Jump to content

Pomoc dla przyjaciela PILNE

darekesp

Recommended Posts

Witajcie klubowicze sytuacja jest nietypowa ale chce pomóc mojemu przyjacielowi zapoznajcie się z linkiem i podajcie dalej a jeśli jesteście wstanie pomóc będziemy bardzo wdzięczni. https://pomagam.pl/sercedlagolfa

krejzRudy

Jaja już sobie robicie? To nie jest caritas, proszę cię ..

Racja !

Jak sąsiadowi turbo padło to też miałem robić zrzutkę po sąsiadach?

Bez przesady...

Nigdy nie byłem na Kubie, wspomożecie moją rodzinę ? Potrzebne jakieś 19 tys za marne 2 tygodnie.

może pojechać pociągiem lub autobusem, nie musi brać prowiantu na miesiąc

Panowie, nie chcecie to nie pomagajcie. I tyle. Chłopak robi zrzutkę i chwała mu za to, a wy nie jesteście do niczego zobowiązani ani zmuszeni...no chyba, że boli was ten temat do tego stopnia, że czujecie się zmuszeni do przeczytania go...

Peace

A poza tym to życzę mu sukcesu :ok

Panowie, nie chcecie to nie pomagajcie. I tyle. Chłopak robi zrzutkę i chwała mu za to, a wy nie jesteście do niczego zobowiązani ani zmuszeni...no chyba, że boli was ten temat do tego stopnia, że czujecie się zmuszeni do przeczytania go...

Peace

A poza tym to życzę mu sukcesu

Jak ktoś napisał " Pomoc dla przyjaciela PILNE ", to myślałem że chodzi o coś poważnego, a nie remont silnika, bo ktoś spieprzył robotę.

buziaczek1431
Jak ktoś napisał " Pomoc dla przyjaciela PILNE ", to myślałem że chodzi o coś poważnego, a nie remont silnika, bo ktoś spieprzył robotę.

Albo JAKAŚ choroba kalectwo itp.

Witajcie klubowicze sytuacja jest nietypowa ale chce pomóc mojemu przyjacielowi zapoznajcie się z linkiem i podajcie dalej a jeśli jesteście wstanie pomóc będziemy bardzo wdzięczni. https://pomagam.pl/sercedlagolfa

kolega może zawsze zajechać ałtobusem albo wyskoczyć na stpoa:hurra

MattHarderzz

Temat zamykam. Bezsensowne bicie piany.

Kto będzie chciał wpłacić to wpłaci, kto nie to nie i po sprawie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...