Jump to content

Palenie gumy, ruszanie z piskiem itp

Recommended Posts

Witam, ostatnio zastanawia mnie co by mnie spotkało gdybym w obecności policji ruszył z piskiem, przypalił kapcia lub coś w tym stylu. Podejrzewam że na pewno wystartowali by za mną, ale jakie inne konsekwencje by mnie spotkały i czy jest na ten temat coś napisane w kodeksie? Jak temat poruszany to sry, ale przepisy mogły się zmienić i tematy mogą już być nieaktualne ;)

NiebieskiPug

Palenie gumy można podciągnąć pod kodeks wykroczeń, dokładniej niszczenie nawierzchni.

Pisk opon zwróci uwagę miśków, a w każdym aucie mogą się do czegoś doczepić, głupi ,,wunderbaum" na lusterku.

dawid_bielice

"Stwarzanie zagrożenia w ruchu lądowym" to usłyszałem po takim czynie :D Ogólnie mogą Ci wszystko powiedzieć.

Czyli wszystko zależy od policjanta:D Dzięki za odpowiedź :D

damson93
"Stwarzanie zagrożenia w ruchu lądowym" to usłyszałem po takim czynie :D Ogólnie mogą Ci wszystko powiedzieć.

:rotfl Jakby to było w lesie, to jeszcze greenpeace dopier...by się, że zwierzęta stresujesz :lol

kanngax

Zawsze możesz powiedzieć ze sprzęgło ci uciekło :lol

Longbow
sprzęgło ci uciekło
Czyli wszystko zależy od policjanta

Podsumowując ....jest szansa, że policjant ruszy w pościg za sprzęgłem :)

Guest bezli†osny

Jeżeli przypalenie gum polegałoby na ruszeniu z piskiem spod świateł, obawiam się, że nic by się nie stało. Co najwyżej jakiś nadgorliwy patrol mógłby za tobą ruszyć w celu sprawdzenia kierowcy na wszelki wypadek, ale nic by ci nie zrobili. Lepsze jest ruszenie z piskiem, niż ociąganie się z ruszeniem, jak juczny muł i tworzenie korków, co jest nagminne w naszej rzeczywistości. Oczywiście musisz równo wystartować z piskiem, bez zarzucania tyłem, czy bokiem, bo wtedy na pewno cie pogonią.

Kamil 206sw

Jak ruszysz z piskiem i za tobą pojada to jedź na najbliższa stację benzynowa lub większy sklep, jak cię zatrzymają to powiedz że musisz na 2 iść bo z dupą nie ma żartów to się pośmieją i dadzą pouczenie(motocyklem raz się tak udało).

Inna sprawa to powiesz że odebrałeś z remontu i nie wiedziałeś że mechanik obudził potwora w silniku i moc cię porwała.

Policjant też człowiek i humor często też ma a takie teksty nie słyszą codziennie. Błagań o pouczenie pewnie mają już od dawna dosyć :lol

ludwiczek
ak ruszysz z piskiem i za tobą pojada to jedź na najbliższa stację benzynowa lub większy sklep, jak cię zatrzymają to powiedz że musisz na 2 iść bo z dupą nie ma żartów

hahahaha:))) umarłem :D