiem to nic dziwnego że tylny pas się wygiął i podłoga.

Klapa i zderzak nie majątek do hb więc kupisz sonie w kolorze, Tylny pas razem z podłoga wyciągnie ci blacharz i jak ci nie będzie przeszkadzało pod dywanikiem że będą ślady klepania blachy to tak możesz jeździć. Odszkodowania pewnie dostaniesz jakieś 1000-1500 zł więc kaski ci jeszcze zostanie.

buziaczek1431
serio olx do pokazywania zdjęć? :))):))):))):)))

Może kolega jest tu nowy i nie potrafi wrzucać ty fotek :jezor

jest wiele serwerów do wrzucania fot, baa nawet link z fb można dać, ale ogłoszenie na olxie z gulfem :D to pierwszy raz grane :))):))):))):)))

MattHarderzz

Zgadzam się z buziaczkiem, nie każdy jest specem od IT ;)

Kolega wrzuca zdjęcia w inne miejsce, a my kończymy OT.

Zgadzam się z buziaczkiem, nie każdy jest specem od IT
łał jestem specem IT :))):))) bo umiem wpisać w google: "serwer do wrzucania zdjęć"

Grega wycenę zrobi rzeczoznawca wiec po się tu pytać, tu nikt raczej papierów rzeczoznawcy nie ma oraz przez neta auta nie rozbierze i wyceni.

Rzeczoznawca rzeczoznawcy nie równy ale na moje oko tak jak wyżej z 1500zł wpadnie ewentualnie jeszcze zobacz czy aku trzyma prąd tak jak powinno bo mogła się cela oberwać

dzieki za spam

W aucie wyciekł płun hamulcowy przy uderzeniu odpadl zbiorniczek , mruga stop

---------- Po chwili dodano... ----------

dzieki za odpowiedzi

uszkodzone są dokładnie klapa tył , zderzak , belka zderzaka tylnego jest zgnieciona,podłoga podniesiona harmonijka światło mijania, i układ hamulcowy

Jak kros może jeszcze proszę o napisanie co o tym myśli

dzieki

jak harmonijka w bagażniku to raczej pewne, że szkoda całkowita.

i co ci to da? przyjedzie rzeczoznawca to sie dowiesz co i jak

Nikt więcej tobie nie powie, okaże się jaki rzeczoznawca przyjedzie :)

Kamil 206sw

Tyle samochodów po wypadkach widziałem, nie setki a tysiące, w żądnym nie odpadł zbiorniczek, w żadnym...

Tyle samochodów po wypadkach widziałem, nie setki a tysiące, w żądnym nie odpadł zbiorniczek, w żadnym...

Może nie mia tego wiaderka do akumulatora i aku rozwaliło zbiorniczek? :)

Kamil 206sw

Są wersje bez "wiaderka" a akumulator jest solidnie zamontowany do podstawy taką blaszką że przy porządnym dzwonie nie przesunie się...

Są wersje bez "wiaderka" a akumulator jest solidnie zamontowany do podstawy taką blaszką że przy porządnym dzwonie nie przesunie się...

U mnie się przesunęła :) i też zbiorniczek wyleciał :P

jakim cudem ci sie przesunela?

Nie wiem jakim cudem wysuneło się z tego mocowania a dużego strzału nie było bo się obróciłem na korzeniu i z rzeczy mechanicznych które się rozwaliły to wahacz i alus dopiero jak dojechałem do domu okazało się że hamulce się zapowietrzyły i po oględzinach w komorze silnika wyszło że zbiorniczek sobie wypadł