Jump to content
tomekkur

Przewód elastyczny przód

Recommended Posts

tomekkur

Witam. Jaka powinna być długość przewodów elastycznych przód lewo i prawo?

Green

Takie same są, kosztuje 20zl nówka

tomekkur

Ale jaka długość jest bo jest kilka długości. Według sb jest 307mm.

danek

wykręcasz jedziesz do sklepu i po problemie

buziaczek1431

Co ty człowieku gadasz według Vin . jedna długośc wychodzi .

---------- Po chwili dodano... ----------

Jak masz taki problem z kupieniem przewodu

Ściągnij koło wez kawałek sznurka i sobie zmierz .

tomekkur

Co do tych przewodów prawidłowo powinny być 307mm ale na allegro np są dłuższe. Jedyną długość w granicach tego 307mm są ATE 305mm. 

tomekkur

To na jaka dlugosc te przewody nabyc. Innych producentow sa powyzej wymieniomych 307mm np trw 330mm

Damianos1

Ja pierdziele, kup ATE i będzie git, jak przewód hamulcowy sprawia Ci tyle problemów, to jak Ty robisz cokolwiek w aucie?

• Like 1

tomekkur

Tu nie chodzi o problemy tylko są różne długości choć bo sb jest tylko 307mm.

blackdaro

Męczysz sie. Może ja zapytam...

Wszystko Ok?

W czym jest problem, że elastyczny przewód będzie miał 33 zamiast 31cm? Co będzie stwarzało takie problemy? Będzie to dłuższe o zaledwie 2cm? Pisze słownie, 2 centymetry na 30 centymetrach długości:brzydal: Dłuższe. Nie krótsze. Nie będzie to za krótkie. Nie będzie też pół metra czy metr za długie. 2 metry też nie. Ani 3... Tylko 2 centymetry (2cm). Nie wkręci sie z tego powodu w koło, ani nie urwie nogi przechodniowi idącemu chodnikiem. Zakładając go nie spowodujesz katastrofy w ruchu lądowym. W powietrzu też nikt nie ucierpi. Na wodzie też nie.

Nawet nie chce mi sie komentować tego, co ,,wyrabiasz" w innych tematach założonych ostatnio przez Ciebie. Chłopaki i tak mają do Ciebie anielską cierpliwość.

Odstaw ten samochód do mechanika. Nie męcz sie. Szkoda zdrowia. Gdybyś tak zrobił to już dawno byś miał wszystko naprawione. Części też Ci dobiorą i zamówią. Po co na siłe komplikować sobie życie.

Ps.

Dopiero zauważyłem, że z tym dobraniem przewodu elastycznego walczysz od sierpnia 2017xD:facepalm:

Szacun:1st: Chyba sam Ci kupie ten przewód. Ewentualnie z chłopakami złożymy sie i Ci kupimy. Podaj tylko adres na jaki wysłać paczke.

Edited by blackdaro
  • Like 1
  • Haha 1

tomekkur

A ty po co się odzywasz jak nikt cię w ogóle o to nie prosił!!!!! Masz pisać głupoty to lepiej idź się położyć spać. 

Chyba po to jest forum żeby o jakieś niejasności dopytać osoby co mają to auto np od nowości albo więcej jak ja. A zawsze znajdzie się najmądrzejszy i będzie pajacował!!!!!

MattHarderzz

@tomekkur uspokój się. Zadałeś pytanie, więc koledzy odpowiadają. Uzyskałeś odpowiedź, więc nie ma co drążyć dalej. Koniec tematu.

tomekkur

Lecz kolega powyżej @blackdaro przerósł sam siebie. 

Damianos1

@tomekkur Akurat @blackdaro słusznie skomentował sprawę :D Zakładasz jakieś tam tematy, a później pół roku zastanawiasz się co wybrać, a to jaki przewód, jaki amortyzator, coś tam o maglownicy, ciągniesz wątek niepotrzebnie zadając milion pytań. Daj spokój gościu. Bez odbioru :pug:

tomekkur

No bo każdy odpowiada z musu. Pytasz się to pół roku wątek bez odzewu. 

Longbow

Robicie zrzute na mnie 5000 na miesiac....to nawet w Bravo Girl będę odpisywał :D

W temacie....2-3 cm za krótki przewód może być problemem, 2-3cm za długi problemem nie jest....osobną kwestią są podawane wymiary na necie, czasem sam wąż, czasem z oprawkami

• Like 1

KoKsiK
Godzinę temu, Longbow napisał:

nawet w Bravo Girl będę odpisywał :D

Znam pisemko ...moja młodsza siostra miała , była fanką . I powiem szczerze , że tam także były poruszane, podobne problemy .

2- 3 cm za krótki , czy to problem - proszę odpiszcie ....Tereska19   hehe 

Autor wątku niech się nie denerwuje , wszystko w formie żartu :D

Edited by KoKsiK
  • Like 1

tomekkur

Dobra tą kwestię mamy za sobą ale mam jeszcze jedno pytanie, czy ktoś wymieniał z was przewody sztywne od zbiorniczka płynu do przewodu elastycznego? Potrzebne mi są wymiary bo na stronie http://www.wotkta.pwpnet.pl/index.php?l=pl&s=pro&f=szp&z=wmo#szu coś mają nie tak podane po PL ma 1100mm a PP ma 200mm z czego PP powinien być chyba dłuższy bo ma dalej do zbiorniczka. 

Longbow

Bo to z anglika jest.....jaka filozofia wziac miarke i zmierzyc...

Masz ABS ?

Kokosik1

przewody sztywne to najlepiej robić bezpośrednio po zdjęciu starego i robić na jego wzór bo po wymiarach to zbyt dokładnie nie dopasujesz. 

tomekkur

Nie nie mam ABS.

DAWID MILER

A po co chcesz je wymieniać? Jak są dobra to nie ruszaj bo zacznie smierdzieć. 

tomekkur

Podejrzewam że podczas odkręcania od elastycznego pęknie przewód jak to miało się z tyłu jak wymieniałem cylinderki.