Jump to content
Sign in to follow this  
Pianista1995

Tłumik Sportowy Basowy I Serednica dolotu i wylotu

Recommended Posts

Pianista1995

Siemanko, mam peugeota 206 1,6 16v i zaczynam modyfikację auta i chcę wymienić tłumik mam pytanie jaka jest średnica wlotu ,zmierzyłem suwmiarką i pokazało mi że środkowa rura która łączy się z tłumikiem to 45mm ale czy to prawda może nie umiem się tym posługiwać :D a to wychodzi ->1 1/2 cala czyli iso 48.30mm ale czy chcąc zamontować wlotową 50mm wejdzie jakoś ? da się pogiąć ? :D i też takie pytanie o końcówkę jaka wejdzie duża końcówka żeby to ładnie wyglądało :D

http://allegro.pl/tlumik-sportowy-rm-motors-rm8-150-50-apexi-mugen-i6879155880.html

Myślałem o czymś takim ale końcówka ma aż 89mm to będzie gnój w papciach i się nie zmieści za chiny :D

blackdaro

Czy to sie da spasować?

Wszystko sie da, nie takie rzeczy ludzie robią :)

Problem w tym, że mało komu będzie sie chciało bawić, żeby było to porządnie zrobione. Nie licz na to, że podjedziesz do pierwszego warsztatu i Cie nie wyproszą z takim nietypowym tłumikiem. Jeśli ktoś sie podejmie to nie zrobi tego za 50zł.

Pianista1995

Ja wiem że koszty to nie będzie 50zł przecież sam bym się w to nie bawił po za tym jeśli ktoś chce coś dobrze zrobić nie będzie chciał lecieć po kosztach :D

MattHarderzz

Mają to być modyfikacje wizualne i dźwiękowe jak mniemam, bo ten tłumik nic oprócz hałasu Ci nie da ;)

Wnęka w zderzaku na końcówkę ma 130mm szerokości, więc myślę, że wydech spokojnie się zmieści :)

Pianista1995
Mają to być modyfikacje wizualne i dźwiękowe jak mniemam, bo ten tłumik nic oprócz hałasu Ci nie da ;)

Wnęka w zderzaku na końcówkę ma 130mm szerokości, więc myślę, że wydech spokojnie się zmieści :)

Dokładnie tak :D no Hałasu pewnie da ale zależy jak to będzie chodziło wiem że stożek wleci na pewno lecz zobaczę co się stanie jak wymienie tylko Stożek na Simota :D