Jump to content

Nowy wygląd forum

grzegorz1981

Recommended Posts

grzegorz1981

ak Wam się podoba nowy wygląd forum? Mi osobiście dużo bardziej podobała się stara szata graficzna, była czytelniejsza.

Dlaczego wszystko co jest dobre trzeba za wszelką cenę popsuć? >:(

Edited by grzegorz1981
1 minutę temu, grzegorz1981 napisał:

Jak Wam się podoba nowy wygląd forum? Mi osobiście dużo bardziej podobała się stara szata graficzna, była czytelniejsza.

Dlaczego wszystko co jest dobre trzeba za wszelką cenę popsuć? >:(

jak widziałeś, forum dogorywało przez ostatnich kilka lat... bez aktualizacji bezpieczeństwa, bez rozszerzania funkcjonalności itd. Rozumiem, że jasny styl nie każdemu pasuje, dlatego założyłem temat ->

pomóż jak możesz - znajdź taki styl, jaki Ci się podoba, zaproponuj - przetestujemy! Invision PowerBoard - silnik, który tutaj widzisz wyznacza nowe standardy zarówno funkconalności jak i bezpieczeństwa, z mojego punktu widzenia rozwój to jedyna droga do przodu (alternatywą byłoby po prostu zamknąć forum, bo ten stary skrypt był już tak dziurawy, że tylko kwestia czasu by była zanim ktoś by to rozniósł w pył, a Wasze maile i hasła zaczęłyby krążyć po sieci na sprzedaż...). 

grzegorz1981

Niepotrzebnie założyłem nowy temat, dopiero potem zauważyłem, że już jest taki sam.

• marecek locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...