Skocz do zawartości
KirzyK

Czy i jaki wzmacniacz kupić ??

Rekomendowane odpowiedzi

KirzyK

Witam, zastanawiam się nad kupnem wzmacniacza do głośników, ponieważ trochę o tym czytałem i wiem że może on poprawić brzmienie dźwięku, bardzo denerwuje mnie nie czysty i taki twardy bass gdy chce puścić muzykę głośniej.

Uprzedzam, że nie wytłumiałem drzwi dla tego zapewne wytłumienie jest fabryczne i nie mam zamiaru tego robić więc proszę tego nie proponować.

Z góry mówię że nie wiem co z czym się je w kwestii mocy, skuteczności itd itd, dla tego proszę mi tłumaczyć jak debilowi :P

A to mój sprzęt:

Radio: Pioneer DEH-1600UB

Głośniki przednie: Pioneer TS-G1732i

Głośniki tylnie: PIONEER TS-G133Ci

Proszę o poradę czy warto i jaki wzmacniacz ( najlepiej do 250 zł ) kupić oraz jeżeli ktoś mógłby się wypowiedzieć o zestawie który mam czy jest/nie jest dobry i dla czego to będę wdzięczny.

Z góry dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Green

nie mam zamiaru tego robić więc proszę tego nie proponować.

Z góry dzięki i pozdrawiam.

Cały sukces

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
KirzyK
Cały sukces

Chodzi o to że wolę zainwestować w coś co potem będę mógł wymontować i zabrać do następnego auta, nie ukrywam że to nie jest samochód który potowarzyszy mi przez wiele lat ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Stackburn

Wzmacniacz pod te głośniki nie ma sensu - nic nie zyskasz. Najlepiej dołożyć dwukanałowy wzmacniacz i skrzynię basową (ciśnieniową bez bass refleksu). Efekt będzie więcej niż zadowalający i łatwo taki zestaw przenieść do innego auta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
KirzyK
Wzmacniacz pod te głośniki nie ma sensu - nic nie zyskasz. Najlepiej dołożyć dwukanałowy wzmacniacz i skrzynię basową (ciśnieniową bez bass refleksu). Efekt będzie więcej niż zadowalający i łatwo taki zestaw przenieść do innego auta.

Jakieś propozycje co do skrzyni i wzmacniacza ? Wiadomo najlepiej jak najtaniej :P ale szajsu też kupić nie chcę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Stackburn

Ja mam zestaw magnata - skrzynia ciśnieniowa , głośnik 30cm (z racji , że ciśnieniówka to nie jest zbyt duża i pasuje do bagażnika). Wzmacniacz 2 kanały tylko do napędu skrzyni (nie musi być jakiś mega wygar - byle były filtry , regulacja wzmocnienia i podbicia basu). Kup coś markowego bo na wynalazkach się zawiedziesz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ufik
Uprzedzam, że nie wytłumiałem drzwi dla tego zapewne wytłumienie jest fabryczne i nie mam zamiaru tego robić więc proszę tego nie proponować.
to daj byle co, różnicy i tak nie bedzie. a maty mozesz sobie zdrapać :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta