Jump to content

Czym się zajmujecie?

ToszToSzok

Recommended Posts

ToszToSzok

Hi.

Temat związany z Naszym codziennym życiem.

Czym się zajmujecie na codzień, gdzie pracujecie?

Ja od niespełna trzech lat jestem kurierem w firmie InPost na terenie Podhala.

A Wy? Czekam na Wasze wypowiedzi ?

wioleta1501

Ja uczę się w liceum, przede mną maturka

Oprócz tego dorabiam sobie żeby mieć na wydatki związane z autem np. na inwentaryzacjach w nocy raz na jakiś czas.

Guest bezli†osny

Ja siedzę sobie od 4 lat na emeryturce. W tym od 2 lat zmieniam pampersy leżącemu ojcu i od 3 lat opiekuję się wnukami. Czasu dla siebie mam bardzo niewiele ;)

Wh3r3sth3l0ve

Pracuję w agencji pracy tymczasowej i rekrutuję na produkcję i wózki widłowe :)

Hi.

Temat związany z Naszym codziennym życiem.

Czym się zajmujecie na codzień, gdzie pracujecie?

Ja od niespełna trzech lat jestem kurierem w firmie InPost na terenie Podhala.

A Wy? Czekam na Wasze wypowiedzi ?

Jak sie pracuje? Mysle czasami czy by sie nie wkrecic w kurierke i po godzinach sobie dorobic, stad pytanie :)

ToszToSzok

To głównie zależy od firmy kurierskiej, jest ich teraz trochę na rynku tak ze jest wybór. Jest to jedna z niewielu prac w której nie liczy się godzin do końca pracy, wręcz przeciwnie czas płynie szybko. Pracę zaczyna sie bardzo wczesnie rano na magazynie: Przyjmuje się przesyłki i rozkłada na rejony, następnie się je układa i skanuje a pozniej pakuje na busa i wyjezdza na rejon. Czasem trzeba też włożyć przesyłki do paczkomatu. Trzeba rozwiesc paczki a nastepnie zrobic odbiory. Po wykonaniu wszystkiego zjezdza sie na magazyn: rozlicza, rozpakowywuje, skanuje i rozklada paczki na miasta. To tak w skrócie. Jeśli planujesz w jakiejś konkretnej firmie to daj znać w jakiej to mogę Cię trochę wtajemniczyć jeśli nie masz nic przeciwko temu tylko, ze to na PW żebyśmy nie robili zbędnego OT w owym temacie.

Jesli czas szybko leci to mega sprawa oO Z pewnością sie odezwę jak tylko bede wiedział, że nie bede musiał pracowac nadgodzin u siebie :) Głównie myślałem nad kurierowaniem dla restauracji itp. z racji ze sa bardzo elastyczni jesli chce sie tylko dorabiać po kilka godzin dziennie lub w weekendy. Ale to juz trochę inna kurierka niz o której mowisz. Dzięki jeszcze raz! :)

Swoja drogą, jesli studenci szukaja pracy na dłuższe okresy wolne to polecam szukać na wyspach. Chętnie podpowiem jak sie za to zabrać, bo jest łatwo, a kasa niezła.

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
majakpiotr80

A ja jestem inżynierem budowy i większość czasu spędzam w delegacji. Mało czasu dla rodziny, non stop hotele, różni ludzi i często bardzo ciężkie charaktery, ale cóż trzeba jakoś zarobić na chleb :)

• 3 weeks later...

Pracuję w urzędzie miejskim. Jestem urzędnikiem. Praca nie jest ciężka zarówno psychicznie jak i fizycznie, ale pieniądze - psie.

5 godzin temu, andri napisał:

Pracuję w urzędzie miejskim. Jestem urzędnikiem. Praca nie jest ciężka zarówno psychicznie jak i fizycznie, ale pieniądze - psie.

No urząd w Krośnie słynie z pracowitych urzędników :D

A ja uczestniczę w sprowadzaniu, reperacji i rozbiórce francuskich dzieł motoryzacji :P

Dnia 13.10.2017 o 20:16, rav79 napisał:

A ja uczestniczę w sprowadzaniu, reperacji i rozbiórce francuskich dzieł motoryzacji :P

Czyli pracujesz na szrocie?

przedstawiciel, źródła światła przemysłowe, domowe i motoryzacyjne

2 godziny temu, RRAFAŁ napisał:

przedstawiciel, źródła światła przemysłowe, domowe i motoryzacyjne

Lampy do projektorów ?

wszystko co ma w ofercie Osram, Ledvance, Philips, GE, Sylvania, Radium. Zwykłe i specjalistyczne w tym do projektorów :)

Podeślij na PW namiary do siebie, czasem mam projektory na serwisie

Pavlo_206.s16

Prywatnie mąż, ojciec 4 letniej córki i 3 miesięcznego syna, zawodowo portier w biurowcu a sezonowo wyjazdy Francja i Niemcy :)

• MattHarderzz locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...