Jump to content

Pol-Mot Auto odradzam


kuba306

Recommended Posts

Serwis jest:

-nierzetelny

-nie fachowy

-niemiły

A o to cała historia.

 

Z moją 308k-a GTi wybrałem się do Pol-Mot Auto na naprawę gwarancyjną. W aucie stukało/trzeszczało przednie zawieszenie oraz podczas jazdy czasem wpadało w wibrację.

Umówiłem się na weryfikację w sobotę. Zapewniono mnie ze zajmie około 2 godzin. Później biedzimy mogli umówić się na naprawę. Przyjechałem na umówioną godzinę. Osoba przyjmująca samochód z założenia stwierdziła, że dzisiaj mają tylko dyżur i wiele nie sprawdzą ( to poco mnie umawiano ). I tak się stało. Stwierdzono, że nie ma luzów w zawieszeniu a na weryfikację trzeba umówić się w tygodniu kiedy jest doradca techniczny. Nie potrzebie straciłem 3,5 godziny na wycieczkę do ASO Pol-Mot Auto.

W efekcie w serwisie byłem jeszcze raz na weryfikacji. Do naprawy stwierdzono przednie hamulce, poduszki i łożyska amortyzatorów przednich oraz należało wykonać kampanię serwisowa zaworów kół,

Po odebraniu auta z naprawy z Pol-Mot Auto  i przejechaniu kilkuset metrów zapaliła się informacja o zbyt niskim ciśnieniu w oponach. Po sprawdzeniu ciśnienia okazało się, że wszystkie koła są niedopompowane. Oprócz tego część ciężarków jest nowa a część została stara ( przy wyważaniu kół należy zawsze używać nowych ciężarków).

Stuki przedniego zawieszenia nie ustały. Byłem w zgłaszałem te usterkę serwis nic nie robił. Ja miałem tylko wycieczki na darmo. W efekcie usłyszałem od doradcy zgryźliwe pytanie czy jestem muzykiem, ponieważ słyszę cos czego ta osoba nie słyszała.  

W efekcie w serwisie byłem około 6 razy. Jak zostawiałem auto pytałem się o samochód zastępczy to stwierdzono, że mi nie przysługuje, co jak później się okazało nie jest prawdą. Na wizyty straciłem dużo czasu, musiałem zostawiać auto i organizować sobie powrót i ponowny dojazd po 308.

Doradcy serwisu byli nierzetelni i niemili.

Mając dość współpracy z Pol-Mot Auto udałem się do innego serwisu. Tam rzetelnie zweryfikowano usterkę, umówiono mnie na naprawę i otrzymałem auto zastępcze oraz przeprowadzono skuteczna naprawę.

Usterka wynikała z błędnego montażu wymienianych na gwarancji przez Pol-Mot Auto poduszek i łożysk amortyzatorów. Każdy może się pomylić ale dobry serwis weźmie swój błąd na „klatę” i poprawi.

Jeżeli ktoś szanuje swój czas i nerwy radze trzymać się od tego serwisu z daleka.

Link to post
Share on other sites

Prosilibyśmy o który serwis chodzi .Omijała bym go szerokim łukiem. Czy nie aby z "Połczyńskiej"

Edited by ANIAAC
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...